Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Index A - Z

S/01/2012 SOSNOWY BÓR

Mateusz Cieleban (Sędziejowice łódzkie)

S/02/2012 SZYMEK

Wiesław Szymor (Brójec łódzkie)

S/03/2012 SPEŁNIONE MARZENIA

Hanna Bandera (Milanówek mazowieckie)

S/05/2012 ŚLICZNE CZWORONOGI

Teresa Nowak (Ksawerów łódzkie)

S/06/2012 SIZAR

Krzysztof Kwieciszewski (Osięciny kujawsko-pomorskie)

S/07/2012 SŁONECZNA SFORA

Wiesław Skorupka (Łęka Mała wielkopolskie)

S/11/2012 STREPITOSO

Janusz Pawłowski (Masłów świętokrzyskie)

S/14/2012 ZE STUMILOWEGO LASU

Bogusława Śpiewak (Zduńska Wola łódzkie)

S/15/2012 SŁODKI RAJ

Wojciech Tazbir (Konstantynów Łódzki łódzkie)

S/22/2012 SKOTINA

Zofia Kita (Skierniewice łódzkie)

S/23/2012 SOPHIE DREAM

Malwina Pałka (Łódź łódzkie)

S/27/2012 SAM - LAB

Małgorzata Lindner (Kwiatkowice łódzkie)

S/28/2012 SWEET YORK

Barbara Koplin (Rzyczywół wielkopolskie)

S/31/2012 SHABAFFI

Katarzyna Olechowska (TYCZYN podkarpackie)

S/40/2012 SOWIDAR

Dariusz Sowa (Bejsce świętokrzyskie)

S/41/2013 STOKROTKOWA POLANA

Dorota Powolna (Opatówek wielkopolskie)

S/43/2013 SHERXAN BONA DEA

Anna Vongoc (Łódź łódzkie)

S/44/2013 SISI I SZILA

Sylwia Kozioł (Stróża lubelskie)

S/47/2013 SREBRNY PORANEK

Sylwia Załoga (Nasielsk mazowieckie)

S/49/2013 SANTA MALTANA

Grażyna Trybulska (Łyszkowice łódzkie)

S/53/2013 SŁONECZNY DOM

Bartosz Regulski (Brodnica wielkopolskie)

S/54/2013 SANTA COLOMOSS

Przemysław Ochękowski (Adamów lubelskie)

S/58/2013 SANDOMIERSKI GOLDEK

Sebastian Leśniak (Sandomierz świętokrzyskie)

S/59/2013 SZILLAPEI

Agnieszka Wodzińska (Warka mazowieckie)

S/70/2013 STELLA BEACH

Renata Tomala (Radom mazowieckie)

S/77/2013 SREBRO MAZOWSZA

Iwona Woźniak (Kowala mazowieckie)

S/80/2014 STOKROTKA

Alina Urbaniak (Krzywiń wielkopolskie)

S/85/2014 SŁONY POTOK

Zofia Grygiel (Brzostek podkarpackie)

S/102/2014 SPOKOJNA PRZYSTAŃ

Danuta Merchel (Hopowo pomorskie)

S/109/2014 SFORA SZOGUNA

Przemysław Cepowski (Zadzim łódzkie)

S/110/2015 SILVER FLAME

Monika Janiak (Łódź łódzkie)

S/113/2015 SYBERIAN HUSKY RITA

Mariusz Parol (Rzeszów podkarpackie)

S/116/2015 SFORA Z REMBISZOWA

Grzegorz Wojcieszek (Zapolice łódzkie)

S/119/2015 SMARTIE JACKS

Marcin Lipiński (Buczek łódzkie)

S/123/2015 SMUGA

Monika Bociankiewicz (Warszawa mazowieckie)

S/124/2015 SŁONECZNY PORANEK

Wiesława Krawczyk (Łask łódzkie)

S/125/2015 SŁODZIAKI

Agnieszka Bartosik (Zapolice łódzkie)

S/126/2015 SPEED DOOG

Krystian Biernat (Krobia wielkopolskie)

