Porozmawiaj z nami
Kennel Club

O nas

Nazywam się Agnieszka Kozanecka - Fajst i wspólnie z mężem Markiem zajmujemy się naszą wspólną pasją, czyli psami i wszystkim co jest z nimi związane.

Od kilku lat nasze życie jest podporządkowane zwierzętom, najpierw karmienie, spacery, porządki, dopiero później nasze śniadanie i kawa :)

Nasza hodowla nosi nazwę Babskie Torfowiska, wzięła się bowiem z miejsca zamieszkania i ilość rodzaju żeńskiego, który tutaj żyje. 

Hodowla została zarejestrowana w 2015 roku w Stowarzyszeniu Kennel Club i w każdym momencie swojego istnienia ma na uwadze przede wszystkim dobrostan swoich podopiecznych.

Nasze psy

W chwili obecnej posiadamy pięć suczek hodowlanych.

Dwie beżowe mopsiczki: Evitę, na domowy użytek nazywaną Ewką oraz Etnę, potocznie wołaną Abi.

Poza tym jest dostojna buldożka angielka Basta, niesamowicie wysportowana, skoczna, umięśniona, posiadająca jednocześnie delikatność taboretu :)

Ulubienicą mojego męża jest błękitna buldożka francuska Kirke, która uwielbia przesiadywać na jego kolanach oraz beżowa Lukrecja, majordomus naszego podwórka.

Jest jeszcze młodziutka Oktavia, buldożka francuska o maści marengo z genem błękitnym i jeszcze młodsza Salma, czarna mopsiczka.

Poza Bastą, wszystkie suczki są naszej hodowli, dokładnie wyselekcjonowane z miotu i przygotowane do roli matek.