Index A - Z - Hodowcy i hodowle - Kennel Club
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Index A - Z

S/01/2012 SOSNOWY BÓR

Mateusz Cieleban (Sędziejowice łódzkie)

S/02/2012 SZYMEK

Wiesław Szymor (Brójce łódzkie)

S/03/2012 SPEŁNIONE MARZENIA (strona www)

Marzena Kilińska (Milanówek mazowieckie)

S/05/2012 ŚLICZNE CZWORONOGI

Teresa Nowak (Ksawerów łódzkie)

S/07/2012 SŁONECZNA SFORA

Wiesław Skorupka (Łęka Mała wielkopolskie)

S/22/2012 SKOTINA

Zofia Kita (Skierniewice łódzkie)

S/26/2012 ŚWIAT BORDER

Włodzimierz Matuszewski (Poddębice łódzkie)

S/36/2012 SŁOMOWSKI STAW

Danuta Putko (Września wielkopolskie)

S/41/2013 STOKROTKOWA POLANA

Dorota Powolna (Opatówek wielkopolskie)

S/44/2013 SISI I SZILA

Sylwia Kozioł (Stróża lubelskie)

S/47/2013 SREBRNY PORANEK

Sylwia Załoga (Nasielsk mazowieckie)

S/49/2013 SANTA MALTANA

Grażyna Trybulska (Łyszkowice łódzkie)

S/77/2013 SREBRO MAZOWSZA

Iwona Woźniak (Kowala mazowieckie)

S/80/2014 STOKROTKA

Alina Urbaniak (Krzywiń wielkopolskie)

S/102/2014 SPOKOJNA PRZYSTAŃ - HODOWLA WYREJESTROWANA ZA ŁAMANIE REGULAMINU I UOZ

Danuta Merchel (Hopowo pomorskie)

S/104/2014 STASIOWE SKRZATY

Stanisław Ciągło (Głuszyca dolnośląskie)

S/110/2015 SILVER FLAME

Monika Janiak (Łódź łódzkie)

S/116/2015 SFORA Z REMBIESZOWA

Grzegorz Wojcieszek (Zapolice łódzkie)

S/119/2015 SMARTIE JACKS

Marcin Lipiński (Buczek łódzkie)

S/120/2015 SZARKAN

Elżbieta Bober (Radzyń lubelskie)

S/124/2015 SŁONECZNY PORANEK

Wiesława Krawczyk (Łask łódzkie)

S/135/2015 SIEDLECKA GROMADA

Bartosz Mały (Siedlec wielkopolskie)

S/147/2015 SKARBY HANY

Agnieszka Sokołowska (Pieniężno śląskie)

S/148/2015 SFORA Z DOLINY BOBRÓWKI

Bogdan Gajda (Łowicz łódzkie)

S/156/2015 STRZAŁKA

Tadeusz Rochala (Łódź łódzkie)

S/166/2015 SZARON

Patryk Różański (Tczów mazowieckie)

S/167/2015 SOJI

Zofia Jacher (Kaniów śląskie)

S/174/2016 SŁODKI URWIS

Iwona Funk (Krokowa pomorskie)

S/179/2016 SZLACHECKA ISKRA (strona www)

Marcin Wróbel (Podłęże Szlacheckie śląskie)

S/221/2017 SZAFIROWA DOLINA

Jacek Bierła (Niesłabin wielkopolskie)

S/222/2017 SZMARAGDOWE ZACISZE

Magdalena Piskunowicz (Ostroróg wielkopolskie)

S/237/2017 SZYSZYŃSKA CHATA

Justyna Kędziora (Ślesin wielkopolskie)

S/240/2018 SKARB PONIDZIA

Anna Kwapień (Michałów świętokrzyskie)

S/261/2018 SZAFIROWY ŚWIAT

Krzysztof Bąkowicz (Gorzkowice łódzkie)

S/263/2018 SHIBA TEAM

Krystyna Kosmala (Brzeziny łódzkie)

S/267/2018 SABARIS (strona www)

Aleksandra Dziewiór (Bratoszewice łódzkie)

S/270/2018 SOBKOWSKA SFORA (strona www)

Waldemar Czarnecki (Sobków świętokrzyskie)

S/280/2019 SPOKOJNY DOM

Kamil Popławski (Ostrowy łódzkie)

S/281/2019 STAROWIANKA

Daniel Gierańczyk (Daszyna łódzkie)

S/290/2019 ZE SZMARAGDOWEGO WZGÓRZA (strona www)

Dominik Kiełtyka (Miechów małopolskie)

S/291/2019 SŁONECZNY RAJ

Grażyna Krajewska (Brzostek podkarpackie)

S/293/2019 SZPIC EXPERT

Kateryna Makowska (Dąbrówno dolnośląskie)

S/305/2019 SZARPKOLANDIA

Paweł Kaczmarek (Dolsk wielkopolskie)

S/314/2019 SFORA DEGOLD

Wiesław Dębicki (Sadowie dolnośląskie)

S/316/2020 SETTLEMENT OF QUADRUPEDS

Małgorzata Zemsta (Kiełczów dolnośląskie)

S/320/2020 SZCZENIĘCA OAZA

Janina Łasińska (Iława dolnośląskie)

S/321/2020 SWEET MALT

Agnieszka Kraska (Jastrząb mazowieckie)

S/325/2020 SILVER SEVEN

Patryk Lipowski (Nowe Grabie mazowieckie)

S/329/2020 STRONG LOYAL DOG

Paweł Szczęch (Pysznica podkarpackie)