S/129/2015 SZWEDZKIE UROCZYSKO

Jacek Szwed (Spalice dolnośląskie)

S/132/2015 SEZAMKOWA ŁAPA

Katarzyna Suchodolska (Niedźwiada lubelskie)

S/133/2015 SREBRO - ZŁOTA ŁOPA

Zdzisław Stuerzenbecher (Łódź łódzkie)

S/135/2015 SIEDLECKA GROMADA

Bartosz Mały (Siedlec wielkopolskie)

S/138/2015 STRZEGOCICE

Paweł Ligęzka (Strzegocice podkarpackie)

S/139/2015 SILVER PEARL

Aleksandra Groth (Wejherowo pomorskie)

S/147/2015 SKARBY HANY

Agnieszka Ołdziej (Chodecz śląskie)

S/148/2015 SFORA Z DOLINY BOBRÓWKI

Bogdan Gajda (Łowicz łódzkie)

S/149/2015 SŁODKI SEN

Mariola Łuczyńska (Cyców lubelskie)

S/161/2015 SNUPI

Bartosz Konczak (Kębłowo pomorskie)

S/166/2015 SZARON

Patryk Różański (Gózd mazowieckie)

S/167/2015 SOJI

Zofia Jacher (Kaniów dolnośląskie)

S/171/2016 SŁONECZNE SIOŁO

Bożena Paturaj (Szczerców łódzkie)

S/173/2016 SURYKATKA

Ewa Surdykowska (Lubawa warmińsko-mazurskie)

S/174/2016 SŁODKI URWIS

Iwona Funk (Krokowa pomorskie)

S/175/2016 SHITZI

Honorata Kaczor (Nowy Dębiec wielkopolskie)

S/179/2016 SZLACHECKA ISKRA

Marcin Wróbel (Podłęże Szlacheckie śląskie)

S/181/2016 SŁODZIAKI U KRÓLÓW

Jolanta Król (Policzna dolnośląskie)

S/184/2016 SENJA

Anita Mroczkowska (Rzewnie dolnośląskie)

S/196/2016 SZLACHETNE SZCZENIĘTA

Joanna Lesiak (Jodkowa podkarpackie)

S/200/2016 SWEET CLUB

Klaudia Gawart (Łódź łódzkie)

S/201/2017 SKRZYDŁA DUMY

Barbara Jamrozy (Oświęcim małopolskie)

S/203/2017 SLIEMA

Janina Dulęba (Bodzentyn świętokrzyskie)

S/209/2017 SEME DEL DIAVOLO (strona www)

Małgorzata Senderek (Sadlinki pomorskie)

S/210/2017 SUSEŁKI

Katarzyna Szymańska (Żychlin łódzkie)

S/211/2017 SFORA GREGORA

Grzegorz Polański (Głęboka dolnośląskie)

S/213/2017 SZKOCKI ZAKĄTEK

Krzysztof Szwedek (Korzeniew wielkopolskie)

S/214/2017 SPRYTNY JACK

Magdalena Dudek (Kargowa wielkopolskie)

S/215/2017 SFORA POD JODŁAMI

Roman Paruch (Ćmielów świętokrzyskie)

S/218/2017 SALEK

Jan Salawa (Sierockie małopolskie)

S/221/2017 SZAFIROWA DOLINA

Jacek Bierła (Niesłabin wielkopolskie)

S/222/2017 SZMARAGDOWE ZACISZE

Magdalena Piskunowicz (Ostroróg wielkopolskie)

S/224/2017 SHIH TZU MOSINA

Zdzisław Olszewski (Mosina wielkopolskie)

S/226/2017 SAMI SWOI

Bogumił Pawlak (Ceków łódzkie)

S/230/2017 SARBINOWSKI BŁĘKIT

Iwona Zoń (Żnin kujawsko-pomorskie)

S/231/2017 SZALONE ŁOBUZY

Justyna Gryska (Stare Miasto wielkopolskie)

S/233/2017 SOŁTYS GANG

Dorota Sołtys (Szpetal Górny kujawsko-pomorskie)

