Kennel Club
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Domowa hodowla buldogów francuskich - DELLA VITA.

88-100 INOWROCŁAW

aleja niepodległości 90/17

tel. 501-541-488

Witaj! Przeczytaj kilka słów o naszej domowej hodowli .

Witam.

Jestem wraz z moją żoną pasjonatami psów. Posiadaliśmy już takie rasy psów jak : owczarek niemiecki, dalmatyńczyk, rottweiler oraz jamnik miniaturowy. Obecnie jedyną rasą, którą posiadamy od kilku lat jest buldog francuski. Rasa ta jest nie wymagająca dużego ruchu, bardzo przyjazna szczególnie dzieciom dla których jest najtroskliwszą niańką oraz starszym ludziom dla których staje się niekłopotliwym często jedynym przyjacielem. Buldożki są bardzo inteligentne, wrażliwe, czułe, wesołe oraz towarzyskie. Potrafią dostosować się idealnie do nastroju opiekuna. Nie okazują strachu, doskonale pełnią rolę pieska stróżującego jako bardzo czujne.

Hodowla, którą prowadzimy nazywa się DELLA VITA i należy do stowarzyszenia KENNEL CLUB.


 W małym dwupokojowym mieszkaniu zamieszkujemy wraz z naszymi czteroma " bulwinkami ". Pierwszą, którą zakupił nam nasz syn jako prezent " pod choinkę " jest czarna suczka o imieniu SINDI. W tym samym roku kalendarzowym dołączył do niej czarny samiec o imieniu BEJ. Kolejnym szczeniaczkiem, który dołączył do czarnuszków jest ruda suczka o imieniu LAYLA. Po jej jednym z licznych miotów jakie miała pozostawiliśmy sobie filigranową ciemno mahoniową suczkę o imieniu ATILA. Wszystkie wymienione suczki miały dotychczas mioty liczące kilkadziesiąt zdrowych dorodnych " bulwiątek ". Szczeniaczki po nich znalazły nowe domy w różnych miejscowościach w Polsce, a nawet w różnych krajach Europy co dla nas jest wielkim zaszczytem i wyróżnieniem oraz docenieniem naszej pracy przez nabywców, że hodowla nasza cieszy się bardzo dobrą opinią i jest znana pod względem sprzedawanych zdrowych bez wad anatomicznych maluchów. Z ich nowymi nabywcami mamy stały kontakt i zawsze w razie potrzeby służymy im radą oraz wiedzą w prawidłowym odhowywaniu malców. Wszystkie nasze " bulwiątka " są żywione wyłącznie karmą klasy super premium, która jest najwyższej jakości, a dowodem są wystawiane przez sprzedawców faktury. Regularnie dostarczamy im do jadłospisu szeroką gamę witamin oraz karm uzupełniających, które również do tanich nie należą, ale wpływają znacząco na ich kondycję i zdrowie, a także wygląd zewnętrzny.

 Nie jesteśmy hodowlą na wielką skalę, lecz ludźmi o wielkim sercu, którzy kochają tę rasę i pragniemy, aby nasze " słodziaki " miały jak największe grono sympatyków w życiu codziennym.
Wszystkie nasze buldożki są pełnoprawnymi członkami rodziny będąc zawsze w centrum uwagi i zainteresowania. Hodowla od samego początku jest pod stałą opieką jednego lekarza weterynarii o długoletnim stażu zawodowym oraz wszechstronnej wiedzy zawodowej i dużym doświadczeniu.


 POLECAMY SIĘ NOWYM NABYWCOM NASZYCH '' BULWIĄTEK '' przez kontakt na podany numer telefonu z naszej strony hodowli.