Kennel Club
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Hodowla Martaris 
Marta Noster
Koziegłowy (Wielkopolskie)

Hodowla Martaris


Od dziecka wychowywałam się w otoczeniu psów - była to zasługa mojej Mamy , która prowadziła hodowlę psów rasowych. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam już sobie życia bez nich..

Moja przygoda z Goldenami zaczęła się w roku 2008, kiedy dostałam przepiękną, kochaną, długo wyczekiwaną suczkę - Rachel z Karczewskich Szuwarów - nazywaną Tessi. W 2014r założyłam własną hodowlę Golden Retrieverów. Obecnie mam 3 suki i psa. Moja hodowla jest hodowlą domową -  psy mieszkają z nami w domu, mają własny duży pokój, przed domem duży ogród w którym uwielbiają przesiadywać, a latem mają rozkładany basen - uwielbiają wodę. 

Z czasem w naszym domu pojawiły się radosne, wesołe Maltańczyki, które są świetnymi towarzyszami, bardzo przywiązanymi do swoich opiekunów :)  Golden Retriever

Goldeny charakteryzują się inteligencją, posłuszeństwem oraz bardzo łagodnym charakterem. Są psami bardzo energicznymi, wytrzymałymi i aktywnymi. Są przyjacielskie i towarzyskie, potrzebują bliskiego kontaktu z człowiekiem. Dobrze tolerują inne zwierzęta. Nadają się do rodzin z dziećmi. Psy uwielbiające wodę. Jeśli szukamy dobrego stróża golden się w tej roli nie sprawdzi. Ufny i łagodny serdecznie przywita naszych znajomych jak i włamywaczy. 

Maltańczyk

Maltańczyki - jedna z najstarszych ras, o długim, prostym, jedwabistym, białym umaszczeniu. Pies wymaga codziennego czesania i pielęgnacji oczu. Jest psem towarzyskim, łatwym do ułożenia, lubiącym zabawę. Szybko się uczy, jest posłuszny.