Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Aktualności

Kurs asystenta kynologicznego

dodano: 04.08.2020

Zapraszamy naszych hodowców do udziału w kursie asystenta kynologicznego. Cały kurs asystencki będzie się składał z części teoretycznej i praktycznej, w 6 etapach. 

więcej

Wyszukiwarka reproduktorów - jak zacząć?

dodano: 30.06.2020

Od 29 czerwca trwają testy wyszukiwarki reproduktorów na naszym portalu. Możliwość dodawania ogłoszeń o usłudze krycia będą mieli hodowcy KC, którzy zarejestrują się w Panelu Hodowcy. Wyjaśniamy jak się zarejestrować.

 

więcej

Od 4 maja umawiamy wizyty w biurze

dodano: 30.04.2020

Od 4 maja biuro Kennel Club działać będzie w ograniczonym zakresie. Będziemy przyjmować interesantów po wcześniejszym umówieniu każdej wizyty telefonicznie. 

więcej

Zmiana w organizacji pracy biura

dodano: 24.04.2020

Do 30 kwietnia 2020 roku, zgodnie z wytycznymi Rady Ministrów, biuro OSPR Kennel Club nie przyjmuje interesantów. Pracujemy zdalnie. Po 3 maja biuro będzie etapami powracało do takiej pracy jak przed ogłoszeniem stanu epidemii.

więcej

Wystawa Psów Rasowych Online

dodano: 22.04.2020

Pandemia koronawirusa zmusza kluby do odwoływania wystaw psów rasowych na całym świecie. Wiele wskazuje na to, że także kilka naszych tegorocznych wystaw będzie odwołanych, dlatego ucząc się od najlepszych proponujemy Państwu zabawę. Za przykładem brytyjskiego Kennel Clubu zachęcamy do wzięcia udziału w wystawie psów rasowych online! 

więcej

Organizacja pracy do 24 kwietnia

dodano: 25.03.2020

Zarząd OSPR Kennel Club stosując się do zaleceń Rady Ministrów wydał decyzję o zdalnej pracy biura KC do piątku, 24 kwietnia. Nie przyjmujemy interesantów ale nasze biuro pracuje, zgłoszenia są przyjmowane, a dokumenty wystawiane i wysyłane do naszych hodowców i członków wspierających.

więcej

Ważny komunikat

dodano: 13.03.2020

Od poniedziałku 16 marca do środy 25 marca biuro OSPR Kennel Club nie będzie przyjmowało interesantów. Będziemy pracować zdalnie - nasza baza i systemy teleinformatyczne są przygotowane do takiej pracy. Kontaktować można się z nami telefonicznie. 

 
więcej