Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Index A - Z

A/03/2012 ARMANI

Joanna Woźniak (Zduńska Wola łódzkie)

A/04/2012 ATOS

Bogdan Szarek (Dębowiec podkarpackie)

A/05/2012 AKACJOWA OAZA

Jerzy Piskunowicz (Ostroróg wielkopolskie)

A/06/2012 AGMARAND

Andrzej Uzarek (Zgierz łódzkie)

A/08/2012 AMADA

Jacek Kozłowski (Lubień Kujawski kujawsko-pomorskie)

A/11/2012 ASTRO

Karol Bałon (Sulmin Przyjaźń pomorskie)

A/14/2012 AIDA

Katarzyna Floraszak (Środa Wielkopolska wielkopolskie)

A/23/2012 ANTKOWY KOJEC

Paweł Wiśniowski (Jasło podkarpackie)

A/25/2012 ARABELLA

Renata Wiater (Łopuszno świętokrzyskie)

A/31/2013 ALWIN I WIEWIÓRKI

Izabela Bereda (Budy Barczackie mazowieckie)

A/32/2013 ANTUANET

Jacek Kotliński (Łódź łódzkie)

A/37/2013 AKWOR

Mariusz Tomaszewski (Iłów łódzkie)

A/53/2014 ARAGON

Iwona Zamojska (Sandomierz świętokrzyskie)

A/61/2014 ANGOLD

Zenon Konopa (Potęgowo pomorskie)

A/62/2014 AXOR

Zofia Kasperska (Rejowiec Fabryczny lubelskie)

A/63/2014 AMBER DOGS

Małgorzata Dobrowolska (Sokołów Podlaski mazowieckie)

A/69/2015 ALEXIA

Mateusz Aleksandrowicz (Radom mazowieckie)

A/71/2015 ADIKOW OWCZARKI SZKOCKIE

Adrian Kowalski (Nowy Folwark wielkopolskie)

A/73/2015 ALEJA ORZECHOWA

Teresa Bąk (Nowy Tomyśl wielkopolskie)

A/74/2015 AGA

Agnieszka Tomasiewicz (Niedzwiada lubelskie)

A/77/2015 ANGO DIVA

Anna Wilczek (Popielów opolskie)

A/79/2015 ANAKONDA

Paweł Niedźwiedziński (Borek Wlkp wielkopolskie)

A/80/2015 AMERICAN DEVIL

Wiesław Chmiel (Janów Lubelski lubelskie)

A/93/2015 ABI BULL (strona www)

Grzegorz Moskwa (Nowiny Wielkie lubuskie)

A/95/2015 AGA NIK

Agnieszka Nijak (Wierzbie wielkopolskie)

A/102/2015 ABIGAIL

Anita Pędziwiatr (Pabianice łódzkie)

A/103/2015 ANTECJA

Grzegorz Nowak (Kwiatkowice łódzkie)

A/105/2015 ANIELKÓW (strona www)

Maciej Łukaszuk (Białystok podlaskie)

A/108/2015 ANIMAL

Iwona Wasińska (Kołbiel mazowieckie)

A/111/2015 AMAZING PUPPIES

Weronika Matysiak (Wierzbica mazowieckie)

A/116/2016 ANNA KARENINA

Urszula Łoboda (Kielce świętokrzyskie)

A/118/2016 ARAMIS SWEET PUPPIES (strona www)

Marcin Łuczak (Stardzew łódzkie)

A/120/2016 AMORE VEL LAS

Magdalena Kuryło (Łódź łódzkie)

A/123/2016 ATENA

Karol Adamczyk (Milejowice mazowieckie)

A/128/2016 AKITA Z BORKÓW

Sławomir Stępień (Bełchatów łódzkie)

A/138/2016 AMICO

Marek Wojdyła (Kołaczyce podkarpackie)

A/140/2016 ASLAN

Iwona Bernacka - Paziewska (Żelechów mazowieckie)

A/141/2016 AKITAMA

Iwona Boczek (Barlinek zachodniopomorskie)

A/142/2016 ABI PETS

Iwona Kawalec (Brzyska podkarpackie)

A/143/2016 AYSCHA

Janusz Trafny (Janikowo kujawsko-pomorskie)

A/144/2017 AGA-DOM

Dominik Okrasa (Dmosin łódzkie)

A/145/2017 AGAALEX

Krzysztof Malinowski (Bełchatów łódzkie)

A/146/2017 AGRO - WIECHA

Ireneusz Kocbuch (Mieroszów dolnośląskie)

A/154/2017 AGAPHANTUS

Agnieszka Kozera (Starachowice świętokrzyskie)

A/158/2017 AGAKITA (strona www)

Agata Ptak (Myślibórz zachodniopomorskie)

A/161/2017 ARYANA

Ewelina Szymczak (Szyldak warmińsko-mazurskie)

A/166/2017 AMANMEL

Magdalena Pordąb Masłej (Poznań wielkopolskie)

A/172/2018 ALA Z WOLI

Marzena Nowicka (Wola Popowa dolnośląskie)

A/176/2018 AMICELLI

Adam Matusiak (Pucice zachodniopomorskie)

A/179/2018 AMOR - ROSA Z WISŁOKA

Kacper Biernat (Czarna dolnośląskie)

A/180/2018 ANNIE IRON KOŁO

Anna Masiera (Koło dolnośląskie)

A/181/2018 ARIDALS AJDI

Ida Glińska (Iłża mazowieckie)

A/185/2018 A&M

Sandra Wojciechowska (Wałbrzych dolnośląskie)

A/189/2018 ATUNA STARS

Angelika Wolska (Zagrodno dolnośląskie)

A/190/2018 AKACJOWY GAJ

Tomasz Piński (Tomaszewo wielkopolskie)

A/191/2018 AMSTAFFY BOSKIEGO

Damian Buczek (Pewelka dolnośląskie)

A/192/2018 AKTINIDIA

Katarzyna Jakubek (Łask dolnośląskie)

A/193/2019 ANNIEN

Anna Łuczak (Łódź łódzkie)

A/194/2019 ADAMKO

Adam Lehmann (Łódź łódzkie)

A/195/2019 AKINUANA

Bartosz Garczyński (Jaracz wielkopolskie)

A/196/2019 AKITA OASIS

Agata Rumińska (Goszcz dolnośląskie)

A/197/2019 AKAISHI - DAKE

Jakub Domański (Łęczyca łódzkie)

A/198/2019 ADHARA

Monika Maciaszek (Nowe Skalmierzyce dolnośląskie)

A/199/2019 AUREA CANIS

Wioleta Dobosz (Wożuczyn lubelskie)

A/200/2019 AZUKA Z PÓŁNOCY

Izabela Mirosław (Łódź łódzkie)

A/201/2019 ADACANE

Patrycja Grzyb (Radom mazowieckie)

A/202/2019 ABLANCA

Wojciech Sionkowski (Świdnik dolnośląskie)

A/203/2019 ANCHEE

Marcin Gumny (Wronki wielkopolskie)

A/204/2019 ANITFAM

Anita Czerniak (Gdynia pomorskie)

A/205/2019 ANGORA

Krzysztof Stachniuk (Karczmisko dolnośląskie)

A/206/2019 ALIKANAS

Jakub Michalski (Ostroróg wielkopolskie)

A/207/2019 ADORATOR

Aleksandra Sip (Dębno dolnośląskie)

A/208/2019 AKWILON

Grzegorz Smagłowski (Kłoczew mazowieckie)

A/209/2019 ANILOS

Dominika Jendrasiak (Niegowa dolnośląskie)

A/210/2019 ALBI CANE

Robert Dziadosz (Albigowa podkarpackie)

A/211/2019 ARWANA

Marta Śmiałowicz (Lipno łódzkie)

A/212/2019 ALAPAJA

Anna Tomczak (Pawłowice wielkopolskie)

B/01/2012 BIAŁY MIŚ

Krystyna Walczak (Kutno łódzkie)

B/02/2012 BELLISSA MEGIS

Małgorzata Kowalska (Zgierz łódzkie)

B/08/2012 BULDOŻA OSTOJA

Przemysław Waszak (Piotrków Kujawski kujawsko-pomorskie)

B/10/2012 BULLET

Tomasz Pirowski (Żychlin łódzkie)

B/13/2012 BRANICKA SFORA

Krzysztof Jakubowski (Zapolice łódzkie)

B/14/2012 BURSZTYNOWEGO SZLAKU

Agnieszka Krasińska (Ślesin wielkopolskie)

B/17/2012 BAZYLEA

Jadwiga Ługowska (Lutomiersk łódzkie)

B/20/2012 BULWY Z POD DĘBOWEGO LASU (strona www)

Erika Solan - Kropiwnicka (Ścinawa dolnośląskie)

B/26/2012 BUL - JARRO (strona www)

Marek Jarosz (Frampol lubelskie)

B/29/2012 BARY

Ryszard Włodarczyk (Wieniawa mazowieckie)

B/30/2012 BEZOWEGO DOMU

Teresa Markiewicz (Konstantynów Łódzki łódzkie)

B/41/2012 BURSZTYNOWA DOLINA

Katarzyna Listwan (Kije świętokrzyskie)

B/46/2012 BIESZCZADZKA DOLINA

Sabina Janowska (Jarocin wielkopolskie)

B/51/2012 BYSTRE PSIAKI

Dariusz Kamiński (Jerka wielkopolskie)

B/60/2013 BORECKA PRZYSTAŃ

Rafał Sobierajski (Borek Wlkp wielkopolskie)

B/61/2013 BIAŁY RAJ

Beata Rypińska (Kościan wielkopolskie)

B/63/2013 BIALSKA SFORA

Zbigniew Wrzaszcz (Biała Podlaska lubelskie)

B/64/2013 BIAŁY DIAMENT

Elżbieta Stanicka (Janów Lubelski lubelskie)

B/71/2013 BIAŁA MELITA

Teresa Leśniewska (Rypin kujawsko-pomorskie)

B/73/2013 BRZOZOWE WZGÓRZE

Grzegorz Sitar (Kopytowa podkarpackie)

B/78/2013 BIAŁA SZCZAŁA

Jarosław Jankowiak (pecna wielkopolskie)

B/80/2013 BESKIDZKI PROMYK

Leszek Sieracki (Gilowice śląskie)

B/86/2013 BLUE ROMANTICA

Marzena Szmania (Rakoniewice wielkopolskie)

B/98/2013 BRONOWSKIE SIERŚCIUCHY

Adriana Chojnacka (Stegna pomorskie)

B/102/2014 BLUBELLA

Anna Kozacka (Białystok podlaskie)

B/105/2014 BAYER - COLL

Izabela Pałgan (Krosino zachodniopomorskie)

B/107/2014 BAZYL

Patrycja Kraczek (Gniezno wielkopolskie)

B/124/2014 BUKOWE ZACISZE

Norbert Bąbiak (Łódź łódzkie)

B/127/2014 BŁĘKITNA KONWALIA

Dominik Włodarczak (Przemęt wielkopolskie)

B/130/2014 BLACK TIME

Łukasz Ptak (Pępowo wielkopolskie)

B/131/2014 BRZOZOWY LAS

Krzysztof Tomczak (Borek Wielkopolski wielkopolskie)

B/132/2014 BIAŁA FERAJNA U OLI

Rafał Owsiński (Zawada lubuskie)

B/134/2014 BER - KOS

Jan Kosiński (Szadek łódzkie)

B/136/2014 BAZO

Dariusz Jaraczewski (Krobia wielkopolskie)

B/137/2014 BLUE & WHITE

Dariusz Pietrzykowski (Andrespol łódzkie)

B/145/2014 BEZTROSKIE DZIECIŃSTWO

Michał Solarek (Kocierzew Południowy łódzkie)

B/146/2015 BABSKIE TORFOWISKA (strona www)

Agnieszka Kozanecka - Fajst (Wartkowice łódzkie)

B/153/2015 BIESZCZADZKIE PEREŁKI

Małgorzata Wojnarska (Nowy Żmigród podkarpackie)

B/154/2015 BULLY EXTREME

Sylwia Sobótka (Batorz lubelskie)

B/155/2015 BIAŁE MARGARETKI

Jan Urbaniak (Gdynia pomorskie)

B/156/2015 BULA

Ewelina Kowalska (Starachowice świętokrzyskie)

B/167/2015 BLUE - WELT

Jarosław Świderski (Warszawa mazowieckie)

B/169/2015 BUSZUJĄCE W TRAWIE

Adam Belka (Praszka opolskie)

B/178/2015 BULLHOUSE

Paulina Nowak (Rzgów łódzkie)

B/179/2015 BRYSIU

Emilia Bryś (Kozia Góra Krajeńska kujawsko-pomorskie)

B/180/2015 BOKSERO FERAJNA

Joanna Rębisz (Mełno kujawsko-pomorskie)

B/199/2015 BURSZTYNOWE SKARBY

Danuta Kowalska (Mysłowice śląskie)

B/204/2015 BLUE DIAMOND

Ewa Opalińska (Pawłów/Brzeg opolskie)

B/208/2015 BLU RAJ

Olena Pilarska (Puławy lubelskie)

B/209/2015 BAJECZNE MORDECZKI

Małgorzata Łazarz (Dzierzkowice lubelskie)

B/210/2015 BEST OF THE BEST

Anna Zabost (Chąśno łódzkie)

B/220/2015 BARTOLAS TEAM

Tomasz Kempiński (Zduny wielkopolskie)

B/221/2016 BULDOG DOG HOUSE

Dorota Malicka (Konstantynów Łódzki łódzkie)

B/222/2016 BUL - CHI

Aneta Szpatowicz (Szlichtyngowa wielkopolskie)

B/224/2016 BRYLANT

Sabina Szwalec (Pilzno podkarpackie)

B/228/2016 BIAŁY PIRAT

Bogumiła Płoszaj (Unieście zachodniopomorskie)

B/232/2016 BŁĘKITNY DOG

Beata Skrzek (Jedlińsk mazowieckie)

B/236/2016 BULL WORLD

Anna Balda (Tczew pomorskie)

B/238/2016 BUGAJ DOG

Agnieszka Henczke (Aleksandórw Łódzki łódzkie)

B/242/2016 BLUE STAR DOGS

Marlena Wesoły (Wiączyń Dolny łódzkie)

B/247/2016 BIANCO COCO

Jarosław Wieczorek (Skierniewice łódzkie)

B/248/2016 BLU DRAGON

Jarosław Nowiński (Dobrzyń nad Wisłą kujawsko-pomorskie)

B/258/2016 BAJKOWE SHIH - TZU

Aneta Ramotowska (Grabów łódzkie)

B/263/2016 BLUE FUN BLUE

Elżbieta Grzelak - Chomicz (Wałbrzych dolnośląskie)

B/264/2016 BURSZTYNOWY BULDOG

Tomasz Szymański (Zagórów wielkopolskie)

B/268/2016 BUZIDAJ

Radosław Szymański (Pabianice łódzkie)

B/269/2017 BANTAY

Natalia Piech (Rzgów łódzkie)

B/270/2017 BIAŁE PLUSZACZKI

Aneta Piotrowska (Bełchatów łódzkie)

B/271/2017 BYSTRA NELA

Anna Kuik (Łódź łódzkie)

B/273/2017 BASTER

Dorota Warcholińska (Bełchatów łódzkie)

B/274/2017 BIANCO BELLO

Monika Baczyńska (Kazimierza Wielka świętokrzyskie)

B/275/2017 BIEDRONKA

Mariola Janiec (Siennica Nadolna mazowieckie)

B/277/2017 BULDOŻKOWA PRZYSTAŃ

Bartosz Bobrowski (Grodzisko wielkopolskie)

B/280/2017 BELLE CANE

Sylwester Dobrzyński (Skierniewice łódzkie)

B/285/2017 BAJKOWY ŚWIAT

Edyta Klocek (Lipnik świętokrzyskie)

B/295/2017 BŁĘKITNA ŁAPKA

Zofia Raźniewska (Oczko śląskie)

B/296/2017 BAWARSKA FERAJNA (strona www)

Hubert Turbański (Pępowo wielkopolskie)

B/300/2017 BULDOGI Z BLISKIEJ

Jacek Kwiatkowski (Płock dolnośląskie)

B/304/2017 BIESZCZADÓWKA

Jan Bieszczad (Wojaszówka podkarpackie)

B/306/2017 BULDOG FRANCUSKI Z KOCANOWA

Małgorzata Laskowska (Pobiedziska wielkopolskie)

B/308/2017 BIBIMAJ

Iwona Wesołowska (Skórcz - Kranek dolnośląskie)

B/309/2017 BESOS

Artur Wąsik (Nisko podkarpackie)

B/310/2018 BIAŁE ŁOBUZIAKI

Izabela Abramowska (Sitno zachodniopomorskie)

