Kennel Club
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

MINI NIEDŹWIADKI HODOWLA PSÓW RASY SZPIC MINIATUROWY POMERANIAN

KONTAKT:

Hodowla Psów Rasowych
MINI NIEDŹWIADKI / MINI BEARS

Phone / WhatsApp
+48 502 164 340

email:
mininiedzwiadki@gmail.com

facebook:

https://www.facebook.com/people/Mini-Niedźwiadki-Mini-Bears/100095100062712/

Czempiń, woj. wielkopolskie
Polska/Poland

 

 

Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh Billings

 

Nasza kynologiczna przygoda rozpoczęła się w 2021 roku, niepodziewaną wizytą pewnego charakterystycznego jegomościa z siwą brodą, ubranego w czerwony kubraczek. Ów gość przyleciał do nas zaprzęgiem reniferów prosto z Bieguna Północnego. Okazało się, że to wszystko zasługa naszej córeczki - Niny, która napisała list do Św. Mikołaja. Prosiła, aby spełnił jej marzenie i obdarował ją szczeniaczkiem rasy szpic miniaturowy (pomeranian).

Tym sposobem zamieszkał z nami nasz pierwszy maleńki niedźwiadek o umaszczeniu orange, o jakże szlachetnym i wyszukanym imieniu "Wafel"... :-)
Stał się nowym członkiem rodziny, który zmienił nasze życie na zawsze. Wtedy nie mieliśmy planów hodowlanych, ale zauroczenie Wafelkiem, sprawiło, że kynologia stała się naszą wspólną rodzinną pasją.

Kolejnym pieskiem, który pojawił się u nas, była suczka "Princessa" (choć do niej bardziej pasowałoby "królowa Bona"). Niech nikogo nie zwiedzie jej delikatny wygląd biało-kremowego aniołka. To kobieta twardo stąpająca po ziemi. Oddana, wierna, opiekuńcza, prawdziwa strażniczka domowego ogniska. Mamy nadzieję, że Wafelek nie obrazi się za to stwierdzenie, ale został całkowicie wciągnięty pod pantofel. Princeska jest absolutnie nam oddana. Kocha swoim psim serduszkiem wszystkich domowników i mam wrażenie, że czuje się mamą nas wszystkich :-)

Cytując klasyka "last, but not least", nasze trzecie psie dziecko, to szpic w umaszczeniu parti color (orange-white) o imieniu "Pianka". Wiemy, wiemy... imiona szlachetne, eleganckie, wzniosłe, wyszukane, górnolotne, ale cóż poradzić, taka jest nasza psia arystokracja xD . Pianka jest pieskiem bardzo mądrym i niesamowicie przyjacielskim. Kocha absolutnie wszystkich ludzi: małych, dużych, okrągłych, cienkich, średnich, wesołych, smutnych, cichych, głośnych, bliskich, i tych całkowicie obcych, ludzi stojących w miejscu, ludzi w ruchu, ludzia pojedynczego oraz całe ich grupy... Myślę, że jej wewnętrzną misją jest serdecznie przywitać oraz ukraść buziaka wszystkim na tej planecie. Najlepiej kilkukrotnie. Jej permanentny uśmiech na twarzy i maleńki język, są zawsze w gotowości. Taka jest własnie nasza Pianeczka - she "make love not war".

 

ZASADY REZERWACJI SZCZENIĄT

DOMOWA HODOWLA PSÓW RASY SZPIC MINIATUROWY POMERANIAN

MINI NIEDŹWIADKI MINI BEARS

 

  • Dobrze przemyśl decyzję o zakupie psa
  • Zapoznaj się z cechami rasy szpic miniaturowy pomeranian, wymaganiami, zasadami żywienia
  • Jeśli jesteś zainteresowany zakupem szczeniaka z naszej hodowli, zapraszamy do kontaktu (telefon, mail, messenger, whatsapp)
  • Kupujący potwierdza rezerwację szczeniaczka wpłatą zadatku na konto Hodowcy
  • Zadatek wynosi 1000zł (jeden tysiąc złotych) WPŁATA JEST FAKTEM ZAWARCIA UMOWY KUPNA – SPRZEDAŻY DLA OBU STRON
  • Po zawarciu umowy (wpłata zadatku) Hodowca zobowiązuje się do sprzedaży zamówionego szczeniaka
  • W przypadku odstąpienia od umowy przez Kupującego, lub jeśli nabywca po wpłacie zadatku nie odbierze psa w ustalonym terminie i nie skontaktuje się w ciągu 7 dni z Hodowcą w celu wyjaśnienia sprawy, zadatek w całości przechodzi jako rekompensata dla Sprzedającego (Hodowcy) i nie podlega zwrotowi, a umowa i rezerwacja uważana jest za zerwaną
  • Pozostała część ustalonej wcześniej wartości szczeniaka wpłacana jest w dniu odbioru z hodowli
  • Szczenięta są gotowe do odbioru po upływie ok. 9 tygodni (po zachipowaniu, przeglądzie miotu, szczepieniach, odrobaczeniach) u nas w hodowli, lub uzgadniamy z Kupującym termin i koszt dowozu
  • Każdy Kupujący szczeniaczka otrzyma wyprawkę, udzielimy wszelkich informacji dotyczących zasad żywienia, pielęgnacji i wychowania psa

 

Naszym marzeniem jest, aby mini niedźwiadki z naszej hodowli znalazły kochających odpowiedzialnych i troskliwych właścicieli. Liczymy również na stały kontakt. Służymy radą. Czekamy na informację o sukcesach wystawowych psów z naszej hodowli :-)