Kennel Club
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

PomponLandia - Nasza domowa hodowla

PomponLandia to hodowla psów Yorkshire Terrier (wszystkie kolory) prowadzona w zaciszu bezpiecznego, przytulnego domu, z ogromnym zaangażowaniem i pasją. To miejsce pełne miłości i spełniające najlepsze warunki dla tej rasy. 

Kupując od nas szczenię mają Państwo pewność:

  • wielopokoleniowej czystości rasy (system oceny psów prowadzony przez Kennel Club to gwarancja spełnionych warunków wzorca rasy i zdrowia). Sami również dobieramy reproduktora aby podtrzymać jak najlepsze walory u szczeniąt.
  • zdrowe szczenięta posiadają podstawowe szczepienia, są odrobaczone oraz mają przebyty przegląd miotu, który jest warunkiem potwierdzającym ich zdrowie. Utrzymujemy ciągły kontakt z lekarzem weterynarii w naszym mieście.
  • wszystkie szczenięta są znakowane poprzez chip (ułatwiający identyfikację w razie zagubienia)
  • przy odbiorze szczenięcia otrzymują Państwo metrykę urodzenia (podstawowy dokument do wyrobienia rodowodu), książeczkę zdrowia oraz wyprawkę

Szczenięta od momentu narodzenia są otoczone miłością i doskonałą opieką. Naszym celem jest by po opuszczeniu domu trafiły w jak najlepsze ręce. Ręce pełne miłości, cierpliwości i zrozumienia psich potrzeb.

Chętnie utrzymujemy kontakt z nowymi rodzinami naszych podopiecznych i odpowiadamy na każde (nawet te najmniejsze) pytania. Służymy pomocą w doborze pielęgnacji, żywienia i wychowania maleńkich milusińskich.