B/312/2018 BUDDY DOG

Kinga Olejniczak (Bydgoszcz kujawsko-pomorskie)

B/314/2018 BSKBULL DIAMONDS EDIT (strona www)

Natalia Niemczynowska (Kostrzyn nad Odrą lubuskie)

B/317/2018 BERNEŃSKA GWIAZDA

Karolina Bedła (Miedźno śląskie)

B/319/2018 BIAŁA EWRA

Barbara Murawska (Sokołów Podl mazowieckie)

B/321/2018 BŁĘKITNE WILKI

Michał Kujawa (Raciąż mazowieckie)

B/322/2018 BELLEPULPETTO

Paulina Szymczak (Szczecinek zachodniopomorskie)

B/324/2018 BLUE-BLOODED BULLY

Paweł Gorczyca (Zakrzew lubelskie)

B/328/2018 BEST SBT

Marcin Kolczyński (Kominy dolnośląskie)

B/329/2018 BERMISIOWA STREFA

Rafał Swaczyna (Jeżów łódzkie)

B/331/2018 BLACK PAWS IMIELNO

Tomasz Smolarek (Lednogóra wielkopolskie)

B/334/2018 BIAŁA CHMURKA

Paweł Jaksim (Lubartów lubelskie)

B/335/2018 BAJECZNA KRAINA

Kacper Zelek (Wilczyn wielkopolskie)

B/337/2018 BLUE PASSION

Dominika Wojtczak (Łódź łódzkie)

B/338/2018 BELL MON

Monika Goździk (Czerniewice łódzkie)

B/339/2018 BLUE - MASS

Mirosław Czerwiński (Wyrzysk wielkopolskie)

B/342/2018 BIG BASSET

Marcin Bachorz (Koźmin Wlkp wielkopolskie)

B/348/2018 BARTOLOCHII (strona www)

Aneta Różycka (Węgrów mazowieckie)

B/350/2018 BOKSIE Z GALICJI (strona www)

Piotr Woś (Łańcut podkarpackie)

B/356/2018 BŁĘKITNEJ PLANETY

Jakub Szmagaj (Władysławów dolnośląskie)

B/364/2018 BULL AISHA

Djabril Semra (Kiełczów dolnośląskie)

B/365/2018 THE BULLY WONDER WORLD

Błażej Lewandowski (Pyrzyce dolnośląskie)

B/366/2018 BRYLANT BITCH

Jerzy Cieślak (Łódź łódzkie)

B/367/2018 BOMBARDA (strona www)

Michał Konieczny (Chmielnik świętokrzyskie)

B/368/2018 BIAŁE BŁYSKOTKI

Emilia Konczak (Kębłowo dolnośląskie)

B/369/2018 BER-SAB

Krzysztof Augustyniak (Świnice Warckie dolnośląskie)

B/370/2018 BĄBLOWISKO

Katarzyna Wasilewicz (Warszawa dolnośląskie)

B/371/2018 BLUE MOON HOOLIGANS

Klaudia Cieślik - Kozak (Zgierz łódzkie)

B/373/2018 BETTI KLESZCZEWKO

Beata Jeszke (Kleszczewko dolnośląskie)

B/374/2018 BULDOGI BAJKA

Daria Grzybowska (Płock mazowieckie)

B/375/2018 BLUE GENESIS STAFF

Ewa Woźniczak (Łódź łódzkie)

B/376/2018 BOO PARADISE

Małgorzata Patyk (Oleśnica dolnośląskie)

B/377/2018 BREEDING HAPPINES

Monika Wiśniewska (Budzisław Kościelny wielkopolskie)

B/378/2019 BUSIE (strona www)

Agnieszka Królikowska (Parzęczew łódzkie)

B/379/2019 BEST BELLA STAR

Ignacy Góźdź (Garwolin mazowieckie)

B/380/2019 BIAŁE WARIACTWO

Andżelika Krawczyk (Doruchów dolnośląskie)

B/381/2019 BENLUS

Andrzej Dubiel (Aleksandrów Łódzki dolnośląskie)

B/382/2019 BLACK AND BLUE STRENGHT

Paulina Padurska (Kunowo dolnośląskie)

B/383/2019 BNIŃSKIE BULDOGI

Katarzyna Michałowska (Kórnik wielkopolskie)

B/384/2018 BIAŁY ZAKĄTEK

Marta Sobczyk (Szprotawa wielkopolskie)

B/385/2019 BLUE MAJK

Monika Płościńska (Szczecinek zachodniopomorskie)

B/386/2019 BECIKOWE SZCZĘŚCIE

Monika Beta (Puszcza Mariańska łódzkie)

B/387/2019 BARTNIKOWO

Damian Michałowski (Piaski dolnośląskie)

B/388/2019 BERMISIOWE LOVE

Dariusz Nowacki (Pępowo dolnośląskie)

B/389/2019 BERNI Z DZIESIĄTEGO

Angelika Stala (Polkowice dolnośląskie)

B/390/2019 BULDOŻKOWY KRĄG

Grzegorz Bąbiak (Łódź łódzkie)

B/391/2019 BETI DREAM

Beata Anzel (Uzdowo mazowieckie)

B/392/2019 BŁĘKITNA PRZYSTAŃ

Grażyna Jankowiak (Borek Wlkp wielkopolskie)

B/393/2019 BYSIO BULL

Marta Repp (Lębork pomorskie)

B/394/2019 BONZO STAR

Józef Radojewski (Poznań dolnośląskie)

B/395/2019 BULDOG ŚLĄSK

Renata Winkler (Ruda Śląska dolnośląskie)

B/396/2019 BAJKOWY PUCH

Radosław Mirosław (Wojciechów dolnośląskie)

B/397/2019 BETTY DE LUX

Agata Grochalska (Kępno wielkopolskie)

B/398/2019 BAJKA NUKI

Agnieszka Róż (Osobnica podkarpackie)

B/399/2019 BRACTWO SIK

Olga Antończak (Przystajń śląskie)

B/400/2019 BŁĘKITNA BANDA

Hubert Kubera (Osieczna dolnośląskie)

B/401/2019 BUŹKA FELKUŚNA

Joanna Harmacińska (Łabiszyn kujawsko-pomorskie)

B/402/2019 BOKSER HAUSE

Karina Karasińska - Wołujewicz (Emilia łódzkie)

B/403/2019 BIAŁOWŁOSY SKARB (strona www)

Jakub Magulski (Skorzewo pomorskie)

B/404/2019 BIAŁY AS

Zbigniew Białas (Łódź łódzkie)

B/405/2019 BAKTRIAN

Michał Pacholczyk (Łódź łódzkie)

B/406/2019 BONEK

Mateusz Zięba (Busko Zdrój świętokrzyskie)

B/407/2018 BULDOŻKOWELOVE

Katarzyna Józefecka (Rawa Mazowiecka łódzkie)

B/408/2019 BERNUSIOWE MISIE

Katarzyna Golembka (Osieczna dolnośląskie)

B/409/2019 BERNEŃSKA ZAGŁADA

Dariusz Kruk (Mińsk Mazowiecki mazowieckie)

B/410/2019 BLUE ARROWS DONCASTER

Rafał Nowaczyk (Doncaster, DN4 9AU dolnośląskie)

B/411/2019 BULDOŻKOWA GROMADKA

Balbina Zielińska (Bogoria świętokrzyskie)

B/412/2019 BOXTEQ

Ewelina Saplis (Czastary łódzkie)

B/413/2019 BOŻENOVELOVE

Ewelina Michta (Oleśnica dolnośląskie)

B/414/2019 BELGIJSKI STRÓŻ

Marcin Ciesielski (Sędziejowice łódzkie)

B/415/2019 BULDOŻKOWE DIAMENCIKI

Ewelina Markiewicz (Świdnica dolnośląskie)

B/416/2019 BIGYORK

Jerzy Łubis (Dobrzyca wielkopolskie)

B/417/2019 BELLA LA VITA

Martyna Pietraszkiewicz (Elbląg warmińsko-mazurskie)

B/418/2019 BLUE FABI

Sebastian Kula (Piekary Śląskie śląskie)

B/419/2019 BIAŁA OAZA

Monika Bacia (Słupsk dolnośląskie)

B/420/2019 BAHUS

Barbara Michalska (Budy Michałowskie łódzkie)

B/421/2019 BLACK BEAR

Sylwia Sibińska (Świeszyno dolnośląskie)

B/422/2019 BORAWIANKA

Karol Borowski (Olszówka dolnośląskie)

B/423/2019 BRZOSMASZ

Marzena Brzozowska (Przasnysz dolnośląskie)

B/424/2019 BRAMA JURY

Wioleta Barnaś (Zawiercie dolnośląskie)

C/11/2012 CANE DOLCE

Klaudia Niemiec (Wawrzeńczyce małopolskie)

C/22/2012 CANIS MINOR

Małgorzata Noszczyk (Myszków śląskie)

C/23/2012 CASI

Magdalena Cieciura (Konstantynów Łódzki łódzkie)

C/28/2012 CHIHUŁKOWO

Sławomir Ostrowski (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

C/30/2015 CICHA DOLINA

Jerzy Klekot (Kopytowa podkarpackie)

C/36/2013 CZARNY ALIBABA

Norbert Gliesner (Sosnowiec śląskie)

C/38/2013 CHERUBINEK

Jolanta Stasiak (Rąbień AB łódzkie)

C/42/2013 CANIS - ZUKOR

Patrycja Kajzer (Osieczna wielkopolskie)

C/53/2014 CHASSOMBRE

Agnieszka Miareczka (Jabłonna lubelskie)

C/58/2014 CHIHUAHUA Z BILCZY

Lidia Białecka (Bilcza świętokrzyskie)

C/63/2014 CHODOWSKIE BULGOTY

Aleksandra Matczak (Chodów wielkopolskie)

C/69/2014 CARMEN Z GOSTYNIA

Robert Majewski (Gostyń wielkopolskie)

C/80/2015 CZICZILOVE

Kornelia Borak (Kętrzyn warmińsko-mazurskie)

C/81/2015 COCOLINO

Karolina Stachów (Bolesławiec dolnośląskie)

C/83/2015 CZARUJĄCE STADKO

Ewa Bizewska (Łódź łódzkie)

C/84/2015 COCO RED

Magdalena Druse (Lutomiersk łódzkie)

C/85/2015 CELEBRIS

Helena Maciątek (Łajski mazowieckie)

C/87/2015 CUKROWEGO DOBRZELINA

Magdalena Stypulska (Dobrzelin łódzkie)

C/88/2015 CYTRUS

Krzysztof Solecki (Ujście wielkopolskie)

C/97/2015 CZWORONOŻNY PRZYJECIEL

Mirosław Przybył (Poniec wielkopolskie)

C/99/2015 CUDNE PIESKI

Urszula Mirek (Jastrzębie Zdrój śląskie)

C/101/2015 COUNTYPEARLS

Lidia Kubiak (Września wielkopolskie)

C/102/2015 CALIPSO

Robert Pilipczuk (Pieńsk dolnośląskie)

C/116/2015 COLOR PLUSZAKI

Hanna Rodak (Elbląg warmińsko-mazurskie)

C/128/2016 COSTA DE JAROSZYN

Kondrad Kondracki (Puławy lubelskie)

C/131/2016 CHAMPION BULL

Michał Czapliński (Drobin mazowieckie)

C/132/2016 CRYSTALS ARPI

Konrad Zadka (Doruchów wielkopolskie)

C/138/2016 CZESIO

Ewelina Mijakowska (Brochów mazowieckie)

C/141/2016 CUD NATURY

Małgorzata Stacewicz (Pabianice łódzkie)

C/142/2016 CHIKO - KOKO

Roman Górecki (Strzebielino pomorskie)

C/144/2017 CZARUJĄCE MROCZNE DUCHY

Grzegorz Szczublewski (Słupca wielkopolskie)

C/149/2017 CONCHITA

Henryk Chmielewski (Gdańsk pomorskie)

C/150/2017 CHICHILICIOUS (strona www)

Paweł Senderek (Sadlinki pomorskie)

C/151/2017 CORSO RICO

Grzegorz Kubala (Kłoda świętokrzyskie)

C/152/2017 CZEKOLADOWA GROMADKA

Faustyna Dzierla (Rozdrażew wielkopolskie)

C/153/2017 COLOURFULL

Andrzej Jodłowski (Lublin lubelskie)

C/156/2017 CZIKARANIA

Monika Kędzierska (Brzeźnio łódzkie)

C/157/2017 CANIS MUNDI (strona www)

Elżbieta Rusos (Włocławek kujawsko-pomorskie)

C/164/2018 CIESION

Michał Ciesionik (Łódź łódzkie)

C/165/2018 CHILA

Marek Wrzyszcz (Ciecierzyn lubelskie)

C/167/2018 CENTRUM SZCZĘŚCIA

Jakub Kłudziak (Kluczewsko świętokrzyskie)

C/172/2018 CZAK LOLI

Monika Litwin (Wejherowo dolnośląskie)

C/175/2018 COLORED ABI BULL

Szymon Płóciennik (Zgierz łódzkie)

C/176/2018 CANE CORSO MICHAŁÓW

Wojciech Pasternak (Michałów świętokrzyskie)

C/177/2018 CHIHUAHUA MI-AMO

Aleksandra Hordiuk - Konieczna (Kończewo pomorskie)

C/178/2018 CASEY

Natalia Popiołek (Prochowice dolnośląskie)

C/179/2019 COLORFUL BULDOGS

Barbara Dąbrowska (Jedlińsk dolnośląskie)

C/180/2018 CARLINO

Alina Jasińska (Tomaszów Mazowiecki łódzkie)

C/181/2018 CHOW TOP ANGIEL (strona www)

Teresa Angiel (Konstantynów Łódzki łódzkie)

C/183/2018 CZEKOLADOWY BONUS

Ilona Bendyk (Iłowo warmińsko-mazurskie)

C/186/2019 CARRIBEN

Beata Rajca (Bytom dolnośląskie)

C/187/2019 CICHA SFORA

Krzysztof Miksa (Smardzew łódzkie)

C/188/2019 CANEM GALLICO

Iwona Kuc (Starachowice dolnośląskie)

C/189/2019 CHIUHUAHUAS FURRY CORNER

Wioleta Stanieczko (Pawłowice Śląskie dolnośląskie)

C/190/2019 CONOBRA

Dorota Czechowska (Sianów zachodniopomorskie)

C/191/2019 CORNEL

Piotr Przybysz (Strachówka dolnośląskie)

C/192/2019 Z CUDU NAD WISŁĄ

Anna Sosińska (Cegielnia mazowieckie)

C/194/2019 CAVISIE

Mateusz Polak (Andrychów dolnośląskie)

C/195/2019 CHILOUKI

Marta Paluch (Lublin dolnośląskie)

C/196/2019 CZAR - KO

Ewelina Kosmowska (Łowicz łódzkie)

C/198/2019 CHI CHI LOVE

Ewelina Drabikowska (Kalisz wielkopolskie)

C/199/2019 CICHA ZAGRODA

Sylwester Matuszczak (Sulęcinek wielkopolskie)

C/200/2019 CZIKA KIN

Marzena Pasławska (Tychy śląskie)

C/201/2019 COOKIE-PUG

Dawid Przyłucki (Bełchatów łódzkie)

D/01/2012 DOLINY MROGI

Paweł Potyrański (Rogów łódzkie)

D/02/2012 DĘBOWY LAS

Urszula Pawłowska (Krośniewice łódzkie)

D/03/2012 DAMA

Jarosław Balcerak (Brzeziny łódzkie)

D/07/2012 D AMBER

Adam Bartoszcze (Bełżyce lubelskie)

D/08/2012 DANASTAN

Stanisław Pach (Łódź łódzkie)

D/10/2012 DARK K9

Piotr Kaczmarek (Zapolice łódzkie)

D/12/2012 DAMIR

Henryka Jóźwiak Ślawska (Bratoszewice łódzkie)

D/14/2012 DIABELSKIEGO MŁYNA (strona www)

Sylwia Cichosz (Stryków łódzkie)

D/15/2012 DOLINA COCO

Justyna Radomska (Przystajń śląskie)

D/18/2012 SANDRA DE LEON

Edyta Widota (Krosno podkarpackie)

D/23/2012 DOLCE CANE

Anna Urbańska Pihowicz (Ruszowice wielkopolskie)

D/26/2012 DIAMENTOWE PSY

Janina Frankiewicz (Dolsk wielkopolskie)

D/29/2012 DABI-DU

Róża Dudkowiak (Września wielkopolskie)

D/31/2012 DREXA

Radosław Pawelec (Wola Popowa łódzkie)

D/37/2013 DOG MARR

Marzanna Owczarek (Ujazd łódzkie)

D/40/2013 DOGGIES

Paweł Frątczak (Poddębice łódzkie)