S/239/2018 SHIMI INU

Karol Rzążewski (Siedlce dolnośląskie)

S/240/2018 SKARB PONIDZIA

Anna Kwapień (Michałów świętokrzyskie)

S/241/2018 STAJNIA

Maciej Kumorek (Bielany małopolskie)

S/242/2018 SETIR

Elżbieta Kołodziej (Nowe Rybie małopolskie)

S/243/2018 STRUNA LEO

Justyna Strumińska (Bydgoszcz dolnośląskie)

S/244/2018 STRĄCZYŃSKIE POLA

Agata Szczepaniec (Wałcz dolnośląskie)

S/245/2018 SMYKI LENY

Lena Piekarz (Unisław Raciniewo kujawsko-pomorskie)

S/246/2018 SALEMAX

Oliwia Piszewska (Grudziądz kujawsko-pomorskie)

S/247/2018 SZUKASIE

Magdalena Szukalska (Pabianice łódzkie)

S/248/2018 SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA

Ewa Urbaniak (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

S/249/2018 SŁODKIE MISIE

Karolina Miś (Wrocław dolnośląskie)

S/250/2018 SMALL PUPPY CLUB

Weronika Janiak (Ryki mazowieckie)

S/251/2018 SIERPECKA DOLINA

Robert Krzemiński (Sierpc mazowieckie)

S/252/2018 SWEET FEET

Katarzyna Cielińska (Sochczew łódzkie)

S/253/2018 SZCZYGLI ZAUŁEK

Agnieszka Szczygielska (Police zachodniopomorskie)

S/254/2018 SARABELLA

Izabela Górna (Toruń dolnośląskie)

S/255/2018 SŁODKIE ZIUTKI

Damian Nadobnik (Poznań wielkopolskie)

S/256/2018 STAŚ I NEL

Agnieszka Surma (Żychlin łódzkie)

S/257/2018 SMILING DEMONS

Ewa Warzecha (Świętochłowice dolnośląskie)

S/259/2018 SMALL BRAVEHEARTS

Anna Karga - Ługowska (Wrocław dolnośląskie)

S/260/2018 STAY GOLD

Szymon Jankiewicz (Kamień Krajeński kujawsko-pomorskie)

S/261/2018 SZAFIROWY ŚWIAT

Krzysztof Bąkowicz (Gorzkowice łódzkie)

S/262/2018 SŁONECZKA W DOMANOWICACH

Marta Miszczuk (Trzebnica dolnośląskie)

S/263/2018 SHIBA TEAM

Krystyna Kosmala (Brzeziny łódzkie)

S/264/2018 SAWA

Sebastian Michoń (Grójec małopolskie)

S/265/2018 SUPER BULE

Tomasz Turczyński (Sława dolnośląskie)

S/266/2018 SUPERB CLEO

Zbigniew Glapiński (Brzeźnio łódzkie)

S/267/2018 SABARIS

Aleksandra Dziewiór (Bratoszewice łódzkie)

S/268/2018 SILKY

Marzena Barszczewska (Łąka podkarpackie)

S/269/2018 SZALONE RANCZO

Monika Olbert (Psarskie wielkopolskie)

S/270/2018 SOBKOWSKA SFORA

Waldemar Czarnecki (Sobków świętokrzyskie)

S/271/2018 SZIMERA BORDER COLLIE

Katarzyna Osowska (Tczew pomorskie)

S/272/2018 SISOWE PRZEDSZKOLE

Grażyna Kościelna (Konin wielkopolskie)

S/273/2018 SŁODZIAKI - PRZYTULANKI

Lidia Łapkiewicz (Nieżywięć kujawsko-pomorskie)

S/274/2018 SŁODKA DANIEL

Violetta Rau (Racot wielkopolskie)

S/275/2018 SZALONA BANDA

Olga Wrzeszcz (Mława dolnośląskie)

S/276/2018 SFORA Z GŁOWNA

Marcin Wieczorek (Głowno łódzkie)