Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Great Swiss Mountain Dog

787-924-387

Domowa Hodowla „Gold Championship” poleca szczeniaki które zawitały do nas 16 września 2018 roku. Rodzice szczeniąt idealnie dobrani, nie tylko pod względem wyglądu ale także charakteru. Ojciec szczeniąt masywny, bardzo dobrze wykolorowany, postawny pies który, dla domowników i całej rodziny jest bardzo kochany, lubiący być w centrum uwagi. Bardzo troskliwy i dbający o innych, nieziemska cierpliwość sprawiła że jest ulubieńcem naszej rodziny. Jest to pies, który także przegoni każdego intruza swoja postawa.

Matka szczeniąt postawna, oczywiście mniejsza od tatusia. Trochę nieśmiała ale bardzo kochana i opiekuńcza. Potrafi zaprzyjaźnić się z wszystkimi. Bardzo energiczna i wesoła. Troskliwa i uczuciowa, wrażliwa na inna krzywdę i umiejąca sprawić uśmiech na każdej twarzy.

Jesteśmy domowa hodowlą, która rozpoczęliśmy 5 lat temu, prowadzimy ją razem z bratem i oczywiście resztą rodziny. Staramy się jak najlepiej wychować nasze pociechy, są socjalizowane razem z innymi ludźmi przede wszystkim z dziećmi. Dokładamy wszelkich starań żeby nasze szczeniaki wyrosły na bardzo dobrych członków rodzinny dlatego prosimy o przemyślane decyzje w stosunku do zakupu piesków które będą nam towarzyszyć przez najbliżej kilka lat . DSPP polecamy w szczególności dla rodzin, ponieważ są to bardzo rodzinne psy, troskliwe ale zarazem bardzo postawne i chroniące naszego dobytku.

 

Galeria zdjęć

Zachecam do zajrzenia na naszego instagrama:

https://www.instagram.com/goldchampionship/?utm_source=ig_profile_share&igshid=8ju1u0x9kzws&fbclid=IwAR3JGG-K2ob1SA1PM-UmRT9FOlEzETMN42xiaVzkq6JVH50p2xa_h2oAxiA