D/43/2013 DRUŻYNA KOLI

Henryk Bobulski (Zagorzyce podkarpackie)

D/46/2013 DOLINA SIEDMIU STAWÓW

Joanna Roguszczak (Prusice dolnośląskie)

D/47/2013 DOLINA KASANDRY

Krystyna Parszcz (Otfinów małopolskie)

D/50/2013 DEVILLA JOANNA

Joanna Gorwa (Piaski wielkopolskie)

D/60/2013 DORI

Zbigniew Grys (Kościan wielkopolskie)

D/68/2014 DOMEK MALEŃSTW

Arkadiusz Tomala (Czernięcin lubelskie)

D/75/2014 DJANGO

Marcin Woźny (Lasocice wielkopolskie)

D/76/2014 DYMECZKI (strona www)

Karolina Domańska (Przedecz wielkopolskie)

D/87/2015 DŻEKUSIOWY RAJ

Iwona Mikołajska (Wąwelno kujawsko-pomorskie)

D/91/2015 DOLINA SMOKA

Mateusz Drabek (Poręba dolnośląskie)

D/94/2015 DIAMOND RAYS

Monika Kacak (Łódź łódzkie)

D/95/2015 DIAMONDS BLUE

Paula Szumacher (Warszawa mazowieckie)

D/98/2015 DANMIR

Mirosław Greszkiewicz (Lipno kujawsko-pomorskie)

D/104/2015 DOG TALES

Roman Prądzyński (Piaski łódzkie)

D/112/2015 DOCTOR HAU HAU

Marcin Bryś (Sompolno wielkopolskie)

D/117/2015 DIAMASZ

Anna Brudnicka (Skierniewice łódzkie)

D/119/2015 DIAMONDS ANGEL

Hanna Pigla (Zbąszyń wielkopolskie)

D/120/2015 DOLINA GABI

Beata Głowienka (Trojanów mazowieckie)

D/121/2015 DOGSLAND

Artur Widelski (Radawiec Mały lubelskie)

D/123/2016 DOSTOJNE CAVALIERY

Anna Mizerska (Sieradz łódzkie)

D/127/2016 DOLINA MANDINGO

Małgorzata Wróbel (Wilanowo pomorskie)

D/131/2016 DOGGY STYLE

Dorota Soleniec (Puławy lubelskie)

D/134/2016 DELLA VITA

Wojciech Burak (Inowrocław kujawsko-pomorskie)

D/138/2017 DOMOWY ZAKĄTEK

Aleksandra Kowalczyk (Gliwice śląskie)

D/141/2017 Z DWORKU RACZKÓW

Renata Śledziewska (Warszawa mazowieckie)

D/143/2017 DOGS FOX

Lidia Marciszyn (Szlichtyngowa lubuskie)

D/144/2017 DOMOWA WESTIK

Beata Bacia (Chorzów śląskie)

D/145/2017 DORI BULT

Patryk Piotrowski (Granowo wielkopolskie)

D/146/2017 DZEKIKEN

Waldemar Tokarski (Świercze mazowieckie)

D/148/2017 DIAMOND BEAUTY PUPPY

Sarbina Mrówka (Tworóg śląskie)

D/152/2017 DOLINA PARSĘTY

Piotr Wawrzyszko (Kołobrzeg zachodniopomorskie)

D/162/2017 DOBERMAN HOUSE

Dorota - Teresa Macierzyńska (Klwów mazowieckie)

D/165/2017 DEMON STAR

Izabela Pleskot (Suchy Bór opolskie)

D/166/2017 DRAPIĄCA ŁAPKA

Wiesław Drozd (Stara Kiszewa pomorskie)

D/167/2017 DMOSIŃSKIEGO RAJU

Agnieszka Szeląg (Dmosin łódzkie)

D/168/2017 DĘBOWCZANKA

Marta Pala (Dębowiec dolnośląskie)

D/169/2018 DE BURBON

Piotr Wolski (Łódź łódzkie)

D/170/2018 DOLINY SŁUPI

Marek Zieniewicz (Słupsk pomorskie)

D/171/2018 Z DOLINY KOPRZYWIANKI

Karolina Siwecka (Koprzywnica świętokrzyskie)

D/172/2018 DOM PRZY LESIE

Renata Grobelna (Jarocin wielkopolskie)

D/173/2018 DWORSKIE PERŁY

Anna Plewka (Bielawy łódzkie)

D/174/2018 DUMNE ANGLIKI

Barbara Tomiak (Czaniec śląskie)

D/175/2018 DIAMOND BLUE STAFF

Monika Kowalczyk (Bolimów łódzkie)

D/178/2018 DAROO

Dariusz Kątnik (Kcynia kujawsko-pomorskie)

D/179/2018 DE ORO (strona www)

Małgorzata Giesek - Jopkiewicz (Tarnowiec podkarpackie)

D/181/2018 DO RE MI

Elżbieta Zembrzycka (Lwówek Śląski dolnośląskie)

D/182/2018 DIXI - LAND

Justyna Król (Dębowa Łąka kujawsko-pomorskie)

D/183/2018 DOLINA SANDELI

Elżbieta Adelmann (Lubawa warmińsko-mazurskie)

D/189/2018 DANAMLI

Andrzej Grykałowski (Wąbrzeźno kujawsko-pomorskie)

D/193/2018 DOLINA KOŚCIAŃSK

Elżbieta Sieradzka (Gryżyna dolnośląskie)

D/194/2018 DIAMOND ORE

Magdalena Kołodziejczyk (Zamość lubelskie)

D/195/2018 DIAMENTOWY SZNAUCER

Elżbieta Jureczko (Skrzyszów dolnośląskie)

D/197/2019 DESPERADO TEAM

Rafał Wesołek (Serokomla lubelskie)

D/198/2019 DOLINA SHIRE

Joanna Chorąży - Lewandowska (Korzeniew wielkopolskie)

D/199/2019 DIAMENTY LUBUSKIE

Agnieszka Grześkowiak (Lubiszyn lubuskie)

D/200/2019 DANIELLOS

Daniel Gawrysiak (Włocławek kujawsko-pomorskie)

D/201/2019 DOLCE JACK SOSNOWY

Magdalena Kasprzak (Siekierki Wielkie dolnośląskie)

D/202/2019 DENERIS

Katarzyna Ogrodowczyk (Śmigiel wielkopolskie)

D/203/2019 DORATON

Dorota Przybysz Bober (Łuków lubelskie)

D/204/2019 DOGS BREEDING

Ewelina Kosmala (Pabianice łódzkie)

D/205/2019 DOGGO

Agnieszka Ryś (Kwilcz wielkopolskie)

D/206/2019 DĘBOWE ZACISZE

Halina Smarsz (Lubartów lubelskie)

D/207/2019 DYZIOLANDIA

Bożena Jażdzewska (Studzienice pomorskie)

D/208/2019 DAGLAS

Milena Klocek (Jastrzębia mazowieckie)

E/01/2012 EDEN PUPILA

Barbara Basak (Wojciechów lubelskie)

E/04/2013 ENGEL

Monika Gallewicz (Ostrowiec świętokrzyskie)

E/06/2013 EWITA

Krzysztof Krasiński (Lutomiersk łódzkie)

E/11/2013 ELEGANT Z MOSINY

Marzanna Lasowa (Mosina wielkopolskie)

E/13/2014 EL NINO (strona www)

Natalia Wojtczak (Ozorków łódzkie)

E/22/2014 EX INFERNO

Anna Strzelińska (Turek wielkopolskie)

E/33/2016 ENDORFINKA

Sylwia Gryglas (Warszawa mazowieckie)

E/34/2016 ELSA

Arkadiusz Bruss (Śrem wielkopolskie)

E/43/2016 ENTER

Sławomir Chmiel (Zgłobień podkarpackie)

E/45/2017 EDEN RUSSELLA

Bożena Walczak (Nałęczów lubelskie)

E/47/2017 ERA BOKSERA

Jacek Fiałkowski (Gurdziądz kujawsko-pomorskie)

E/48/2017 ENGLISH BOSS BULLS

Anna Sońta Marszałkiewicz (Zakrzew mazowieckie)

E/50/2017 ELITE DOGS SYNDYKAT

Daniel Bezulski (Radomsko łódzkie)

E/53/2017 EMILY'S BULLY

Emilia Bulenda (Lasaki śląskie)

E/56/2018 EMILKOWE SERCE

Emilia Stasińska (Wola Podłężna, Konin wielkopolskie)

E/57/2018 EYES BULL

Arkadiusz Powałowski (Wągrowiec wielkopolskie)

E/58/2018 ENGLISH PARADISE (strona www)

Monika Wrzesińska (Iława warmińsko-mazurskie)

E/62/2019 EFECT

Robert Szczepaniak (Ślesin dolnośląskie)

E/63/2019 EPICURUS

Paulina Rakocz (Miedźno dolnośląskie)

F/03/2012 FUNDOGS

Anna Warchoł (Kowala mazowieckie)

F/05/2012 FRANKLANDIA

Ewa Seliga - Stopińska (Skierniewice łódzkie)

F/12/2012 FAMILIJNA

Lucyna Rygielska (Zławieś Wielka kujawsko-pomorskie)

F/18/2013 FRANZ BULLY

Kamila Mak (Bogdaniec lubuskie)

F/28/2014 FERBI

Jolanta Ziółek (Kurowice łódzkie)

F/34/2014 FENKA JRT (strona www)

Marzena Jaśkiewicz (Buczek łódzkie)

F/37/2014 FUTRZANY ŚWIAT

Lidia Szwec (Dębnica Kaszubska pomorskie)

F/45/2015 FATIMA

Maria Kuleta (Justynów łódzkie)

F/52/2015 FAMILY JACK

Roksana Chrabustowicz (Szczedrzykowice dolnośląskie)

F/67/2016 FELKAM

Kamil Boryń (Trojanów mazowieckie)

F/69/2016 FABI

Tomasz Kowalski (Tomaszów Mazowiecki łódzkie)

F/78/2017 FUTRZANA RODZINKA

Andrzej Kucal (Licheń Stary wielkopolskie)

F/79/2017 FERAJNA Z LEŚNEGO WZGÓRZA (strona www)

Jolanta Juszczak (Łagiewniki Nowe łódzkie)

F/87/2017 FUR BASE

Julia Puzio (Ryki mazowieckie)

F/91/2017 FRENCH GENS

Alina Pędrys (Wyry śląskie)

F/100/2018 FROM PR HOLLAND

Jacek Wyderski (Pasłęk warmińsko-mazurskie)

F/104/2018 FOREST TEAM

Rafał Sucherman (Kozienice mazowieckie)

F/105/2018 FELICITA BIANCA

Emilia Wnuk (Dobroń dolnośląskie)

F/106/2019 FELUSIOWA FERAINA

Agnieszka Świtacz (Piotrków Trybunalski łódzkie)

F/107/2019 FREVIO

Wioleta Wójcik (Krzepice dolnośląskie)

F/108/2019 FRANKOWE CHAMPIONY

Marlena Bartnicka (Płock mazowieckie)

F/109/2019 FRANCUSKIE DIABEŁKI

Angelika Bąbiak (Łódź łódzkie)

F/110/2019 FROM MY DREAMS

Ewa Królski (Suchy Las dolnośląskie)

F/111/2019 FLISIABELA

Agnieszka Flisiak (Boguszów Górce dolnośląskie)

F/112/2019 FRENCHIE JUNIORS

Waldemar Tyc (Buczek łódzkie)

F/113/2019 FILIPINKA

Robert Maśliński (Łebień dolnośląskie)

F/114/2019 FIGOWY RAJ

Mateusz Jasiński (Bobrowa opolskie)

F/115/2019 FRENCH STARS

Monika Flakiewicz (Starachowice świętokrzyskie)

F/116/2019 FLUFFY LOVE BULLDOG

Agnieszka Sajdok (Jastrzębie Zdrój dolnośląskie)

G/04/2012 GABOMANIA

Paweł Mardofel (Bielawy łódzkie)

G/06/2012 GOLD BOY

Mirosław Zieliński (Wolanów mazowieckie)

G/11/2012 GREMLINY ALUTKI

Alicja Jackowska (Łódż łódzkie)

G/16/2012 GODDES OF ANCIENT

Piotr Buliński (Kijewo Królewskie kujawsko-pomorskie)

G/31/2013 GREEN DOGS

Wioletta Kwiecień (Bałtów świętokrzyskie)

G/33/2013 GIOVANNA

Monika Fila (Bolesławiec dolnośląskie)

G/38/2013 GOCHA

Małgorzata Bąkowska (Wodzierady łódzkie)

G/45/2014 GOLD CHAMPIONSHIP (strona www)

Grzegorz Michalczak (Kamieniec wielkopolskie)

G/53/2015 GOLDSTAR

Krzysztof Stani (Bożepole Wielkie pomorskie)

G/54/2015 GLAMEROUS

Marek Szczerbiński (Przytyk mazowieckie)

G/59/2015 GWIEZDNY DWÓR (strona www)

Wojciech Goździewicz (Września wielkopolskie)

G/63/2015 GRANDI CUORI

Izabela Mielnicka (Piaski lubelskie)

G/64/2015 GANG KORNELII

Tadeusz Szymkowiak (Kamieniec wielkopolskie)

G/69/2015 GREYLANDIA

Danuta Szostak (Kolbuszowa podkarpackie)

G/70/2015 GARMIN

Małgorzata Skibińska (Iłowa wielkopolskie)

G/75/2016 GOLD BOXER

Iwona Śleszyńska (Miechucino pomorskie)

G/77/2016 GALICYJSKA WATAHA

Dariusz Pawlikowski (Sędziszów Małopolski małopolskie)

G/81/2016 GABOLANDIA

Beata Skoniecka (Przasnysz mazowieckie)

G/84/2016 GRUBASKI

Zenobia Bartosik (Zapolice łódzkie)

G/91/2017 GWIAZDKI OZEUSZA

Klaudia Rosenkranz (Reda pomorskie)

G/102/2018 GANG BERNUSIÓW

Zbigniew Kuśmiera (Sandomierz świętokrzyskie)

G/103/2018 GOTHAM (strona www)

Aneta Karwacka (Katowice śląskie)

G/109/2018 GANG ADRIANA

Adrian Bartkowiak (Grodzisk Wlkp wielkopolskie)

G/112/2018 GRZYBKOWA BANDA

Krzysztof Grzybowski (Bodzechów dolnośląskie)

G/115/2018 GANGU MOTYLI

Anna Kowalczyk (Chełm dolnośląskie)

G/116/2018 GRYFIN

Monika Świątek (Łódź łódzkie)

G/117/2018 GRANDE LUNA

Kamil Ptaszyński (Miejska Górka wielkopolskie)

G/118/2018 GRÓJECKIE PIESZCZOCHY (strona www)

Daniel Macierzyński (Jasieniec mazowieckie)

G/119/2019 GANG Z CZĄSTKOWA

Bożena Wotalska (Kłodawa wielkopolskie)

G/120/2019 GO GO DOG

Iwona Nowak (Radom mazowieckie)

G/121/2019 GANG SIELECKI

Irena Marszałek (Sosnowiec dolnośląskie)

G/122/2019 GÓRA NADZIEI

Magdalena Lenard (Biecz małopolskie)

G/123/2019 GORLNAT

Iwona Gorlewska (Wiśniewo mazowieckie)

G/124/2019 GRACE'S PUPPIES

Weronika Baranowska (Bełżyce dolnośląskie)

G/125/2019 GOLDEN GO

Gabriela Fus (Żołynia dolnośląskie)

G/126/2019 GANG DEJZICZKI

Arkadiusz Szymaniak (Wołomin mazowieckie)

G/127/2019 GOLDEN ŚLEWCZYNA

Marcin Kurowski (Przysiek podkarpackie)

G/128/2019 GRUBA KOŚĆ

Szymon Gośka (Jankowo Dolne dolnośląskie)

G/129/2019 GOLD'YN PRIDE

Aleksandra Gołdyn (Kielce świętokrzyskie)

G/130/2019 GOSPOCHY

Mateusz Magnuski (Łódź łódzkie)

G/131/2019 GOLD TAKS

Czesława Błaszczyk (Raszków dolnośląskie)

G/132/2019 GUCIU

Hanna Herbasz - Nowakowska (Pruszcz Gdański dolnośląskie)

H/01/2012 HODOWLA PAULA

Dariusz Sobierajski (Chąśno łódzkie)

H/03/2012 HOFI - OWLABI

Ireneusz Hoffmann (Dolsk wielkopolskie)

H/12/2013 HODOWLA JULIA

Agnieszka Król (Łańcut podkarpackie)

H/18/2013 HERKELOS

Anna Kalisiak (Skierniewice łódzkie)

H/26/2014 HANDE ROZA

Maria Sobkowiak (Karmin wielkopolskie)

