Pomoc Ukrainie - Kennel Club
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Pomoc Ukrainie

Pomagamy Ukrainie!

To co od kilku dni dzieje się za naszą wschodnią granicą, dotknęło nas wszystkich, obywateli wolnego świata. Także nas, hodowców Kennel Clubu i wszystkich miłośników psów rasowych. Solidaryzujemy się z zaatakowanym narodem ukraińskim, ale nie poprzestajemy na gestach solidarności i wyrazach oburzenia wobec bandyckiego ataku przeprowadzonego na rozkaz rosyjskiego dyktatora.

We współpracy z polskim Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji organizujemy zbiórkę najbardziej potrzebnych produktów. Aby nasza pomoc była skuteczna, a dostarczenie jej nie powodowało logistycznego zamieszania, uruchamiamy punkt dystrybucji w magazynach biura OSPR Kennel Club w Ciężkowie przy ulicy Platanowej 25. Zgromadzone produkty zostaną przekazane do ministerialnego punktu odbioru, zgodnie z założeniami programu MSWiA „Pomagam Ukrainie”.
Szczególną uwagę przykładamy do produktów niezbędnych dla zwierząt towarzyszących: psów i kotów, które przewożone są przez uchodźców do Polski, ale zbieramy wszystko co jest potrzebne, część produktów trafi na terytorium okupowanej Ukrainy:

- karma dla zwierząt
- transportery małe i średnie
- środki weterynaryjne
- artykuły medyczne: leki przeciwbólowe, środki opatrunkowe
- baterie
- latarki
- power banki

O potrzebach będziemy informować na bieżąco.

Produkty można przywozić do naszego biura osobiście, ale także dostarczać przesyłkami kurierskimi. Biuro czynne pn,wt, czw, pt 9.00-16.00 środa 14.00-19.00.
Kennel Club, ul. Platanowa 25 95-070 Ciężków
Zapytania prosimy kierować mailowo: pomocukrainie@kennelclub.pl lub telefonicznie kom. 733 999 632