O nas - Nasz klub - Kennel Club
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

O nas

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Psa Rasowego Kennel Club (w skrócie Kennel Club, OSPR Kennel Club, KC) powstało w 2012 roku. Zostało założone przez grupę kilkudziesięciu hodowców i miłośników psów rasowych, wcześniej związanych z innymi klubami kynologicznymi w Polsce.
Kennel Club opiera się na brytyjskich standardach ras (lista ras uznawanych przez KC dostępna jest tu), organizuje wystawy psów rasowych, na które zaprasza międzynarodowych sędziów kynologicznych przede wszystkim z Malty, Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Obecnie liczba wszystkich członków KC to ponad 7,5 tysiąca i stale rośnie.Nasza wizja zmiany kynologii w Polsce i na świecie prowadzi naszych hodowców, właścicieli psów i nasze Stowarzyszenie w stronę osiągnięcia sukcesu. Rozumiemy zmiany otaczającego nas świata i podążamy w kierunku nowoczesnej zmiany wizerunku postrzegania całej szeroko rozumianej kynologii. 


Wiemy że prowadzenie hodowli nie jest łatwą profesją, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy członkowie „KENNEL CLUB” czuli nasze wsparcie i satysfakcję w prawidłowo rozwijających się hodowlach.


Naszym priorytetem jest budowanie wiarygodności, przejrzystości i odpowiedzialności w programie rozwoju kynologii w Polsce.


Mając na uwadze Wasze komentarze i wnioski postaramy się, aby współpraca z nami była jak najlepsza.

Partnerzy OSPR Kennel Club

Straż dla Zwierząt - http://sdz.org.pl

Stowarzyszenie oparte na  wolontariacie, działające non – profit powstałe w 2005 roku, które wskrzesił i nadał mu formy Mateusz Jakub Janda. Jako założyciel oraz osoba pełna pasji i zaangażowania w niesieniu pomocy zwierzętom poderwał do działania dziesiątki wolontariuszy, którzy każdego dnia dzielą swoją pracę zawodową z obowiązkami domowymi oraz gospodarują bezpłatnie swój czas, niosąc pomoc braciom mniejszym. Wspólnymi siłami została stworzona potężna organizacja zrzeszająca członków oraz wolontariuszy, działająca na płaszczyźnie pomocy, leczenia, edukacji oraz stania na straży dobrostanu zwierząt. Dodatkowym czynnikiem wspierający tak prężny rozwój są tysiące darczyńców, którzy licznie wspierają organizację w każdym nowym projekcie, przekazując fundusze na ratowanie skrzywdzonych istnień.

United Petfood - http://unitedpetfood.eu/pl

United Petfood jest ekskluzywnym producentem marek własnych w zakresie suchych, ekstrudowanych karm dla psów i kotów, ciastek dla psów i przekąsek. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i wysokiej jakości wymaganiom jesteśmy najlepszym partnerem w markach własnych w każdym segmencie suchych karm. Od eco do premium.
Kennel Club i United Petfood opracował wspólnie unikatową karmę na polskim rynku dostępną dla naszych hodowców.
                                                            KARMA - KENNEL CLUB BABY DOG

Safe Animal - https://www.safe-animal.eu/

Międzynarodowa baza danych zwierząt.