H/30/2015 HEWIN

Tomasz Dominiak (Piaski wielkopolskie)

H/31/2014 HERBU OSTOJA

Jerzy Łechtański (Ślesin wielkopolskie)

H/35/2014 HANKA

Anna Wróbel (Koluszki łódzkie)

H/36/2015 HEAVEN

Grażyna Szymczak (Jedlińsk mazowieckie)

H/38/2015 HELLS DIAMOND (strona www)

Roksana Bartoszek (Łódź łódzkie)

H/40/2015 HODOWLA SONIA TRICOLOR

Żaneta Obieżalska (Wodzierady łódzkie)

H/42/2015 HODOWLA W CYPRYSIKACH

Władysława Chmielewska (Kramsk wielkopolskie)

H/43/2015 HOGWART

Grażyna Woszczak (Konstantynów Łódzki łódzkie)

H/46/2015 HAPPY PUPPY

Anna Chruślak (Radom mazowieckie)

H/47/2016 HUBOWY ZAKĄTEK

Magdalena Stróżyk (Ostroróg wielkopolskie)

H/49/2016 HETMAN

Leszek Świniarski (Sieradz łódzkie)

H/50/2016 HAWAŃCZYKI OD ADZIKI

Mariola Burdzińska (Golina wielkopolskie)

H/54/2016 HAPPY PUPPY PUG

Żaneta Ignaczak (Sochaczew mazowieckie)

H/56/2017 HUGOBAJA

Hubert Czechowski (Kock lubelskie)

H/60/2017 HONSIU - SHI - GO

Joanna Gronikowska (Elbląg warmińsko-mazurskie)

H/62/2018 HAPPY SŁODZIAKI

Magdalena Żok (Sieradz łódzkie)

H/66/2018 VOM HAUS JULAN MARK

Marek Więckowski (Stara Róża lubelskie)

H/68/2018 HUNALUGO

Anna Wojewódzka (Sokołów podlaski mazowieckie)

H/69/2019 HANUSIOWY RAJ

Anna Janas (Stoszowice dolnośląskie)

H/70/2019 HODOWLA NA KOZIM RYNKU

Anetta Poparda (Złotoryja dolnośląskie)

H/71/2019 HANCKO TEAM BOKSER

Anna Hańćko (Wiślica dolnośląskie)

H/72/2019 HODOWLA W GOŚCICINIE

Beata Bach (Gościcino dolnośląskie)

H/73/2019 HANNAKACPER

Mariusz Stańczak (Kutno dolnośląskie)

H/74/2019 HODOWLA PSÓW RASOWYCH - KATE SZUBIN

Emilia Słowińska (Szubin kujawsko-pomorskie)

I/01/2012 IZABELOWY RAJ

Izabela Wawrzyniak (Łyszkowice łódzkie)

I/03/2012 ISKIERKA W OCZKU

Dariusz Gębczyk (Gózd mazowieckie)

I/04/2012 IMPRESJA

Marzena Czeredrecka (Gliwice śląskie)

I/10/2014 ISADORA

Lidia Jaworska (Radzyń Chełmiński kujawsko-pomorskie)

I/13/2015 IMBIROWA ZAGRODA

Krzysztof Wielgosz (Nowe Miasto nad Wartą wielkopolskie)

I/23/2017 ISHOKU

Artur Woźniak (Ostrzeszów wielkopolskie)

I/25/2017 IRON PEARL

Patrycja Morcinek (Kwidzyn pomorskie)

I/27/2018 IKA KOJEC YORK

Eryka Ratka (Gdańsk pomorskie)

I/29/2019 IMPERIAL ODIKARI

Krystian Klimaszewski (Bobrowniki dolnośląskie)

J/05/2012 JAGODA

Małgorzata Mikulska (Drużbice łódzkie)

J/10/2013 JERSEY

Małgorzata Wesołowska (Odrzywół mazowieckie)

J/11/2013 JARON

Jarosław Czarniak (Lubień Kujawski kujawsko-pomorskie)

J/12/2013 JACK KROPKA

Krystyna Ostek (Ostrów Wielkopolski wielkopolskie)

J/14/2013 JACKS GANG

Barbara Borzych (Sadki kujawsko-pomorskie)

J/21/2014 JUNASTA

Halina Staszewska (Wiślina pomorskie)

J/27/2014 JAGODZIANKA

Marek Kubańda (Jerka wielkopolskie)

J/28/2014 JANECZKA

Joanna Michałek (Kębłowo pomorskie)

J/36/2015 JULIETTA

Magdalena Nadratowska (Busko Zdrój świętokrzyskie)

J/38/2015 JAŚKOWA ZAGRODA

Paweł Janczewski (Mirosławiec zachodniopomorskie)

J/53/2017 JACKSPOT

Witold Gąsiorowski (Buczek łódzkie)

J/55/2017 J&P JRT TEAM

Justyna Lipińska (Grzegorzew wielkopolskie)

J/57/2017 JURAJSKI CAVISIOWY EDEN

Dorota Niegowska (Częstochowa dolnośląskie)

J/58/2018 JASEMIN MALTESSE

Sylwia Matwiej (Gdańsk pomorskie)

J/59/2018 JASIULKOWO

Katarzyna Korowacka (Elbląg warmińsko-mazurskie)

J/60/2018 JAKUBÓWKA

Jakub Kurek (Garwolin mazowieckie)

J/62/2019 JAŚMINOWY KWIAT

Violetta Cyrulewska (Bierzglinek dolnośląskie)

J/63/2019 JUKON

Ewa Rynia (Iwiny dolnośląskie)

J/64/2019 JAWORKOWO

Jarosław Jaworski (Przysiek kujawsko-pomorskie)

J/65/2019 JAWORZAŃSKA POLANA

Anna Stojanowska (Jaworze śląskie)

J/66/2019 JAK Z BAJKI

Karolina Kajdanowicz (Warszawa mazowieckie)

J/67/2019 JAMNICZE WZGÓRZE

Jadwiga Kaleta (Konstantynów Łódzki łódzkie)

K/02/2012 KOLOROWE PSIAKI

Dorota Cichoń (Stryków łódzkie)

K/03/2012 KRISS-BULL

Krystian Walczak (Dolsk wielkopolskie)

K/05/2012 KUBAGA

Agata Wojenka (Bełchów łódzkie)

K/08/2012 KARAMBA

Katarzyna Dolacińska (Brzeziny łódzkie)

K/13/2012 KAJA

Halina Walkowiak (Gostyń wielkopolskie)

K/28/2013 KEYLA

Renata Gorgoń Rzeźniczak (Klucze małopolskie)

K/37/2013 KURZE SCHNAUZE

Jolanta Żmijak (Krzeszyce lubuskie)

K/48/2013 KATRINA

Iwona Szczepańska (Wrocław dolnośląskie)

K/50/2013 KIKI

Tobiasz Flis (Bielawy łódzkie)

K/51/2013 KOLONIA JACKS

Beata Dyzner (Zaborów mazowieckie)

K/58/2014 KONWALIOWA DOLINA

Agnieszka Rychter (Płock mazowieckie)

K/67/2014 KINIOLAND

Kinga Bartocha (Stopnica świętokrzyskie)

K/68/2014 KSIĄŻĘCA ZAGRODA B.F

Dorota Bacińska (Prusice dolnośląskie)

K/78/2014 KSIĘSTWO FLORY

Ewa Żurawicka - Księżopolska (Sokołów Podlaski mazowieckie)

K/84/2015 KACPERSKI

Danuta Kita (Witonia łódzkie)

K/87/2015 KOWILA

Ilona Kowalewska (Godów śląskie)

K/89/2015 KITSUNE NO KUDO

Wojciech Kijewski (Ełk warmińsko-mazurskie)

K/90/2015 KRAINA MOLOSA

Rafał Lech (Bogoria świętokrzyskie)

K/92/2015 KINIA HODOWLA BULDOŻKÓW

Kinga Likońska - Telega (Zaniemyśl wielkopolskie)

K/93/2015 KOLOROWA WYSPA

Iwona Makara (Wojaszówka podkarpackie)

K/96/2015 KATE1985

Katarzyna Budzeń (Ostrowiec Swiętokrzyski świętokrzyskie)

K/97/2015 KWIAT MAGNOLII (strona www)

Magdalena Michałowicz (Marszew wielkopolskie)

K/100/2015 KOCHANE PRZYTULAKI

Marcin Łapko (Roszkowo podkarpackie)

K/106/2015 KOPOL

Agnieszka Klimowicz - Lee (Ostroróg wielkopolskie)

K/114/2015 KOLOROWE PRZYTULANKI

Urszula Lipska (Kaliska pomorskie)

K/115/2015 KASZEWSKA DOLINA

Bartosz Salamądra (Krzyżanów łódzkie)

K/117/2015 KOLOROWA PSIA SFORA

Piotr Gójski (Damnica pomorskie)

K/119/2015 KRAINA MAGNOLII

Robert Jasiński (Zgorzelec dolnośląskie)

K/120/2015 KULECZKI Z SIEWIERSKIEJ DOLINY

Patrycja Jastrzębska (Bielsko Biała śląskie)

K/122/2016 KARIBU

Dariusz Kazana (Przytyk mazowieckie)

K/126/2016 KIELECKIE ZAGÓRZE

Kamil Pałyga (Kielce świętokrzyskie)

K/131/2016 KAUKAZY Z POD LASU

Agnieszka Wojtczak (Kutno łódzkie)

K/134/2016 KOLOROWA TĘCZA

Anna Dyraga (Kije świętokrzyskie)

K/135/2016 KAPER

Marek Polipowski (Wartkowice łódzkie)

K/139/2016 KAUKAZKI OGRÓDEK

Wioletta Brodaczewska (Gliwice śląskie)

K/145/2017 KALIOWY ZAKĄTEK

Sylwia Oborska (Grudziądz kujawsko-pomorskie)

K/148/2017 KONKWISTADOR

Dariusz Nić (Stoczek Łukowski lubelskie)

K/153/2017 KIERSNOWO

Daniel Pawlak (Kiersnowo mazowieckie)

K/160/2017 KUDŁATE SKARBY

Małgorzata Wawrzyniak (Jerka wielkopolskie)

K/164/2018 KOCHANE URWISY

Elżbieta Antczak (Wyszogród mazowieckie)

K/165/2018 KUDŁACZKI

Marzena Siemaszko (Gościcino pomorskie)

K/167/2018 KUDŁATE PAZURKI

Lesław Woś (Niezabyszewo pomorskie)

K/168/2018 KOKOSZOWA

Maria Półkoszek (Kielce świętokrzyskie)

K/169/2018 KRAINA JEZIOR

Elżbieta Olkowska - Kołodziej (Olsztyn warmińsko-mazurskie)

K/171/2018 KROPLA ROSY

Kamil Kotkowski (Koło wielkopolskie)

K/174/2018 KWIAT PUSZCZY

Robert Nowakowski (Bednary dolnośląskie)

K/183/2018 KARSZNICE PIT BULL

Łukasz Gabara (Zduńska Wola dolnośląskie)

K/185/2018 KINIAKI (strona www)

Łukasz Kinderman (Zduńska Wola łódzkie)

K/186/2018 KUDŁATY GANG

Mirosław Wójcik (Harklowa dolnośląskie)

K/187/2018 KAROKAR

Karina Knopp (Sieraków wielkopolskie)

K/188/2018 KRAINA MOPSA

Magdalena Ogorzałek (Wierzbica dolnośląskie)

K/189/2018 KRAINA KLUSECZEK

Beata Szambelan (Poznań wielkopolskie)

K/190/2018 KUMAL I SPÓŁKA

Kamila Kiełtyka (Kalisz wielkopolskie)

K/191/2019 KASZUBSKA SFORA

Katarzyna Musiał (Skrzeszewo dolnośląskie)

K/192/2019 KOSMICZNE ZWIERZAKI

Jacek Barszczewski (Czermin dolnośląskie)

K/193/2019 KM8 (strona www)

Artur Szatkowski (Łódź łódzkie)

K/194/2019 KOLOROWE ISKIERKI

Klaudia Paszkowska (Gózd dolnośląskie)

K/195/2019 KOŁO JEZIORA

Jakub Mroczek (Tarnobrzeg dolnośląskie)

K/196/2019 KADAZ

Aleksandra Koronowska (Siewierz dolnośląskie)

K/197/2019 KALIPTOR

Witold Święch (Brzeziny podkarpackie)

K/198/2019 KOBIELECKA SFORA

Łukasz Dudek (Kobiele Wielkie łódzkie)

K/199/2019 KRAINA SZCZĘŚCIEM PŁYNĄCA

Rena Nawrocka (Zelów łódzkie)

K/200/2019 KAMILAB

Beata Ciołek (Stężyca mazowieckie)

K/201/2019 NAD KAMIENICĄ

Paweł Jabłoński (Nowy Sącz małopolskie)

K/202/2019 KOLOROWE ŁAPKI

Bożena Stasiak (Kurów lubelskie)

K/203/2019 KORALOWE WZGÓRZE

Paweł Kołada (Jeżów łódzkie)

K/204/2019 KSIĘŻYCOWY ZAKĄTEK

Monika Kubiak - Olszak (Pabianice dolnośląskie)

K/205/2019 KAMELO MALTAŃCZYK

Kamila Chabraś (Tuliszków dolnośląskie)

L/03/2012 LWIE SERCE

Radosław Makowski (Łęka Mała wielkopolskie)

L/07/2012 LUSILLA

Marzanna Sobierajczyk (Godziesze Małe wielkopolskie)

L/10/2012 LUIZJANA

Justyna Sobiech (Ryki lubelskie)

L/24/2012 LILIOWA DOLINA

Bożena Materowska (Łęki Górne podkarpackie)

L/29/2013 LUCZI

Lilia Delipacy (Kije świętokrzyskie)

L/31/2013 LAS WEGAS

Arkadiusz Broniarczyk (Września wielkopolskie)

L/32/2013 LADY MOLLY

Anna Zębrzycka (Nowe Proboszczewice mazowieckie)

L/34/2013 LWI PIESEK

Aldona Szóstek (Kotlin wielkopolskie)

L/38/2013 LABRADOROWA DOLINA

Danuta Guzek (Żerków wielkopolskie)

L/44/2013 LITTLE DEVIL

Magdalena Zawadzka (Łódź łódzkie)

L/66/2015 LABMAR

Bernadeta Maraszek (Żabianka mazowieckie)

L/68/2015 LIPOWA OSTOJA

Aneta Wilczak (Skierniewice łódzkie)

L/69/2015 LEŚNE ZACISZE

Aneta Trojak (Dłutów łódzkie)

L/86/2015 LEŚNE RUNO

Roman Ścibor (Ćmielów świętokrzyskie)

L/92/2015 LIMASSOL

Filip Grabowski (Piaseczno mazowieckie)

L/94/2015 LEW I PRZYJACIELE

Jarosław Lenard (Miłogostowice dolnośląskie)

L/105/2015 LOVE ME

Angelina Dywelska (Kaliska pomorskie)

L/111/2015 LEŚNE PEREŁKI

Aneta Leśniak (Frysztak podkarpackie)

L/112/2016 LISIE WZGÓRZE (strona www)

Bartłomiej Juszczak (Łódź łódzkie)

L/113/2016 LOONEY TUNES

Andrzej Bzorski (Lutomiersk łódzkie)

L/116/2016 LILIANA

Anna Pietruszka (Pilzno podkarpackie)

L/119/2016 LAVIDOS

Marzena Bednarczyk (Rzgów łódzkie)

L/122/2016 LA MISIA

Agnieszka Hulbój (Łowicz łódzkie)

L/125/2016 LENA & MAJA

Szymon Szymkowiak (Kamieniec wielkopolskie)

L/127/2016 LEWKI Z TYBETU

Małgorzata Sieg - Aderjahn (Sępólno Krajańskie kujawsko-pomorskie)

L/129/2016 LA PERSONA GUARDIA

Krzysztof Kołaczyński (Marzenin łódzkie)

L/133/2016 LACKY DOGS

Adriana Grzeszczuk (Kosów Lacki mazowieckie)

L/134/2016 LEŚNA WATACHA

Grzegorz Kosior (Kunów świętokrzyskie)

L/136/2016 LOLCIOWA ZAGRODA

Katarzyna Korniluk (Warszawa mazowieckie)

L/137/2016 LITTLE PUSIO

Katarzyna Berbeć (Oleśnica dolnośląskie)

L/141/2017 LION TIBET & TREASURE JAPAN

Żaneta Gasik (Sochaczew łódzkie)

L/144/2017 LOVELY DOGGIES

Emilia Lisewicz (Kwidzyn pomorskie)

L/151/2017 LITTLE CUTIES

Bożena Zagórowicz (Brzeg opolskie)

L/155/2017 LILIOWA ZAGRODA

Renata Zakrzewska (Łódź łódzkie)

