Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Grójeckie Pieszczochy

Domowa Hodowla psów Syberian Husky "Grójeckie Pieszczochy". Rodzice szczeniąt idealnie dobrani, nie tylko pod względem wyglądu ale także charakteru. Ojciec szczeniąt masywny, bardzo dobrze wykolorowany, postawny pies który, dla domowników i całej rodziny jest bardzo kochany, lubiący być w centrum uwagi. Bardzo troskliwy i dbający o innych.

Matka szczeniąt oczywiście mniejsza od tatusia. Trochę nieśmiała ale bardzo kochana i opiekuńcza. Potrafi zaprzyjaźnić się z wszystkimi. Bardzo energiczna i wesoła. Troskliwa i uczuciowa, wrażliwa na inna krzywdę i umiejąca sprawić uśmiech na każdej twarzy.

Jesteśmy domowa hodowlą, która rozpoczęliśmy 2 lat temu.

Staramy się jak najlepiej wychować nasze pociechy, są socjalizowane razem z innymi ludźmi przede wszystkim z dziećmi. Dokładamy wszelkich starań żeby nasze szczeniaki wyrosły na bardzo dobrych członków rodzinny dlatego prosimy o przemyślane decyzje w stosunku do zakupu piesków które będą nam towarzyszyć przez najbliżej kilka lat . GP polecamy w szczególności dla rodzin, ponieważ są to bardzo rodzinne i troskliwe psy.