Porozmawiaj z nami
Kennel Club

III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Nowy Adamów 2019

« wróć

III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Nowym Adamowie za nami. Pozostaną nam piękne wspomnienia, bo była to fantastyczna impreza.
Dziękujemy naszemu patronowi – Staży dla Zwierząt w Polsce, dzięki, że jesteście z nami!
Szczególne podziękowania należą się naszym gościom – kynologicznym sędziom międzynarodowym z Wielkiej Brytanii – Janet Duke i Pameli Hunter. To fachowcy oceniający psy na kwalifikacjach do wystawy Crufts i na wystawach FCI. Jako Kennel Club czujemy się zaszczyceni, ponieważ nasza praca została doceniona przez Irlandzki Kennel Club, instytucję z niemal stuletnią historią. Cieszy nas to, że zdaniem sędziów z Wielkiej Brytanii jakość wielu ocenianych psów była znakomita. A takie pochwały mobilizują nas i naszych hodowców do jeszcze cięższej pracy.
Słowa uznania należą się także międzynarodowemu sędziemu kynologicznemu z Polski Roksanie Bartoszek, asystentom kynologicznym pracującym w ringach: Karolinie Czech, Ewelinie Bińkowskiej, Przemysławowi Szymańskiemu, Tomaszowi Marczewskiemu, Pawłowi Senderkowi, Przemysławowi Żeromińskiemu, prowadzącemu wystawę Bartłomiejowi Juszczakowi, obsłudze wystawy, sponsorom dodatkowych nagród i żołnierzom Wojska Polskiego.
Wystawę wygrała suka owczarka niemieckiego krótkowłosego PETRA Wilczy Zdrój, własność Łukasza Skoneczki. Gratulacje!

Zarząd OSPR Kennel Club