L/156/2017 LILIANA BABY

Dorota Andrzejewska (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

L/157/2017 LEKSINA

Monika Zielińska (Łódź łódzkie)

L/158/2017 LOVELY STARS

Rafał Kuśmierski (Giedajty mazowieckie)

L/163/2017 LADY LILA

Monika Łukasiak (Warszawa dolnośląskie)

L/165/2017 LA LUNE NOIRE

Monika Ptasznik (Pierzchnica świętokrzyskie)

L/166/2017 LILI PUPPIES

Łukasz Szymkowiak (Granowo wielkopolskie)

L/168/2018 LABKI Z DOLINY BARYCZY

Aleksandra Drozd (Cieszków dolnośląskie)

L/170/2018 LADY NES

Monika Wójcik - Reier (Oksa świętokrzyskie)

L/172/2018 LEŚNA FERAJNA

Adrianna Zajdlicz (Łąck mazowieckie)

L/173/2018 LOVE BULLY

Zuzanna Wilczyńska (Koszalin dolnośląskie)

L/175/2018 LUCILLA

Dariusz Łyczkowski (Sierpc mazowieckie)

L/177/2018 LENOWO HAPPY DOG

Ewelina Wesołowska (Pamiątkowo wielkopolskie)

L/178/2018 LITTLE TYKES

Karolina Podhorska (Józefów nad Wisłą lubelskie)

L/186/2018 LIENA

Kamila Golder (Grodziczno dolnośląskie)

L/188/2019 LUNABRUS

Kazimierz Bruski (Łobżenica dolnośląskie)

L/189/2019 LIGHTED HILL

Leszek Lewandowski (Mogielnica mazowieckie)

L/190/2019 LEOXDOG

Jarosław Kamiński (Klodzko dolnośląskie)

L/191/2019 LA TIERRA DE YORK

Magdalena Mróz (Kielce świętokrzyskie)

L/192/2019 LUCIEJÓW

Paweł Kaczmarkiewicz (Buczek łódzkie)

L/193/2019 LITTER ABI (strona www)

Kamila Kowalczyk (Goworowo mazowieckie)

L/194/2019 LUKROWANY PIERNICZEK

Katarzyna Cypcar (Tarnowiec dolnośląskie)

L/195/2019 LES RIVIERES POURPES

Magdalena Jabłonowska (Słupia dolnośląskie)

L/196/2019 LETNI WIATR

Katarzyna Faryna (Radom mazowieckie)

L/197/2019 LE BOUVIER BERNOIS

Aleksandra Michalak (Rogów łódzkie)

L/198/2019 LITTLE WHITE PUPPY

Eliza Wiśniewska (Łuków lubelskie)

L/199/2019 LA REPUBLIKA

Waldemar Michalewicz (Świętno wielkopolskie)

L/200/2019 LITTLE TIBET

Justyna Matuszewska (Bydgoszcz kujawsko-pomorskie)

L/201/2019 LUCYNKA PUPPIES

Przemysław Dubiel (Jaworzno dolnośląskie)

L/202/2019 LOVELY ROYAL PUPPIES

Katarzyna Olejniczak (Biała łódzkie)

L/203/2019 LA CASA CARA

Marcin Paprocki (Gdańsk pomorskie)

L/204/2019 LENKALOVE DOGS

Angelika Janiszewska (Września wielkopolskie)

L/205/2019 LUNPAK

Ewa Bereżnicka (Skubianka dolnośląskie)

Ł/02/2012 ŁĄKOWA DOLINA

Roman Dyba (Ujazd łódzkie)

Ł/05/2013 ŁÓDZKA FERAJNA

Tomasz Druse (Łódź łódzkie)

Ł/12/2017 ŁACIAKI (strona www)

Renata Matuszczak (Czeszewo wielkopolskie)

Ł/13/2017 ŁAGODNY NIEDŹWIEDŹ

Anna Trzcińska (Grzymek łódzkie)

Ł/14/2018 ŁACIATA BANDA

Martyna Szczygielska (Czerniejewo wielkopolskie)

Ł/15/2018 ŁEGOWY BŁĘKIT

Elżbieta Nowicka (Warszawa mazowieckie)

Ł/16/2019 ŁACIATA BRYGADA

Emilia Lipa (Pawłów dolnośląskie)

Ł/17/2019 ŁOWICKI BULDOŻEK

Klaudia Gawełczyk (Łyszkowice dolnośląskie)

M/02/2012 MORAWIANKA

Paweł Kruszyna (Krośniewice łódzkie)

M/07/2012 MORGAN

Mirosław Wiśniewski (Domasławek wielkopolskie)

M/09/2012 OD MARII

Wojciech Białek (Lipce Reymontowskie wielkopolskie)

M/10/2012 MANDRAGORA

Marian Sroczyński (Konin wielkopolskie)

M/12/2012 MADOX

Jacek Szymański (Ostrówek lubelskie)

M/14/2012 MARSTAN

Stanisław Broniarczyk (Września wielkopolskie)

M/20/2012 MAJA

Beata Kajczyk (Gostyń wielkopolskie)

M/23/2012 MAŁE SKRZATY

Lucjan Strzakłowiec (Kąkolewnica lubelskie)

M/52/2013 MAZMIK

Marek Sikora (Łódź łódzkie)

M/54/2013 MILANO MATLES

Alicja Elandt (Gościcino pomorskie)

M/55/2013 MAKRIS

Małgorzata Kujawiak (Stryków łódzkie)

M/60/2013 MAŁGORZATA

Małgorzata Borowczyk (Łask łódzkie)

M/63/2013 MILANO KENNEL

Daria Całka (Jadwisin mazowieckie)

M/65/2013 MÓJ SZCZENIAK

Agnieszka Matoszko (Nowieczek wielkopolskie)

M/69/2013 MELODIA SERCA (strona www)

Tadeusz Hryć (Komarówka Podlaska lubelskie)

M/73/2013 MALTANKA

Anna Bednarowska (Gliwice śląskie)

M/80/2013 MAJOWA

Zofia Krzemińska (Łódź łódzkie)

M/82/2013 MEGUSIA

Monika Niewiadomska (Łódź łódzkie)

M/84/2013 MAYORKA

Ilona Czuchta (Węglowice śląskie)

M/86/2014 MAZURSKA KRAINA

Irena Kamińska (Węgorzewo warmińsko-mazurskie)

M/87/2014 MERYLU

Magdalena Wyrwa (Bydgoszcz kujawsko-pomorskie)

M/90/2014 MARTPOLICEDOGK9

Marcin Hawryluk (Hrubieszów lubelskie)

M/93/2014 MEGAN

Stefan Smektała (Krzemieniowo wielkopolskie)

M/102/2014 MIKA

Mirosława Gołąbek (Chmielno pomorskie)

M/104/2014 MANIEK I SPÓŁKA

Grażyna Tawrel (Lutomiersk łódzkie)

M/111/2014 MAŁE PIESKI

Aneta Nowak (Janiszew mazowieckie)

M/112/2014 MARTARIS (strona www)

Marta Noster (Koziegłowy wielkopolskie)

M/119/2015 MALTAŃSKA GROMADKA

Elżbieta Gleń (Gaworzyce dolnośląskie)

M/123/2015 MILUSIŃSKIE PRZYTULANKI

Jolanta Pelowska (Bytonia pomorskie)

M/130/2015 MAJLINA

Renata Nowak (Rybno mazowieckie)

M/131/2015 MALATINOS

Maria Starzec (Łódź łódzkie)

M/132/2015 MALUSIE - LALUSIE

Katarzyna Jakubowska (Ćmielów świętokrzyskie)

M/133/2015 MAŁY DYZIO

Dariusz Derda (Wolkowo wielkopolskie)

M/134/2015 MASDOG MANIA

Tomasz Gromadka (DĄBROWA GÓRNICZA śląskie)

M/135/2015 MANHATTAN

Adam Żelaziński (Górzno kujawsko-pomorskie)

M/136/2015 MEBIKOWA HODOWLA

Roman Binio (Inowłódź łódzkie)

M/140/2015 MAŁY NEW YORK

Izabela Góra (Osięciny kujawsko-pomorskie)

M/145/2015 MIDGARD

Henryk Wysocki (Brześć Kujawski kujawsko-pomorskie)

M/146/2015 MALI GIGANCI

Anna Stachecka (Rawa Mazowiecka łódzkie)

M/150/2015 MAŁA ARMIA

Paweł Strzelczyk (Poświętno wielkopolskie)

M/153/2015 MALTANASE MANA

Magdalena Gleich (Ulanów podkarpackie)

M/154/2015 MIRABELLA

Beata Jasińska (Zgorzelec dolnośląskie)

M/155/2015 MARIPOZA33

Agnieszka Ślęzak (Tułowice opolskie)

M/161/2015 MAURETANIA

Elżbieta Tatarowska (Ksawerów łódzkie)

M/168/2015 MALTAMAK

Sylwia Błaszczyk (Tranowo Podgórne wielkopolskie)

M/170/2015 MARII CRUIS

Maria Michalczyk (Osobnica podkarpackie)

M/177/2015 MAJER

Aleksandra Majcher (Stróża lubelskie)

M/178/2015 MAJKA

Elżbieta Jastrzębska (Turobin lubelskie)

M/180/2015 MERY

Ewa Cieślak (Klikawa lubelskie)

M/186/2015 MARLEY

Wioletta Żebrowska (Dąbie wielkopolskie)

M/187/2015 MIJO

Mariola Bieniek (Iwerzyce podkarpackie)

M/188/2016 MALUSZKI

Iwona Zielonka (Wałbrzych dolnośląskie)

M/190/2016 MARWELKI

Justyna Pryszczewska (Gola wielkopolskie)

M/191/2016 MALTAŃSKA DOLINA

Grażyna Chrząszcz (Hucisko małopolskie)

M/199/2016 MALBA

Agnieszka Błędzińska (Starachowice mazowieckie)

M/203/2016 MY LITTLE FRIEND

Mirosław Cygan (Michałowice dolnośląskie)

M/208/2016 MADLLENNE

Magdalena Perek (Konstantynów Łódzki łódzkie)

M/216/2016 MARINA BLU

Irena Lekka (Miastko pomorskie)

M/217/2016 MOPSIA SFORA

Aleksandra Pietrzyk (Gliwice śląskie)

M/218/2016 MARSELINA

Anna Podlaska - Bielecka (Lublin lubelskie)

M/219/2016 MAŁA NIEDŹWIEDZICA

Helena Wieraszka (Gołąb lubelskie)

M/220/2016 MIROWSKA DZIELNICA

Bożena Adamska (Pińczów świętokrzyskie)

M/221/2016 MYŚLIWSKI ZAKĄTEK

Dariusz Miśkiewicz (Nowa Sól wielkopolskie)

M/223/2017 MARNA

Marta Jędrzejczak (Włocławek kujawsko-pomorskie)

M/224/2017 MAŁA LAKI

Anna Nowicka (Środa Wlkp wielkopolskie)

M/225/2017 MACIEJOWA SFORA

Agnieszka Wróbel (Kielce świętokrzyskie)

M/227/2017 MANIA LAS

Krystyna Sroczyńska (Łódź łódzkie)

M/228/2017 MINI KAMA

Anna Marciniak (Mielżyn wielkopolskie)

M/229/2017 MIRIAM I BESTIA

Mirosław Kateusz (Kłoczew mazowieckie)

M/232/2017 MOPSI ZAUŁEK

Sylwia Falba (Wyszków mazowieckie)

M/234/2017 MIŚ POLARNY

Monika Frąckowiak (Iwiny dolnośląskie)

M/236/2017 MALCZIKI

Agata Ciężadło (Dębno małopolskie)

M/241/2017 MARVELOUS

Dariusz Borowski (Brzeg opolskie)

M/243/2017 MAŁA WATAHA

Katarzyna Bryła (Szczytno warmińsko-mazurskie)

M/244/2017 MALINOWY WULKAN

Grażyna Pagórek (Piaseczno mazowieckie)

M/245/2017 MŁYNARSKA FAMILIA

Jan Władyszewski (Sobków mazowieckie)

M/246/2017 MISIBELLA

Sylwia Knie (Kleszczewo pomorskie)

M/248/2017 MAXIMA BLUE

Marta Wiskulska (Sianów zachodniopomorskie)

M/249/2019 MALTAŃCZYK STOK LACKI

Łukasz Łęczycki (Siedlce mazowieckie)

M/250/2019 MOPSIA MAMA

Justyna Marek - Dziwiec (Bystrzyca Kłodzka dolnośląskie)

M/251/2019 MOLLYLANDIA

Magdalena Łukowska (Bydgoszcz dolnośląskie)

M/256/2017 MORDKI ABIGAILE

Bernard Kosiński (Regimin mazowieckie)

M/257/2017 MEYKABI

Lidia Serafin (Gąsawa kujawsko-pomorskie)

M/258/2017 MIO CANE

Janusz Kołodziejczyk (Skierniewice łódzkie)

M/263/2017 MEDI - ZDUŃSKA WOLA

Michał Sadowski (Zduńska Wola łódzkie)

M/264/2017 MAJECZKA

Magdalena Skonieczna (Grodzisk Maz mazowieckie)

M/265/2017 MIRAGE

Magdalena Duszyńska (Czerniejewo wielkopolskie)

M/266/2017 MAMA KUPSA

Ewa Pawlak (Żychlin łódzkie)

M/267/2017 MARISLAW GOLD

Maryna Boldinova (Gdańsk dolnośląskie)

M/270/2018 MALTILANDIA

Anna Jaworska (Radzyń Chełmiński kujawsko-pomorskie)

M/271/2018 M.R. ASTON

Robert Bauer (Dąbie wielkopolskie)

M/274/2018 MARDOG

Marcin Szymczak (Dalików łódzkie)

M/275/2018 MAGDORANCZO

Wiktor Jaszczuk (Smyków świętokrzyskie)

M/276/2018 MELA - MIK

Zbigniew Paluszkiewicz (Nowe Skalmierzyce wielkopolskie)

M/277/2018 MOON IN DAY

Kaja Kierzkowska (Sokoły mazowieckie)

M/278/2018 MONDAR

Monika Zakolska (Konstantynów Łódzkich łódzkie)

M/281/2018 MY SWEET PASSION

Bogusława Zalewska (Legnica dolnośląskie)

M/283/2018 MY LITTLE CHI CHI

Kalina Marczewska (Bełdów łódzkie)

M/284/2018 MALTAŃCZYKOWY ZAKĄTEK

Aleksandra Jakubiak (Płock mazowieckie)

M/285/2018 MALOWNICZA ZAGRODA

Grzegorz Kiełek (Łódź łódzkie)

M/286/2018 MAŁE BOBUSIE

Elżbieta Liptak (Limanowa małopolskie)

M/287/2018 MARTI MISIA

Dawid Napieralski (Skulsk wielkopolskie)

M/290/2018 MOLLY PUPPIES

Radosław Janus (Zabrze śląskie)

M/295/2018 MILANO ROSSO

Ewelina Lemiech - Mirowska (Wołomin mazowieckie)

M/304/2018 MARZENIA ZNAD NIDY

Anita Zielińska (Pińczów świętokrzyskie)

M/305/2018 MAŁE ZOO

Piotr Skrzeczyna (Kostomłoty Pierwsze świętokrzyskie)

M/306/2018 MALTAŃSKI POLIGON

Marta Markus (Łowicz dolnośląskie)

M/307/2018 MAJAND

Milena Suchenek (Gwizdały dolnośląskie)

M/308/2018 MAT - BEAGLE

Mateusz Sęk (Gołcza małopolskie)

M/309/2018 MONTIS

Monika Woźniczko (Piaseczna Górka dolnośląskie)

M/310/2018 MONSIEUR GYRARD

Kazimierz Milewski (Żyrardów dolnośląskie)

M/311/2019 MIKA PUPPIES (strona www)

Łukasz Gajek (Piszkoszów świętokrzyskie)

M/312/2019 MISIE MARYSI

Paweł Mamcarz (Zduny łódzkie)

M/313/2019 MANUFAKTURA SZCZĘŚCIA

Katarzyna Siucińska - Wawrzeńczyk (Brzeziny łódzkie)

M/314/2019 MAŁY MILUCH

Ewa Kończal (Żnin kujawsko-pomorskie)

M/315/2019 MAJUCHNA

Leszek Roszak (Oporówka wielkopolskie)

M/316/2019 MATOMIPITBULL

Marcin Paśnikowski (Lublin dolnośląskie)

M/317/2019 MOULIN ROUGE

Joanna Piotrowiak (Szczecin zachodniopomorskie)

M/318/2019 MAŁE BULDOŻERY

Aleksandra Matysiak (Zadzin łódzkie)

M/319/2019 MOPSIA CHATKA

Małgorzata Walska (Lewin Brzeski dolnośląskie)

