Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Ranking Wystawy w Opocznie

« wróć

Przedstawiamy szczegółowy ranking I Krajowej Wystawy Psów Rasowych pod patronatem i o Puchar Burmistrza Opoczna Dariusza Kosno.

BEST IN SHOW BABY/PUPPY

  1. Szpic Miniaturowy Pomeranian - ZEFFY – wł. E. Opalińska hod. "BLUE DIAMOND"
  2. Rottweiler - SONIA CICHA SFORA - wł. K. Miksa hod. "CICHA SFORA"
  3. Yorkshire Terrier - LISA DOLINA ROZTOKI - wł. T. Chojecki hod. "YORECZKI Z WAWY"

 

BEST IN SHOW JUNIOR

  1. Shih-tzu - FUKS HAPPY PUPPY - wł. U. Gorzałczyńska hod. "PSIAKI Z POLNEJ"
  2. Szpic Miniaturowy Pomeranian - BABY (MINNIE) CANIS FAMILIARS - wł. E. Pawelec
  3. Jack Russell Terrier - ANGEL RODZINNA ZAGRODA - wł. B. Juszczak hod. "LISIE WZGÓRZE"

 

BEST IN GROUP

GRUPA I

  1. Owczarek Niemiecki Długowłosy - ŁESTI ATHABASS - wł. R. Winnicki
  2. Berneński Pies Pasterski - BABA Z URWISOWEJ KRAINY - wł. M. Konieczny hod. "BOMBARDA"

 

GRUPA II

  1. Siberian Husky- DELOKIS TERRA LEYLA THE FUTURE IS OURS - wł. M. Żmuda hod. "OKAMI - INU"

 

GRUPA III

  1. American Bully- ROB BOSTER - wł. E. Opailińska hod. "BLUE DIAMOND"
  2. American Staffordshire Terrier - HEBE LADYAST - wł. Z. BARAN hod. "CORSA"

 

GRUPA IV

  1. Wyżeł Weimarski - ELIOT (REX) ZIELONA RÓWNINA - wł. G. Lewandowski
  2. Beagle - AXEL CZWARTAKI - wł. W. Ambroszczyk
  3. Cocker Spaniel Angielski - DENIS KŁAPOUCHY - wł. W. Ambroszczyk

 

GRUPA V

  1. Yorkshire Terrier Golddust - JAMILA (LEA) COUNTYPEARLS wł. A. Kuźniak
  2. Szpic Miniaturowy - PACO LA MISIA - wł. E. Kosmowska hod. "CZAR - KO"
  3. Mops - A-PIPI MOPSIA SFORA - wł. A. Pietrzyk hod. "MOPSIA SFORA"

 

BEST IN SHOW

  1. Yorkshire Terrier Golddust - JAMILA (LEA) COUNTYPEARLS wł. A. Kuźniak
  2. Owczarek Niemiecki Długowłosy - ŁESTI ATHABASS - wł. R. Winnicki
  3. Siberian Husky- DELOKIS TERRA LEYLA THE FUTURE IS OURS - wł. M. Żmuda hod. "OKAMI - INU"
  4. Wyżeł Weimarski - ELIOT (REX) ZIELONA RÓWNINA - wł. G. Lewandowski
  5. American Bully- ROB BOSTER - wł. E. Opailińska hod. "BLUE DIAMOND"