Index A - Z - Hodowcy i hodowle - Kennel Club
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Index A - Z

K/13/2012 KAJA

Halina Walkowiak (Gostyń wielkopolskie)

K/15/2012 KRAINA ŻYCIA

Zenon Miesiąc (Gola wielkopolskie)

K/24/2012 KLONOWA OSTOJA (strona www)

Aneta Frątczak - Ziemniak (Brudzew wielkopolskie)

K/28/2013 KEYLA

Renata Gorgoń Rzeźniczak (Klucze małopolskie)

K/37/2013 KURZE SCHNAUZE

Jolanta Żmijak (Krzeszyce lubuskie)

K/45/2013 KRAINA SUZI

Danuta Wereszczuk (Bolesławiec dolnośląskie)

K/50/2013 KIKI

Tobiasz Flis (Bielawy łódzkie)

K/67/2014 KINIOLAND (strona www)

Kinga Stachowicz (Staszów świętokrzyskie)

K/68/2014 KSIĄŻĘCA ZAGRODA B.F

Dorota Bacińska (Prusice dolnośląskie)

K/93/2015 KOLOROWA WYSPA

Iwona Makara (Wojaszówka podkarpackie)

K/97/2015 KWIAT MAGNOLII (strona www)

Magdalena Michałowicz (Marszew wielkopolskie)

K/100/2015 KOCHANE PRZYTULAKI

Marcin Łapko (Roszkowo podkarpackie)

K/114/2015 KOLOROWE PRZYTULANKI

Jerzy Lipski (Kaliska pomorskie)

K/117/2015 KOLOROWA PSIA SFORA

Piotr Gójski (Damnica pomorskie)

K/122/2016 KARIBU

Dariusz Kazana (Przytyk mazowieckie)

K/126/2016 KIELECKIE ZAGÓRZE - HODOWLA WYREJESTROWANA ZA ŁAMANIE REGULAMINU I UOZ

Kamil Pałyga (Kielce świętokrzyskie)

K/131/2016 KAUKAZY Z POD LASU

Agnieszka Wojtczak (Oporów łódzkie)

K/134/2016 KOLOROWA TĘCZA (strona www)

Danuta Dyraga (Kije świętokrzyskie)

K/148/2017 KONKWISTADOR (strona www)

Dariusz Nić (Stoczek Łukowski lubelskie)

K/160/2017 KUDŁATE SKARBY

Małgorzata Wawrzyniak (Jerka wielkopolskie)

K/164/2018 KOCHANE URWISY

Elżbieta Antczak (Wyszogród mazowieckie)

K/174/2018 KWIAT PUSZCZY

Robert Nowakowski (Puszcza Mariańska mazowieckie)

K/179/2018 KAMILLO

Kamil Przybysz (Zapolice łódzkie)

K/187/2018 KAROKAR

Karina Knopp (Sieraków wielkopolskie)

K/190/2018 KUMAL I SPÓŁKA

Kamila Kiełtyka (Opatówek wielkopolskie)

K/204/2019 KSIĘŻYCOWY ZAKĄTEK (strona www)

Monika Kubiak - Olszak (Pabianice łódzkie)

K/213/2020 K.Z.B.F BACIŃSCY

Krzysztof Baciński (Żmigród dolnośląskie)

K/216/2020 KRÓLESTWO BESTII

Monika Graduszewska (Wąbrzeźno kujawsko-pomorskie)

K/219/2020 KOLOROWE KAMYKI

Anna Kłos - Sut (Głowno łódzkie)

K/220/2020 KRYSZTAŁOWA SZATA

Jadwiga Łuszczki (Krzemienica podkarpackie)

K/221/2020 KHALEESI VERON (strona www)

Małgorzata Kowalska (Zgierz łódzkie)

K/228/2020 KENZO INU

Wiesław Zomerfeld (Dobrzelin łódzkie)

K/229/2021 KADŁUBSKIE PIESKI

Damian Pyka (Kadłub Wolny opolskie)