M/322/2019 MROTECKIE ŁOBUZIAKI

Kamilla Murek (Nakło nad Notecią kujawsko-pomorskie)

M/323/2019 MY RAINBOW PUPPIES

Ewelina Bloch (Polkowice dolnośląskie)

M/324/2019 MALTAŃSKIE PEREŁKI

Agnieszka Nalepińska (Głogów dolnośląskie)

M/325/2019 MAŁE KULECZKI

Rafał Grzywacz (Kozienice mazowieckie)

M/326/2019 MALTANROSE

Krystyna Juźwin (Bralin wielkopolskie)

M/327/2019 MAMOLAND

Kinga Rakoczy (Wola Krzysztofowa dolnośląskie)

M/328/2019 MOLINEZJA

Alicja Ogorzelska (Dębnica Kaszubska dolnośląskie)

N/02/2012 NADOS (strona www)

Adrian Dobrowolski (Częstochowa śląskie)

N/03/2012 ZNAD CZARNEJ NIDY

Grażyna Grębska (Morawica świętokrzyskie)

N/07/2012 NAD CADOREM

Krzysztof Bulik (Gierałtowiczki małopolskie)

N/24/2014 NIEZAPOMINAJKA

Marek Kraus (Oborniki Wielkopolskie wielkopolskie)

N/28/2014 NISI DOG

Monika Kozicka (Sienno mazowieckie)

N/32/2015 NINA

Witold Cieśliński (Miłosław wielkopolskie)

N/35/2015 NIGERU INU (strona www)

Paweł Boncik (Borki lubelskie)

N/40/2015 NASI-WEST

Sylwia Nasiłowska (Żółkiewka lubelskie)

N/44/2015 NEVER LAND

Stanisława Łuczyk (Działoszyce świętokrzyskie)

N/45/2015 NAD ZALEWEM

Adam Starnawski (Brzeziny świętokrzyskie)

N/47/2016 NATHANIEL

Karina Brodziak (Krzepice dolnośląskie)

N/50/2016 NICEDOG

Andrzej Ekiel (Wiśniowa Góra łódzkie)

N/53/2016 NIESFORNY PRZYJACIEL

Agnieszka Czaja (Serock mazowieckie)

N/58/2016 NEFERTARI

Rafał Chmielewski (Chełmża kujawsko-pomorskie)

N/61/2017 NIDAL

Zdzisław Brychcy (Wschowa wielkopolskie)

N/71/2017 NASZA FERAJNA

Tomasz Szczęśniak (Wierzbica mazowieckie)

N/72/2017 NIEBIESKI

Michał Kałużny (Grabów łódzkie)

N/75/2017 NELLA

Krzysztof Tabaka (Płoty wielkopolskie)

N/77/2018 NAD GOPŁEM

Wiesław Gralak (Ślesin wielkopolskie)

N/78/2018 NISKA

Piotr Odelski (Suchedniów mazowieckie)

N/79/2018 NA PSA UROK (strona www)

Weronika Szymańska (Kowala mazowieckie)

N/81/2018 NICOLAUS

Sławomira Barambas (Skórcz pomorskie)

N/83/2018 NANKIEWICZ

Anna Wolińska (Firlej lubelskie)

N/84/2018 NOVAK GANG

Łukasz Nowak (Igołomia dolnośląskie)

N/85/2018 NATILONADA

Ilona Kwiatkowska (Rąbień łódzkie)

N/86/2019 NOTECKI PRZYJACIEL

Lidia Dmytrasz - Kępa (Dębe wielkopolskie)

N/87/2019 NEPRES

Paweł Gągała (Mielec podkarpackie)

N/88/2019 NIEBIESKIE ŹRÓDŁA

Anna Czajka (Wąwał łódzkie)

N/89/2019 NIEBIESKOOKIE BIAŁASKI

Marieta Beyer (Bytonia pomorskie)

N/90/2019 NOTECKA SFORA

Jarosław Szafran (Romanowo Dolne dolnośląskie)

N/91/2019 NAD DUNAJCEM

Krzysztof Ubik (Gołkowice Dolne dolnośląskie)

N/92/2019 NOBLE COLORFUL YORKIE

Wioletta Wojciechowska (Żydowo wielkopolskie)

N/93/2014 NASZE MAŁE POCIECHY

Ewa Gołąbek (Sierakowice pomorskie)

N/94/2019 NAD WIDAWKĄ

Marika Markowiak (Szczerców łódzkie)

O/01/2012 OLUSIA (strona www)

Krzysztof Dominiak (Skierniewice łódzkie)

O/08/2012 OLIONKA

Lidia Prus (Poznań wielkopolskie)

O/10/2012 OD ZAZULI

Dariusz Żaglewski (Biały Bór zachodniopomorskie)

O/15/2013 OGRODY SEMIRAMIDY

Ryszard Bąk (Wrocław dolnośląskie)

O/18/2013 ORZECHOWY ZAKĄTEK (strona www)

Margarita Zawierucha (Grabów łódzkie)

O/21/2014 ORCHIDEA

Krzysztof Kaim (Gdańsk pomorskie)

O/22/2014 OCHWEŚWICKIEJ GWARY

Piotr Kędziora (Ślesin wielkopolskie)

O/25/2015 OSKAR09

Szymon Rzepka (Krobia wielkopolskie)

O/27/2015 OLINATI CLUB (strona www)

Sylwia Krac (Gorzkowiczka łódzkie)

O/30/2015 OKAMI - INU (strona www)

Milena Żmuda (Kalisz wielkopolskie)

O/32/2015 OLI-KOR Z KRAINY TURA

Karol Dziurzyński (Turek wielkopolskie)

O/33/2015 ORZEŁ

Barbara Przybyła (Grotniki łódzkie)

O/36/2016 OWCZARKOWE RANCZO

Rafał Gierlak (Czudec podkarpackie)

O/39/2016 OGRODOWA SFORA (strona www)

Arkadiusz Stolarski (Brześć Kujawski kujawsko-pomorskie)

O/40/2016 OLCHOWSKA WATAHA

Otylia Ciosek (Sędziszów podkarpackie)

O/43/2016 ORFEUSZ

Arkadiusz Niekrasz (Wrocław dolnośląskie)

O/45/2017 ODOLAND

Mariusz Kowalik (Kurów lubelskie)

O/46/2017 OWCZARKI ZNAD POTOKA

Zdzisław Kapłon (Muszyna małopolskie)

O/47/2017 OWCZARKOWA ZAGRODA

Krzysztof Tomczak (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

O/48/2017 OSKISTAFF

Oskar Jakubowski (Nowe Grobice mazowieckie)

O/52/2018 ORTYL'S BULLDOGS

Sylwia Ortyl (Mielec podkarpackie)

O/53/2018 OGRODU IGORA

Hieronim Rzepka (Ścinawa dolnośląskie)

O/55/2019 OAZA WILKÓW

Magdalena Glembin (Karlikowo pomorskie)

O/56/2019 OSINOWA ZAGRODA

Monika Tomczyńska (Dmosin łódzkie)

O/57/2019 OGRÓD MAI

Barbara Chodasewicz (Łódź łódzkie)

P/02/2012 PSIA ŁAPA

Wioletta Butkiewicz (Łódź łódzkie)

P/03/2012 PSIE KOSZMARY

Krystyna Wątła (Kowala mazowieckie)

P/04/2012 POD DĘBAMI

Marcin Rzepa (Sędziejowice łódzkie)

P/05/2012 POD MODRZEWIEM

Ferdynand Stranc (Ślesin wielkopolskie)

P/11/2012 POD BOREM (strona www)

Roman Błaszczyk (Zduńska - Wola łódzkie)

P/12/2012 PERŁA

Zofia Włodarczyk (Bełżyce lubelskie)

P/19/2012 PSIA ZAGRODA

Mieczysława Gębka (Kościelec wielkopolskie)

P/24/2012 PRZYJAZNY PSI DOM

Wioletta Kos (Panki śląskie)

P/26/2012 POD ORZECHEM

Mirosław Firan (Łódź łódzkie)

P/37/2012 PORANNA ROSA

Beata Besztak (Bełżyce lubelskie)

P/41/2012 PSIA RODZINA

Anna Wawrzyniak (Jaśkowice śląskie)

P/46/2012 PRZEŁĘCZ NADIRA

Krzysztof Świniarski (Kwilcz wielkopolskie)

P/54/2013 PSIA SŁODYCZ

Dorota Kowalska (Szczecinek zachodniopomorskie)

P/62/2013 PSI RAJ

Mariusz Śmierciak (Książ Wielki małopolskie)

P/70/2013 PODAJ ŁAPĘ

Beata Perlikowska (Świdnica dolnośląskie)

P/79/2013 PSI ŚWIAT

Renata Szymendera (Mikstat wielkopolskie)

P/86/2013 PRZYSTAŃ LORDA

Barbara Bilecka (Popowo Kościelne wielkopolskie)

P/89/2014 PRINCIPESSA

Ewa Zmyślona (Jarocin wielkopolskie)

P/91/2014 PIEKIEŁKOWE RANCZO (strona www)

Krzysztof Juja (Wolsztyn wielkopolskie)

P/92/2014 PRZYPARKOWA

Jolanta Barszczewska (Nowy Tomyśl wielkopolskie)

P/95/2014 PUCHATE MISIE

Aleksandra Kusa (Wyszogrod mazowieckie)

P/96/2014 PAZUREK

Andrzej Badełek (Skierniewice łódzkie)

P/107/2014 PYRLANDIA

Barbara Maciejewska (Słupca wielkopolskie)

P/114/2014 PIĘKNE BRZYDALE

Daria Szczyglewska (Sztutowo pomorskie)

P/115/2014 PUPPY HILL (strona www)

Katarzyna Błazińska (Góry Mokre łódzkie)

P/131/2014 PRETORIANS

Tomasz Gałecki (Tuszyn łódzkie)

P/134/2015 PASTERSKA FERAJNA

Jarosław Naskrent (Gostyń wielkopolskie)

P/140/2015 PATI - MART

Barbara Sroczyńska (Lutomiersk łódzkie)

P/142/2015 PARADIS YORK

Andrzej Gryzło (Zalasowa małopolskie)

P/156/2015 PLUSZOWE KSIĘŻNICZKI

Michał Ufnal (Stoczek mazowieckie)

P/163/2015 POD JARZĘBINĄ

Bogdan Błażejewski (Kamieniec wielkopolskie)

P/165/2015 PODHALAŃSKA HODOWLA PSÓW RASOW

Mieczysław Chryczyk (Ochotnica Górna małopolskie)

P/166/2015 PERŁOWA GWIAZDA

Ewelina Domagalska (Koźminek wielkopolskie)

P/171/2015 PAGÓREK SHAR PEI

Bartosz Grzyb (Chocznia małopolskie)

P/172/2015 PERŁOWE ZACISZE

Wiesław Graczyk (Witobel wielkopolskie)

P/177/2016 PRAWDZIWY DOM

Maria Kopera (Wyszogród mazowieckie)

P/178/2016 PRZYTUL PSA

Beata Uzarska (Mochowo mazowieckie)

P/183/2016 PYSJA

Janina Pyszkowska (Poddębice łódzkie)

P/188/2016 PASJA

Jacek Stochniałek (Żytniów opolskie)

P/189/2016 PEREŁKI KLONOWA

Małgorzata Biela (Łączna świętokrzyskie)

P/191/2016 PASTUSZKOWO

Magdalena Wysocka (Tarnobrzeg podkarpackie)

P/196/2016 PSY NA SALONY (strona www)

Małgorzata Maniak (Libusza małopolskie)

P/197/2016 PEREŁKI KAMPINOSKIE SF

Sylwia Fabisiak (Mościska mazowieckie)

P/199/2016 PERŁOWY PIASEK

Daria Kozłowska (Opalenica wielkopolskie)

P/202/2016 PIOTROWEGO OGRODU

Piotr Markowski (Ostrzeszów wielkopolskie)

P/203/2016 PSIA ARKADIA W BĘDŹMIEROWICACH

Marcin Babiński (Będźmierowice pomorskie)

P/205/2016 PODWÓRKO BEAGLE

Aneta Pater (Witaszyce wielkopolskie)

P/206/2017 PODKARPACKA PASJA

Maria Markiewicz (Zręcin podkarpackie)

P/207/2017 PSI PRZYJACIEL

Barbara Mońka (Krzepice śląskie)

P/214/2017 PUPILKI

Arkadiusz Krauze (Szadek łódzkie)

P/220/2017 PSIA KOMPANIA

Anetta Zoń (Koszalin zachodniopomorskie)

P/227/2017 POSTERITATEM

Ewa Dymus (Kodrąb łódzkie)

P/230/2017 PSIA POLANA

Maria Warsińska (Człuchów pomorskie)

P/232/2017 PUSZYSTE URWISY

Malwina Wojciechowska (Dolsk wielkopolskie)

P/233/2017 PASTERSKA GROMADA

Marika Skowrońska (Siedmiorogów Drugi wielkopolskie)

P/234/2017 PSIAKI Z POLNEJ (strona www)

Urszula Gorzałczyńska (Rawa Mazowiecka łódzkie)

P/235/2018 POTWORKI I SPÓŁKA

Przemysław Szymański (Łódź łódzkie)

P/237/2018 PSIARKOWO

Justyna Frąk (Bieliny świętokrzyskie)

P/238/2018 PSI AZYL

Jacek Szustak (Warszawa mazowieckie)

P/240/2018 PIXIE BORDER

Barbara Utrata (Luzino pomorskie)

P/241/2018 PO PROSTU MOPS (strona www)

Aleksandra Rudzińska (Złocieniec zachodniopomorskie)

P/242/2018 PILUKABEJA

Karolina Szymczak (Łódź łódzkie)

P/243/2018 PRZESTRZEŃ ARISSY

Szymon Urbaś (Góra wielkopolskie)

P/244/2018 PSIEDSZKOLE LUBOŃSKIE

Dominik Szymański (Luboń dolnośląskie)

P/246/2018 PEWNY START

Agnieszka Kubiak (Krzyżanów łódzkie)

P/248/2018 PYSZCZKI ZUZI

Agnieszka Szaruga (Piątkowo kujawsko-pomorskie)

P/251/2018 PSIAKI SŁODZIAKI

Katarzyna Wojtaszewska (Szczerców dolnośląskie)

P/253/2018 POCIESZKI WIOLI

Wioletta Przysucha (Sadowie dolnośląskie)

P/254/2018 PSIAKI BOROWIAKI

Beata Leśniak (Śliwice kujawsko-pomorskie)

P/256/2018 PUGIL

Tomasz Krześniewski (Lubochnia łódzkie)

P/257/2018 PUSZYSTE KULE

Halina Jędrzejewska (Nowa Kuźnia dolnośląskie)

P/260/2018 PRZYJACIELE WIKTORA

Marcin Marach (Kamieniec wielkopolskie)

P/261/2018 PUDYSIAKI

Irena Pudysiak (Gdynia dolnośląskie)

P/262/2018 PRZYJACIEL DLA CIEBIE

Arkadiusz Brzeziński (Stryków łódzkie)

P/263/2018 PERŁOWE LILIE

Justyna Tatarczak - Nowak (Bełchatów łódzkie)

P/264/2018 POUR FARD

Pawel Bialkowski (Chwaszczyno pomorskie)

P/265/2019 PICCOLO GUERRIERO

Mariusz Pawlikowski (Łuków lubelskie)

P/266/2019 PIORUNOWE SKRZATY

Magdalena Borowczak (Nowy Tomyśl wielkopolskie)

P/267/2019 PUPIL RADOMSZCZAŃSKI

Zbigniew Olczyk (Kobiele Wielkie łódzkie)

P/268/2019 PUSZYSTE SZKRABY

Małgorzata Kowalska (Aleksandrów Łódzki dolnośląskie)

P/269/2019 POD PLATANEM

Zbigniew Kutrzepa (Strzeszkowice Duże lubelskie)

P/270/2019 PARKOWY RAJ

Iwona Muszyńska (Koźminek wielkopolskie)

P/271/2019 PERŁA ŻYRARDOWA (strona www)

Urszula Nalejska (Żyrardów łódzkie)

P/272/2019 PANDORA AND RUBIES

Justyna Borczyk (Bielawa dolnośląskie)

P/273/2019 PSIE SMYKI

Sylwester Frontczak (Brójce dolnośląskie)

P/274/2019 PEŁNEJ SATYSFAKCJI

Sławomir Iwaniak (Sztutowo dolnośląskie)

P/275/2019 POGODNA DOLINA

Sabina Stawarz (Rokocin dolnośląskie)

P/276/2019 PURA

Jolanta Fabisiak (Sochocin dolnośląskie)

P/277/2019 PRZYSTANEK ALASKA

Amadeusz Gorączniak (Ryczywół dolnośląskie)