S/335/2020 SABILA (strona www)

Karolina Kwiatkowska (Janikowo kujawsko-pomorskie)

S/337/2020 STANKAR

Marcin Andrzejewski (Łódź łódzkie)

S/339/2020 SHERDOG (strona www)

Agnieszka Jesiak (Krobia dolnośląskie)

S/343/2020 SŁODKI MALTAŃCZYK (strona www)

Jarosław Płoszaj (Łódź łódzkie)

S/344/2020 SETTER DARK RED (strona www)

Marzena Krajewska (Raciąż mazowieckie)

S/345/2020 SŁODKIE POCIECHY

Łukasz Jankowski (Rusinów mazowieckie)

S/349/2021 SZCZĘŚLIWA ZAGRODA

Krzysztof Rachwalski (Mełno kujawsko-pomorskie)

S/350/2020 SKARB Z NATURY

Dorota Suchecka (Brok mazowieckie)

S/351/2020 SWEET GOLD

Anna Kuźniak (Wschowa wielkopolskie)

S/352/2020 SZCZĘŚLIWIA KLIKA BB

Bogdan Chmielewski (Lubochnia łódzkie)

S/353/2020 101 SAMOYEDS

Sandra Paszkowiak (Świebodzice dolnośląskie)

S/359/2020 SIBILI (strona www)

Krzysztof Wykin (Gmina Pęczniew łódzkie)

S/360/2020 SREBRNA GRZYWA

Maria Goździejewska (Dobrzyn dolnośląskie)

S/366/2021 SŁODZIAKI ZE SŁUPNA

Julita Szymczak (Słupno mazowieckie)

S/367/2021 SŁONECZNA ARIZONA

Filip Kopka (Młodzieszyn łódzkie)

S/372/2021 SNOW PUPPIES (strona www)

Barbara Mrozek (Potępa śląskie)

S/378/2021 SŁODZIAKI Z WIŚNIOWEGO GAJU

Angelika Stępińska (Izbica Kujawska kujawsko-pomorskie)

S/383/2021 Z STOBRAWSKIEJ DOLINY

Damian Elżbieciak (Lubsza opolskie)

S/384/2021 SOPHIA CHI CULINAN DIAMOND

Małgorzata Wójcik (Częstochowa śląskie)

S/385/2021 SZARLOTKOWE LOVE

Izabela Rozpędowska (Legnica dolnośląskie)

S/388/2021 SNOWY DEMONS (strona www)

Grzegorz Bińkowski (Rogów łódzkie)

S/389/2021 SŁODKA MORDKA

Kinga Czyżak (Kawęczyn wielkopolskie)

S/396/2022 SŁOCIŃSKA ZAGRODA

Mariusz Parol (Rzeszów podkarpackie)

S/398/2022 SZCZĘSLIWE SŁODZIAKI (strona www)

Wioletta Kajs - Gawdzis (Płock mazowieckie)

S/401/2022 STYLISH PUPPY

Patrycja Shukir (Szebnie podkarpackie)

S/402/2022 SPANIELOVE

Kinga Komorek-Jedynak (Komorów mazowieckie)

S/403/2022 SOSNOWE WZGÓRZA (strona www)

Piotr Sobczak (Skotniki łódzkie)

S/405/2023 SIEDLISKO POD LASEM

Magdalena Nowak (Miejska Górka wielkopolskie)

S/406/2023 SWEET ROYAL PUPPY

Adrian Pyra (Koluszki łódzkie)

S/407/2023 W SZWEDZKIEJ DOLINIE (strona www)

Agnieszka Soroka (Szwecja zachodniopomorskie)

S/408/2023 SZCZECIN BLUE DOG

Szymon Wojewoda (Szczecin zachodniopomorskie)

S/411/2023 SYRENKA ARIEL (strona www)

Katarzyna Sobolewska (Babiczki łódzkie)

S/412/2023 SPECIAL JACK'S

Mateusz Szczepaniak (Oleśnica dolnośląskie)

S/413/2023 SIKORKA

Bartosz Sobczyk (Dąbrowa Górnicza śląskie)

S/414/2023 STAL MAL

Piotr Cłapa (Konopnica łódzkie)

S/415/2023 SAMURAJ ZE WZGÓRZA

Artur Wawrzynek (Krzyszkowice małopolskie)

S/416/2023 SWISS CHOCOLATE

Joanna Palusińska (Dąbrowa Górnicza śląskie)

S/417/2023 SZWAJCAR SPOD LASU

Artur Toboła (Mochy wielkopolskie)

S/418/2023 STEFANO FRENCHIES

Natalia Broda (Sandomierz świętokrzyskie)

S/419/2024 SWEET GARDEN

Zuzanna Domiańczyk (Łuków lubelskie)

S/420/2024 SKARBY PODLASIA

Teresa Młodzianowska (Hajnówka podkarpackie)

S/421/2024 SWEET BALLS

Marlena Małkowska (Sadlno wielkopolskie)

S/422/2024 SIEDEM GÓR

Renata Dulska (Jarantowice kujawsko-pomorskie)

S/424/2024 SZCZĘŚLIWE SZCZENIAKI

Daria Parys (Skrzeszew mazowieckie)

S/425/2024 SWEETIE BULLY

Damian Jaskmanicki (Września wielkopolskie)

S/426/2024 SWEET DOG PARADISE

Małgorzata Pestka (Granowiec wielkopolskie)

S/427/2024 SNOWY BEARS

Monika Gruszczyńska (Pieszyce dolnośląskie)