K/235/2021 KAFITERIA

Katarzyna Fita (Kraków małopolskie)

K/236/2021 KUTELA DOG

Renata Kutela (Piotrków Trybunalski łódzkie)

K/238/2021 KAJA I JA (strona www)

Andrzej Wesołowski (Gnojno świętokrzyskie)

K/244/2021 KRÓLEWSKIE JACKI

Beata Król (Piaskowo wielkopolskie)

K/245/2021 KRECIA DOLINA (strona www)

Danuta Bereżewska (Łódź łódzkie)

K/246/2021 KOKO-BELL.PL

Beata Jaskulska (Pomiechówek mazowieckie)

K/247/2021 KACPERIUS

Łukasz Sikorski (Rydzyna wielkopolskie)

K/248/2021 KUDŁATA CHATA (strona www)

Marek Kamiński (Pasłęk warmińsko-mazurskie)

K/249/2021 KRAINA PSIAKÓW BANAN

Łukasz Banaśkiewicz (Żakowice łódzkie)

K/250/2021 KRAINA SŁODKOŚCI

Ewelina Sochacka (Srock łódzkie)

K/251/2021 Z KRAINY AZTEKÓW (strona www)

Sylwia Choina (Świdnik lubelskie)

K/252/2022 KALIF

Krzysztof Kwieciszewski (Osięciny kujawsko-pomorskie)

K/256/2022 KAJUPAPI

Katarzyna Połomska (Natolin łódzkie)

K/257/2022 KUDŁATE USZY

Michalina Potyrańska (Olsza łódzkie)

K/258/2022 KING

Anna Burżacka - Krakowska (Płock mazowieckie)

K/260/2022 KUDŁATKOWO

Milena Kudlik (Konstantynów Łódzki łódzkie)

K/262/2023 KRAINA SPANIELI

Anna Specht (Żmigród dolnośląskie)

K/264/2023 KRÓLEWSKI PIES (strona www)

Alicja Wojtasik (Ciężków łódzkie)

K/266/2023 KOFI

Jerzy Klonowski (Pułankowice lubelskie)

K/268/2023 KORECZEK

Wojciech Przybyś (Brzeźnio łódzkie)

K/269/2023 KRÓLEWSKA GROMADA

Paulina Król (Kutno łódzkie)

K/270/2023 KUDŁATE ŁAPKI (strona www)

Nina Ślusarek (Ślesin wielkopolskie)

K/271/2023 KAPIK RUDZIA

Mariia Kapustian (Żory śląskie)

K/272/2023 KOLOROWE TRIO

Monika Wiktorek (Łódź dolnośląskie)

K/273/2023 KORALOWE AKITY

Sławomir Andrzejczak (Wola Grzymkowa łódzkie)

K/274/2023 KOKIRENGO

Martyna Kaźmierczak (Polkowice dolnośląskie)

K/275/2023 Z KRAINY LASU

Joanna Szkudłapska (Krotoszyn wielkopolskie)

K/276/2023 KAMA PUCHATE POMKI

Kamila Radziwiłłowicz (Środa Śląska dolnośląskie)

K/277/2024 KRAINA BIAŁEGO PUCHU

Linda Jankowska (Głowno łódzkie)

K/278/2024 KARMELOWA CHMURKA

Zuzanna Papierowska (Sochaczew łódzkie)

K/279/2024 KALINOWY ZAKĄTEK (strona www)

Paulina Kmieć (Kutno łódzkie)

K/280/2024 KRAINA PŁOCHACZY

Anna Łukomska (Dalików łódzkie)

K/281/2024 KOBS BLANCO

Dominika Kondrat (Giżycko warmińsko-mazurskie)

K/282/2024 KARUSIE FAMILY

Patryk Ziemiński (Ościsłowo mazowieckie)

K/283/2024 KAR BLUE AND WHITE DOG

Patryk Lamparski (Janowiec Kościelny warmińsko-mazurskie)

K/284/2024 KIMIKO

Monika Kobylańska (Rybno łódzkie)