P/278/2019 PERŁOWA DOLINA

Barbara Kluszczyńska (Łabiszyn dolnośląskie)

P/279/2019 PATYKOŻERCY

Aleksandra Selerowicz (Bełchatów łódzkie)

P/280/2019 PUEBLO

Piotr Idziaszek (Cielcza dolnośląskie)

P/281/2019 PSIA OSADA NAD GROBLICĄ

Michał Dobrzyński (Nowe Miasto Lubawskie dolnośląskie)

P/282/2019 PIESKI Z BUGAJA

Agata Kucharczyk (Pradła dolnośląskie)

P/283/2019 PSIWINY

Katarzyna Dubas (Iwiny dolnośląskie)

P/284/2019 PRZYJAZNA KRAINA NA RZECZNEJ

Piotr Piskorski (Solec wielkopolskie)

P/285/2019 PIERWSZEJ STOLICY

Karolina Andrzejewska (Gniezno wielkopolskie)

P/286/2019 PSIA ZAŁOGA

Kamil Taront (Rawicz wielkopolskie)

P/287/2019 PHILI-DOG

Ewelina Kwasigroch (Ludwiniec kujawsko-pomorskie)

P/288/2019 PROJEKT LADY

Danuta Smędzik (Bełchatów łódzkie)

P/289/2019 PSIAKI Z WILKOWA

Karolina Nalepińska (Wilków wielkopolskie)

P/290/2019 PUCKOWY ZAKĄTEK

Sławomir Borowiak (Oborniki wielkopolskie)

P/291/2019 POD JURAJSKIEGO GŁOGU

Zofia Pietrasik (Żarnowice śląskie)

P/292/2019 PAKUSIOWE ROJBRY

Małgorzata Zielińska (Poznań dolnośląskie)

P/293/2019 PRZYJACIELE YOGIEGO

Dariusz Janik (Świeszyno dolnośląskie)

P/294/2019 PARISIAN PUPPIES

Sylwia Gawrońska (Lubraniec dolnośląskie)

P/295/2019 PĘDZIWIATR

Marzena Szczegielniak (Łódź łódzkie)

P/296/2019 PODMIEJSKA GROMADA

Marcin Habryń (Piotrków Trybunalski łódzkie)

Q/01/2012 QUANTUM

Tomasz Bielawski (Ozorków łódzkie)

R/01/2012 RED BULL

Radosław Walczak (Kutno łódzkie)

R/04/2012 RAJSKI STRUMIEŃ

Sebastian Chojnacki (Sędziejowice łódzkie)

R/06/2012 RADOSNA KRAINA

Bogdan Janik (Rogów łódzkie)

R/08/2012 RADOŚĆ Z TOPOLOWEJ DOLINY

Izabela Radawiec (Katowice śląskie)

R/12/2012 RADOSNA GROMADA

Katarzyna Druse (Zgierz łódzkie)

R/25/2012 RAJ U KLIFORDA

Anna Trepczyk (Gdańsk pomorskie)

R/28/2013 RAJ U EWY

Ewa Kowalczyk (Ujazd łódzkie)

R/34/2013 RIM JACK

Marta Sobczak-Łopuszyńska (Suchań zachodniopomorskie)

R/36/2013 RAIKI

Grażyna Pocobiej (Zgierz łódzkie)

R/38/2013 RAJ - MOPS

Kazimierz Łukomski (Łódź łódzkie)

R/39/2013 RAZ, DWA, TRZY

Joanna Wilińska (Andrespol łódzkie)

R/41/2013 RAINBOW - BULLDOGS

Ewa Soltwedel (Dołuje zachodniopomorskie)

R/42/2013 RADOSNY ZWIERZYNIEC

Teresa Warchoł (Dąbrówka Zabłotnia mazowieckie)

R/51/2014 RAISA

Alina Kukulak (Konstantynów Łódzki łódzkie)

R/60/2014 RODZINA MALTAŃCZYKÓW

Grażyna Gołembka (Leszno wielkopolskie)

R/61/2014 ROZKOSZNA GROMADKA

Beata Kleber (Łódź łódzkie)

R/63/2015 RUSSELLOWA GÓRA

Magdalena Biernat (Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie)

R/72/2015 RAFAELLO POLAND

Rafał Maciejewski (Kamieniec wielkopolskie)

R/76/2015 ROYAL PERŁY

Maria Kopterska - Gofron (Kobylniki wielkopolskie)

R/77/2015 REEVE

Joanna Rozmarynowska (Drezdenko wielkopolskie)

R/85/2016 ROXY HOME

Dominika Klimczak (Łódź łódzkie)

R/88/2016 ROTT-STAR

Marek Macek (Łosiów opolskie)

R/99/2017 RÓŻANY STRUMYK

Marek Kubel (Granowo wielkopolskie)

R/101/2017 RUSLIK

Rusłan Gibuła (Nałęczów lubelskie)

R/104/2017 RYBNICKE PERŁY

Katarzyna Ryś (Rybnik śląskie)

R/105/2017 RANCZO BRZUSTÓW

Ewelina Gorzelak (Będków łódzkie)

R/114/2017 ROB - CHOW

Zbigniew Rozmarynowski (Sieradz łódzkie)

R/119/2018 RAD DOGS

Robert Zieliński (Radom mazowieckie)

R/120/2018 RÓŹANY RAJ

Michał Izydorski (Gąbin mazowieckie)

R/121/2018 RGW - DAMIANOWO

Damian Lubczyński (Rogów łódzkie)

R/123/2018 RED FOXES DORIS

Dorota Sarul (Zielona Góra lubuskie)

R/125/2018 RANCZO CITY

Tomasz Nowacki (Stary Lubosz dolnośląskie)

R/126/2018 ROZRABIAKI Z JEDNEJ PAKI

Olga Kwiatkowska (Zgierz łódzkie)

R/127/2019 RUDNICKIE WILKI

Zygmunt Polak (Seroczyn mazowieckie)

R/128/2019 RÓŻANA ZAGRODA

Mirosław Szymczak (Kramsk wielkopolskie)

R/129/2019 ROXITA

Anna Góralczyk (Stryków łódzkie)

R/130/2019 ROSSANA DOGS

Roksana Marciszyn (Wschowa wielkopolskie)

R/131/2019 REWEIB KROY

Dorota Gałkowska - Wilk (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

R/132/2019 ROSA K9

Paulina Rosińska (Zambrów podlaskie)

R/133/2019 RODZINNE PUPILE

Patrycja Król (Rachowice śląskie)

R/134/2019 RIKO I MALUCHY

Natalia Mehring (Wejherowo pomorskie)

R/135/2019 RIGI SWISS DOG

Bogumiła Kuchta (Wola Moszczenicka łódzkie)

R/136/2019 RANCZO VINGA

Estera Mikuła (Niedrzwica Duża lubelskie)

R/137/2019 RONDO ROTT

Piotr Druszcz (Skarbimierz opolskie)

R/138/2019 RAINBOW WYDARTOWO

Dariusz Tuszyński (Bojanowo dolnośląskie)

S/01/2012 SOSNOWY BÓR

Mateusz Cieleban (Sędziejowice łódzkie)

S/02/2012 SZYMEK

Wiesław Szymor (Brójec łódzkie)

S/03/2012 SPEŁNIONE MARZENIA

Marzena Kilińska (Milanówek mazowieckie)

S/05/2012 ŚLICZNE CZWORONOGI

Teresa Nowak (Ksawerów łódzkie)

S/06/2012 SIZAR

Krzysztof Kwieciszewski (Osięciny kujawsko-pomorskie)

S/07/2012 SŁONECZNA SFORA

Wiesław Skorupka (Łęka Mała wielkopolskie)

S/14/2012 ZE STUMILOWEGO LASU

Bogusława Śpiewak (Zduńska Wola łódzkie)

S/15/2012 SŁODKI RAJ

Wojciech Tazbir (Konstantynów Łódzki łódzkie)

S/22/2012 SKOTINA

Zofia Kita (Skierniewice łódzkie)

S/27/2012 SAM - LAB

Małgorzata Lindner (Kwiatkowice łódzkie)

S/36/2012 SŁOMOWSKI STAW

Danuta Putko (Września wielkopolskie)

S/38/2012 SIERAKOV

Sylwester Krysiak (Skierniewice łódzkie)

S/40/2012 SOWIDAR

Dariusz Sowa (Bejsce świętokrzyskie)

S/41/2013 STOKROTKOWA POLANA

Dorota Powolna (Opatówek wielkopolskie)

S/44/2013 SISI I SZILA

Sylwia Kozioł (Stróża lubelskie)

S/45/2013 SZAFRANOWA DOLINA

Magdalena Szafrańska (Wodzierady łódzkie)

S/49/2013 SANTA MALTANA

Grażyna Trybulska (Łyszkowice łódzkie)

S/53/2013 SŁONECZNY DOM

Bartosz Regulski (Brodnica wielkopolskie)

S/54/2013 SANTA COLOMOSS

Przemysław Ochękowski (Adamów lubelskie)

S/58/2013 SANDOMIERSKI GOLDEK

Sebastian Leśniak (Sandomierz świętokrzyskie)

S/59/2013 SZILLAPEI

Agnieszka Wodzińska (Warka mazowieckie)

S/62/2013 SZCZĘŚLIWY BEAGLE

Marek Taczkowski (Krzywiń wielkopolskie)

S/75/2013 SZUMIĄCYCH JODEŁ

Jadwiga Skowrońska (Swędów łódzkie)

S/77/2013 SREBRO MAZOWSZA

Iwona Woźniak (Kowala mazowieckie)

S/80/2014 STOKROTKA

Alina Urbaniak (Krzywiń wielkopolskie)

S/85/2014 SŁONY POTOK

Zofia Grygiel (Brzostek podkarpackie)

S/102/2014 SPOKOJNA PRZYSTAŃ

Danuta Merchel (Hopowo pomorskie)

S/104/2014 STASIOWE SKRZATY

Stanisław Ciągło (Głuszyca dolnośląskie)

S/109/2014 SFORA SZOGUNA

Przemysław Cepowski (Zadzim łódzkie)

S/113/2015 SYBERIAN HUSKY RITA

Mariusz Parol (Rzeszów podkarpackie)

S/119/2015 SMARTIE JACKS

Marcin Lipiński (Buczek łódzkie)

S/120/2015 SZARKAN

Elżbieta Bober (Radzyń lubelskie)

S/123/2015 SMUGA (strona www)

Monika Bociankiewicz (Warszawa mazowieckie)

S/124/2015 SŁONECZNY PORANEK

Wiesława Krawczyk (Łask łódzkie)

S/125/2015 SŁODZIAKI

Agnieszka Bartosik (Zapolice łódzkie)

S/126/2015 SPEED DOOG

Krystian Biernat (Krobia wielkopolskie)

S/129/2015 SZWEDZKIE UROCZYSKO

Jacek Szwed (Spalice dolnośląskie)

S/132/2015 SEZAMKOWA ŁAPA

Katarzyna Suchodolska (Niedźwiada lubelskie)

S/135/2015 SIEDLECKA GROMADA

Bartosz Mały (Siedlec wielkopolskie)

S/139/2015 SILVER PEARL

Aleksandra Groth (Wejherowo pomorskie)

S/148/2015 SFORA Z DOLINY BOBRÓWKI

Bogdan Gajda (Łowicz łódzkie)

S/149/2015 SŁODKI SEN

Mariola Łuczyńska (Cyców lubelskie)

S/152/2015 SFORA SPOD RAWKI

Dorota Trębacz (Rawa Mazowiecka łódzkie)

S/157/2015 SFORA MATRIXA

Mateusz Walo (Tuchowicz lubelskie)

S/159/2015 SZWAJCARSKIE DIABEŁKI

Błażej Gruszka (Mińsk Mazowiecki mazowieckie)

S/161/2015 SNUPI

Bartosz Konczak (Kębłowo pomorskie)

S/162/2015 SYLAR

Sylwia Harasimiuk (Dobroń łódzkie)

S/166/2015 SZARON

Patryk Różański (Tczów mazowieckie)

S/167/2015 SOJI

Zofia Jacher (Kaniów dolnośląskie)

S/171/2016 SŁONECZNE SIOŁO

Bożena Paturaj (Szczerców łódzkie)

S/173/2016 SURYKATKA

Ewa Surdykowska (Lubawa warmińsko-mazurskie)

S/174/2016 SŁODKI URWIS

Iwona Funk (Krokowa pomorskie)

S/175/2016 SHITZI

Honorata Kaczor (Nowy Dębiec wielkopolskie)

S/179/2016 SZLACHECKA ISKRA

Marcin Wróbel (Podłęże Szlacheckie śląskie)

S/193/2016 SWEET FRIEND

Emilia Szczepaniak (Szczecin zachodniopomorskie)

S/195/2016 SHAGGY JOY

Marzena Świąder (Łódź łódzkie)

S/196/2016 SZLACHETNE SZCZENIĘTA

Joanna Lesiak (Jodkowa podkarpackie)

S/197/2016 SZCZENIAKI NIE Z TEJ PAKI

Małgorzata Zasiadczyk (Konstantynów Łódzki łódzkie)

S/200/2016 SWEET CLUB

Klaudia Gawart (Łódź łódzkie)

S/201/2017 SKRZYDŁA DUMY

Barbara Jamrozy (Oświęcim małopolskie)

S/202/2017 SZCZĘŚLIWE CHIHUAHUA

Ilona Szmida (Łódź łódzkie)

S/203/2017 SLIEMA

Janina Dulęba (Bodzentyn świętokrzyskie)

S/204/2017 SFORA Z DOLINY ŁÓDKI

Renata Szymańska - Bakuła (Łódź łódzkie)

S/209/2017 SEME DEL DIAVOLO (strona www)

Małgorzata Senderek (Sadlinki pomorskie)

S/211/2017 SFORA GREGORA

Grzegorz Polański (Pęczniew łódzkie)

S/212/2017 STADKO JANKA

Jan Siebielec (Człuchów pomorskie)

S/215/2017 SFORA POD JODŁAMI

Roman Paruch (Ćmielów świętokrzyskie)

S/216/2017 SWEET PRINCES

Joanna Zalewska (Rąbień łódzkie)

S/218/2017 SALEK

Jan Salawa (Ciche małopolskie)

S/221/2017 SZAFIROWA DOLINA

Jacek Bierła (Niesłabin wielkopolskie)

S/222/2017 SZMARAGDOWE ZACISZE

Magdalena Piskunowicz (Ostroróg wielkopolskie)

S/224/2017 SHIH TZU MOSINA

Zdzisław Olszewski (Mosina wielkopolskie)

S/236/2017 SZCZĘŚLIWE PYSKI

Monika Maryjka (Laszki podkarpackie)

S/237/2017 SZYSZYŃSKA CHATA

Justyna Kędziora (Ślesin wielkopolskie)

S/240/2018 SKARB PONIDZIA

Anna Kwapień (Michałów świętokrzyskie)

S/241/2018 STAJNIA

Maciej Kumorek (Bielany małopolskie)

S/242/2018 SETIR

Elżbieta Kołodziej (Nowe Rybie małopolskie)

S/243/2018 STRUNA LEO

Justyna Strumińska (Bydgoszcz dolnośląskie)

S/248/2018 SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA

Ewa Urbaniak (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

S/250/2018 SMALL PUPPY CLUB

Weronika Janiak (Ryki mazowieckie)

S/251/2018 SIERPECKA DOLINA

Robert Krzemiński (Sierpc mazowieckie)

S/253/2018 SZCZYGLI ZAUŁEK

Agnieszka Szczygielska (Police zachodniopomorskie)

S/261/2018 SZAFIROWY ŚWIAT

Krzysztof Bąkowicz (Gorzkowice łódzkie)

S/263/2018 SHIBA TEAM

Krystyna Kosmala (Brzeziny łódzkie)

S/264/2018 SAWA

Sebastian Michoń (Grójec małopolskie)

S/267/2018 SABARIS

Aleksandra Dziewiór (Bratoszewice łódzkie)

S/268/2018 SILKY

Marzena Barszczewska (Łąka podkarpackie)

S/269/2018 SZALONE RANCZO

Monika Olbert (Psarskie wielkopolskie)

S/272/2018 SISOWE PRZEDSZKOLE

Grażyna Kościelna (Konin wielkopolskie)

S/273/2018 SŁODZIAKI - PRZYTULANKI

Lidia Łapkiewicz (Nieżywięć kujawsko-pomorskie)

S/274/2018 SŁODKA DANIEL

Violetta Rau (Racot wielkopolskie)

S/275/2018 SZALONA BANDA

Olga Wrzeszcz (Mława dolnośląskie)

S/276/2018 SFORA Z GŁOWNA

Marcin Wieczorek (Głowno łódzkie)

S/277/2018 SUERTE BLANCA (strona www)

