Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Wystawa Psów Rasowych Online

« wróć

Pandemia koronawirusa zmusza kluby do odwoływania wystaw psów rasowych na całym świecie. Wiele wskazuje na to, że także kilka naszych tegorocznych wystaw będzie odwołanych, dlatego ucząc się od najlepszych proponujemy Państwu zabawę. Za przykładem brytyjskiego Kennel Clubu zachęcamy do wzięcia udziału w wystawie psów rasowych online! Uczestnicy proszeni są o wysłanie 1 zdjęcia swojego psa rasowego na adres wystawa@kennelclub.pl Do zdjęcia dołączamy numer rodowodu (jeśli pies zarejestrowany jest w KC) lub zdjęcie/skan rodowodu jeśli pies zarejestrowany jest w innym klubie. Nasi asystenci kynologiczni podzielą te zdjęcia na grupy i klasy:
Baby/Szczenięta
Młodzieży
Pośrednia; Otwarta; Użytkowa; Championów i Weteranów
Następnie zorganizujemy Besty ośmiu grup, według klasyfikacji KC, a także Best in Show Baby/Puppy i Best in Show Junior. Zdjęcia zostaną podzielone na albumy, a o tym, które psy staną na podium w poszczególnej grupie/klasie zadecydują „lajki” i inne reakcje na facebooku. Następnie sędzia wybierze kolejność na podium w poszczególnych klasach i grupach oraz kolejność w Best in Show. W naszej zabawie postanowili wziąć udział sędziowie z Malty i Wielkiej Brytanii.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody: Każdy zwycięzca grupy otrzyma czytnik chipów i piękną rozetę wykonaną przez Roksanę Bartoszek a właściciel psa, który okaże się najlepszy w Best in Show wygra czternastocalowego Laptopa‼️‼️‼️
Zgłoszenia wysyłamy na adres wystawa@kennelclub.pl do 10 maja do północy. 11 maja rusza wystawa. Od 21 maja do 28 maja odbędą się konkurencje Best in Group. 29 i 30 maja Best in Show Baby/Puppy oraz Best in Show Junior.
31 maja - BEST IN SHOW i zakończenie wystawy‼️‼️‼️

Oczywiście wystawę online należy traktować tylko i wyłącznie jak zabawę. Wyniki tej zabawy nie mają takiego znaczenia jak wyniki wystaw organizowanych według Regulaminu Wystaw OSPR Kennel Club.
Pamiętajmy o tym aby zdjęcie wysyłane do klubu było jak najlepszej jakości i aby pies był pokazany na nim jak najlepiej, ponieważ będzie to miało duży wpływ na wynik.
Udział w wystawie online jest BEZPŁATNY!

Sponsorem nagród - czytników chipów - dla zwycięzców grup jest firma Sante Animale. Dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy.
https://www.santeanimale.eu/

Życzymy dobrej zabawy!
Zarząd KC