Porozmawiaj z nami
Kennel Club

WIERNE i ODDANE

Jesteśmy pasjonatami i miłośnikami  psów. Rasą która skradła nam serca jest SHIH – TZU.

Zupełnie zwariowaliśmy na ich punkcie w 2012 roku gdy do naszego domu trafił Franciszek – Franek.  Został on pełnoprawnym członkiem naszej rodziny, stając się naszym oczkiem w głowie i będąc zawsze w centrum naszego zainteresowania.

Prawie dwa lata później w 2014 dołączyła do nas Tosia, wprowadziła ona do dostojności i powagi Franka dużo ruchu i energii.

W 2015 roku zarejestrowaliśmy naszą hodowlę z przydomkiem WIERNE I ODDANE  przystępując do stowarzyszenia KENNEL CLUB - KC  które jest członkiem POLSKIEGO POROZUMIENIA KYNOLOGICZNEGO - PPK. POLSKIE POROZUMIENIE KYNOLOGICZNE to związek działający na rzecz dobra i rozwoju kynologii w Polsce oraz członek międzynarodowej organizacji kynologicznej WORLD KENNEL UNION - WKU.

Staliśmy się małą domową hodowlą gdzie zdrowie, szczęście i radość  naszych psów oraz ich szczeniąt jest dla nas priorytetem. Z biegiem czasu pozostała z nami suczka Amanda z pierwszego miotu naszych SHIH TZU oraz dołączyła DIANA, przedstawiciel nowej rasy w naszym domu - YORKSHIRE TERRIER

Od stycznia 2016 nasza hodowla WIERNE I ODDANE jest członkiem KLUBU HODOWCÓW ROYAL CANIN.

Karmy ROYAL CANIN to prawdziwa marka i renoma doceniana na całym świecie. Posiada wszystko to co jest niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju  psów oraz szczeniąt. Nasi podopieczni ją wprost uwielbiają.

Pieski w naszej hodowli cechują się bardzo spokojnym i miłym charakterem, są ciche i mało hałaśliwe. Bardzo przywiązują się do właściciela. Trudno im znieść samotność i nieobecność gospodarza w domu. Shih Tzu lubi i jest bardzo przyjazny dla dzieci. Dbamy aby nasze szczeniaki były odpowiednio socjalizowane, cały czas przebywają z nami w domu mając kontakt z nami i naszymi dziećmi.

Kontakty do nas:

facebook: https://www.facebook.com/wierneioddane/

tel: +48 794555661

tal: +48 608842816