Kennel Club - Ważna informacja dla hodowców
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Ważna informacja dla hodowców

« wróć
Komunikat dla wszystkich członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Psa Rasowego Kennel Club.

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informacje od naszych hodowców, że przedstawiciele Polskiego Porozumienia Kynologicznego, najprawdopodobniej obserwują ogłoszenia psów rasowych, na portalach społecznościowych i wydzwaniają z namową przejścia w ich szeregi, oferując ct : U nas będzie szybciej i taniej. Problem będzie rozwiązywany na naszym najbliższym walnym zgromadzeniu. Prosimy również o rozwagę w wykonywaniu przelewów i dokładne sprawdzanie organizacji, gdyż powstało również podobne stowarzyszenie do naszego KC aby celowo wprowadzać Państwa w błąd. Sprawą już zajęli się nasi prawnicy. Czyn opisany powyżej jednoznacznie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji określony w art. 3 ust. 1 i 2 i art. 5 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz.U. z 2020r., poz. 1913 z późn, zm.)- dalej: „u.z.n.k.”, polegający na wprowadzającym w błąd oznaczeniu przedsiębiorstwa, tj. oznaczeniu, które może wprowadzić odbiorców w błąd co do tożsamości podmiotu przez używanie firmy, nazwy, skrótu literowego oraz charakterystycznego symbolu wcześniej używanego zgodnie z prawem dla oznaczenia innego podmiotu.

Cieszy nas fakt, że nasi hodowcy są czujni i zgłaszają te problemy do naszego biura.
Przypominamy, że :
- Siedziba naszego Stowarzyszenia mieści się w Ciężkowie ul Platanowa 25.
- Nasza strona www.kennelclub.pl
- Infolinia Kennel Club 42 300 10 80
- Nr konta bankowego : 03 1020 3408 0000 4102 0293 6177

Call Center do końca września czynne w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach 10.00-13.00
w środy w godzinach 14.00-18.00

Biuro czynne: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 09.00 - 16.00
Środa: 14.00 - 19.00

Zarząd Kennel Club