Anna Kościelińska - Radawiec (Bratkowice podkarpackie)

S/278/2018 SOBOLOWA KRAINA

Marta Sromecka (Konstantynów Łódzki łódzkie)

S/279/2019 SFORA U BETI

Beata Tomczak (Kamieniec wielkopolskie)

S/280/2019 SPOKOJNY DOM

Kamil Popławski (Ostrowy łódzkie)

S/281/2019 STAROWIANKA

Daniel Gierańczyk (Daszyna dolnośląskie)

S/282/2019 SAGA ECLIPSE (strona www)

Edyta Wolińska (Kurza - Góra dolnośląskie)

S/283/2019 SYBERYJSKA LUNA

Małgorzata Czerwińska (Gniszewo pomorskie)

S/284/2019 SIELSKA CHATA

Izabela Pawełoszek (Rząśnia dolnośląskie)

S/285/2019 SMILING CHI

Monika Rosa (Polkowice dolnośląskie)

S/286/2019 SMUCI KONIE

Natalia Wolska (Łódź łódzkie)

S/287/2019 STREFA PSA

Edyta Filipek (Sobolew mazowieckie)

S/288/2019 SPOKOJNA GROMADA

Sylwester Michalak (Łódź łódzkie)

S/289/2019 SZALONE KLUSKI

Aleksandra Dyło (Sędziszów Młp podkarpackie)

S/290/2019 ZE SZMARAGDOWEGO WZGÓRZA

Dominik Kiełtyka (Miechów małopolskie)

S/291/2019 SŁONECZNY RAJ

Grażyna Krajewska (Brzostek podkarpackie)

S/292/2019 SWEET DOG HOME

Daniel Niebielski (Dusznik Wlkp wielkopolskie)

S/293/2019 SZPIC EXPERT

Kateryna Makovska (Olsztyn dolnośląskie)

S/294/2019 SKRZYDLATE PSY

Gabriela Kłosowska - Sromek (Męcina dolnośląskie)

S/295/2019 SIEDLECKIE MOPS

Piotr Osiński (Siedlce mazowieckie)

S/296/2019 SZACHULCOWE WZGÓRZE

Marzena Wiśniewska (Bydgoszcz dolnośląskie)

S/297/2019 SOKOLE OKO

Małgorzata Szczesik (Bydgoszcz kujawsko-pomorskie)

S/298/2019 SŁODKA IGRASZKA

Ewa Weinhenig (Strzebiń dolnośląskie)

S/299/2019 SŁODKA TOSIA

Małgorzata Rajtak (Tarnawatka lubelskie)

S/300/2019 SŁONECZNA PRZYSTAŃ

Agnieszka Jajuga (Wojciechów dolnośląskie)

S/301/2019 SZKOCKI TOWARZYSZ

Bartłomiej Cieślak (Łódź łódzkie)

S/302/2019 SOLEIL

Barbara Piechowicz (Węgrzce Wielkie dolnośląskie)

S/303/2019 SABALOVE

Sabina Pawłowska (Żychlin dolnośląskie)

S/304/2019 SOGBU

Romualda Gbur (Lasowice Wielkie opolskie)

S/305/2019 SZARPKOLANDIA

Paweł Kaczmarek (Dolsk wielkopolskie)

S/306/2019 SYLAYLA

Marta Orłowska (Otwock dolnośląskie)

Ś/01/2012 ŚWIAT ROZKOSZY

Mariusz Marciniak (Sędziejowice łódzkie)

Ś/11/2014 ŚLICZNOTKI

Paweł Śmiech (Zwoleń mazowieckie)

Ś/14/2015 ŚNIEŻNA KRAINA

Małgorzata Kołodziejczyk (Czarnocin łódzkie)

Ś/19/2016 ŚREDZKI ZAKĄTEK

Rafał Jarco (Środa Śląska śląskie)

Ś/20/2016 ŚWIERKLAŃSKIE BULWY

Edyta Pierchała (Świerklany śląskie)

Ś/22/2018 ŚNIEŻNA BEZA (strona www)

Mariola Łuszczek (Czubrowice małopolskie)

Ś/24/2019 ŚMIEJA MŁYN

Jarosław Pyrda (Pleszew wielkopolskie)

Ś/25/2019 ŚNIEŻNE MALTUSIE

Janina Chojnacka (Goszczanów dolnośląskie)

T/01/2012 TINA

Agnieszka Stępień (Ksawerów łódzkie)

T/03/2012 TAYLA ROM

Renata Bednarska (Walentynów mazowieckie)

T/05/2012 THE FOREST

Katarzyna Boruń (Szydłowiec mazowieckie)

T/06/2012 TANTUS

Monika Szurlej (Gwoźnica podkarpackie)

T/23/2013 TYBETAŃSKIE LIZUSKI

Jolanta Kocaj (Gdynia pomorskie)

T/27/2013 THE BEST LAB

Krystyna Perz (Ostrów Wielkopolski wielkopolskie)

T/33/2013 TRZY GWIAZDY

Patrycja Goździewicz (Węgierki wielkopolskie)

T/39/2013 TAPSI

Jacek Galant (Lublin lubelskie)

T/42/2014 TOŚCIK & TOLIK

Krzysztof Wierzyk (Pudliszki warmińsko-mazurskie)

T/44/2014 TAJEMNICZY OGRÓD

Milena Szydlik (Żyrardów mazowieckie)

T/49/2014 TALLULA

Dorota Bednarek (Pabianice łódzkie)

T/54/2015 TOFISIOWY SKARB

Beata Chrzanowska (Łódź łódzkie)

T/57/2015 TOY DOG

Denis Graux (Wąbrzeźno kujawsko-pomorskie)

T/62/2015 TINY MINI

Iga Kijewska (Jadwisin mazowieckie)

T/72/2016 TUPOT BIAŁYCH STÓP

Barbara Decowska (Krzemienica podkarpackie)

T/73/2016 TI AMO (strona www)

Mariusz Knap (Krosno podkarpackie)

T/75/2016 TEQUILA MILANO

Renata Solecka (Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie)

T/77/2016 TOFFINO

Wioletta Lewandowska (Rogoźno 37/20 wielkopolskie)

T/79/2016 TACZANOWSKICH LASÓW

Bartosz Michalski (Pleszów wielkopolskie)

T/81/2016 TĘCZOWA GROMADA

Krzysztof Masłowski (Janikowo kujawsko-pomorskie)

T/90/2017 TAJEMNY OGRÓD (strona www)

Agnieszka Olkiewicz (Kutno łódzkie)

T/91/2017 THE FRENCHIES HEAVEN

Katarzyna Król (Warszawa mazowieckie)

T/94/2017 TRIO BOKS

Tomasz Zdziarski (Mełno kujawsko-pomorskie)

T/95/2018 TOMWEST

Tomasz Michalski (Jeżów łódzkie)

T/96/2018 TENDI (strona www)

Andzelika Tendelska (Rzeszów podkarpackie)

T/97/2018 TOLMIK

Jolanta Grad (Tarnobrzeg dolnośląskie)

T/98/2018 TWÓJ PUPIL

Sylwia Olędzka (Rogowo dolnośląskie)

T/105/2019 TYMIANEK

Joanna Szkudlarek (Łódź łódzkie)

T/106/2019 TROPICIELE YETI

Anna Bieniek (Węgrów mazowieckie)

T/107/2019 TITO GOLD

Bożena Kruszewska (Ząbki dolnośląskie)

T/108/2019 TULIŚ

Ewelina Madalińska (Klonowa łódzkie)

T/109/2019 TCZEWSKA ZAGRODA

Katarzyna Osowska (Tczew pomorskie)

T/110/2019 TEKI

Beata Snopek (Bydgoszcz kujawsko-pomorskie)

T/111/2019 TYLKO MNIE KOCHAJ

Alicja Niziołek (Łeczna dolnośląskie)

U/03/2013 UFNE SERCA

Iwona Dyśko (Skierniewice łódzkie)

U/05/2014 UNIKAT

Kamil Bartosiak (Zakrzew mazowieckie)

U/07/2015 USZATKI Z ZACISZNEGO PODWÓRZA

Katarzyna Nawrot (Kępno wielkopolskie)

U/10/2016 USTRONNY LAS

Renata Piątkowska (Ustronie łódzkie)

U/12/2016 U SIKORKI

Halina Sikora (Krzemieniewo wielkopolskie)

U/14/2017 UNICORN

Ilona Szymborska (Łódź łódzkie)

U/15/2017 USZATEK

Sylwia Nowicka (Łódź łódzkie)

U/18/2018 URWISY Z KOKOSOWEJ ZAGRODY

Kamil Palmowski (Ozorków łódzkie)

U/19/2019 UŚMIECH PARYŻA

Justyna Woźnica (Legnica dolnośląskie)

V/01/2012 VIKI

Beata Młudzik (Ksawerów łódzkie)

V/09/2014 VAN DASTA

Wanda Grabowska (Piaseczno mazowieckie)

V/18/2017 VICTIM LORD

Aniela Goluch (Mirosławiec Górny zachodniopomorskie)

W/01/2012 WESOŁY ZWIERZYNIEC

Grażyna Chruślak (Kowala mazowieckie)

W/03/2012 WYGODZKIEGO LASU

Paweł Karczewski (Łowicz łódzkie)

W/07/2012 WETO

Wiesław Toś (Żgłobień podkarpackie)

W/08/2012 WHITE HEAVEN

Zbigniew Heliński (Gostyń wielkopolskie)

W/10/2012 WESOŁA SFORA

Janusz Butkiewicz (Łódź łódzkie)

W/15/2012 WELL - SHAPED

Mikołaj Głowacki (Września wielkopolskie)

W/21/2012 WESOŁE PSIAKI

Jolanta Cicha (Dakowy Suche wielkopolskie)

W/23/2012 WESOŁA GROMADKA OD NUKI

Marzena Pietrzykowska (Poddębice łódzkie)

W/24/2012 WESOŁE BRATKI

Teresa Milska (Pabianice łódzkie)

W/26/2013 WESOŁA PRZYSTAŃ

Łukasz Ligenza (Przystajń śląskie)

W/27/2013 WHITE ROSES

Magdalena Dybała (Lubartów lubelskie)

W/28/2013 WALECZNE CHIHUAHUA

Jarosław Grygo (Jastrzębie Zdrój śląskie)

W/42/2013 WIOLETTA

Piotr Adamkiewicz (Prochowice dolnośląskie)

W/47/2014 WHITE PUPPIES

Joanna Jodziewicz (Borne Sulinowo zachodniopomorskie)

W/50/2014 WIL - CZAK

Anna Głuszczak (Dąbrówka Wielka łódzkie)

W/51/2014 WHISKEY & GIN

Katarzyna Szczepańska (Kock lubelskie)

W/58/2015 WZGÓRZE NAD BORÓWNEM

Anna Niemczyk (Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie)

W/59/2014 WASYL DAN

Donata Wasilewska (Kazimierz Biskupi wielkopolskie)

W/60/2014 WASZKOWSKA ZAGRODA

Leszek Schoenwaelder (Waszkowo wielkopolskie)

W/75/2015 WAREWOLF

Robert Utrata (Wolsztyn wielkopolskie)

W/76/2015 WONDERFUL DOGS

Kinga Curyło (Dębno małopolskie)

W/78/2015 WILCZY EDEN

Mirosława Łukaszewska (Fabianki kujawsko-pomorskie)

W/79/2015 WILKI EMILKI

Tomasz Mastej (Jasło podkarpackie)

W/88/2015 WOLAŃSKIE GWIAZDECZKI

Magdalena Zięba (Wola Brzostecka podkarpackie)

W/90/2015 WYTRZYSZCZEK

Krzysztof Graczyk (Parzęczew łódzkie)

W/101/2015 WRZOSOWE WZGÓRZE

Monika Maciejewska (Ciecierzyce lubuskie)

W/103/2015 WHITE DOG

Elżbieta Kubis (Żyrardów mazowieckie)

W/107/2015 WIERZBOWA DOLINA

Jarosław Stawny (Krosinko wielkopolskie)

W/111/2015 WESTLANDIA

Mirosława Pytoń (Mirów mazowieckie)

W/113/2015 WIERNE I ODDANE (strona www)

Robert Guzik (Głowienka podkarpackie)

W/121/2016 WILCZY ZMYSŁ

Jarosław Świątek (Zduńska Wola łódzkie)

W/123/2016 WILCZA GROMADA

Krystian Rogalski (Biadki wielkopolskie)

W/140/2016 WESOŁE STADO JONKWISZA

Wojciech Jonkwisz (Zawidz mazowieckie)

W/141/2016 WESOŁY PABLO

Andrzej Dąbrowski (Koźmin Wlkp wielkopolskie)

W/142/2016 WANDPOL

Wanda Pietrusiak (Łódź łódzkie)

W/144/2016 WESOŁA CHRAPKA

Renata Marońska (Szczebrzeszyn lubelskie)

W/146/2017 WIEŻA WSPOMNIEŃ

Hanna Kozak (Opalenica wielkopolskie)

W/149/2017 WESOŁE PODWÓRKO

Justyna Grzyb (Gózd mazowieckie)

W/150/2017 WESOŁE ŁAPKI

Rafał Kania (Ropczyce podkarpackie)

W/151/2017 WHITE NECK

Martyna Śliwińska (Tworóg świętokrzyskie)

W/164/2017 WILKI Z DWORKU POD KLONAMI HODOWLA WYREJESTROWANA ZA RAŻĄCE ŁAMANIE REGULAMINU

Marzanna Brudzyńska (Nowe Grabie mazowieckie)

W/167/2017 WHITE KINGDOM

Monika Piotrowska (Szlichtyngowa lubelskie)

W/169/2017 WILKOWICE PSIAKI

Robert Woźny (Wilkowice wielkopolskie)

W/170/2018 WHITE LOVE MALTAN

Monika Szczerbiak (Słowik łódzkie)

W/172/2018 WESOŁA CUBANKA

Barbara Góźdź (Pawłów świętokrzyskie)

W/173/2018 WILCZY WYKROT

Andrzej Pyszniak (Kielce dolnośląskie)

W/178/2018 WHITE FURY SAGA

Angelika Dumin (Tomaszów Mazowiecki łódzkie)

W/179/2018 WESOŁY ARMIEGO

Jacek Noga (Pińczów świętokrzyskie)

W/180/2018 WRZOSOWA DOLINA (strona www)

Michał Narusz (Wrocław dolnośląskie)

W/182/2018 WESOŁY LISEK

Monika Grabowska (Jaworze śląskie)

W/183/2019 WIŚNIOWA ŁATKA

Krzysztof Łata (Sadowie świętokrzyskie)

W/184/2019 WEŹ SIĘ PRZYTUL

Sławomir Sochan (Niedrzwica Duża lubelskie)

W/185/2019 WEEDY Z RYTERSKIEJ ZAGRODY

Irena Kruczek (Rytro dolnośląskie)

W/186/2019 WESOŁA RUSSELL

Arkadiusz Kosior (Wymysłów dolnośląskie)

W/187/2019 WUDOO

Krzysztof Dworczak (Słowik łódzkie)

W/188/2019 WHITE STAR FRENCHIES (strona www)

Dariusz Fryziel (Zakrzew dolnośląskie)

W/189/2019 WIEWIÓRSKI OWCZAREK

Jarosław Wiewiórski (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

W/190/2019 WESOŁA FERAJNA MICHASI

Emilia Tyrkinhejm (Dębnica Kaszubska zachodniopomorskie)

W/191/2019 WYBUCH RADOŚCI

Agnieszka Zembroń (Tyczyn dolnośląskie)

W/192/2019 WHITE MALTAN

Katarzyna Chlebowska (Kałduny łódzkie)

W/193/2019 WALECZNY SAS

Katarzyna Borzych (Warszawa mazowieckie)

W/194/2019 WYCIECZKOWA ZAGRODA

Małgorzata Antosiak (Rąbień AB łódzkie)

W/195/2019 WIEJSKA ZAGRODA

Jacek Pażątka - Lipiński (Stegna pomorskie)

W/320/2019 MALTI QUEEN

Łukasz Żakowski (Żyrardów łódzkie)

Y/02/2012 YASHENKA

Teresa Stępień (Tomaszów Mazowiecki łódzkie)

Y/03/2012 YORKI SPOD LIPY

Mieczysław Rosiak (Rogów łódzkie)

Y/11/2013 YORKOWA ZAGRODA

Elżbieta Łozińska (Jasło podkarpackie)

Y/13/2014 YORKI - DE LUXE

Katarzyna Franaszek (Stryków łódzkie)

Y/14/2014 YNNES GÓRNA

Iwona Krysińska (Łódź łódzkie)

Y/15/2014 YORKI U IWONKI

Iwona Barnaś (Rokietnica wielkopolskie)

Y/16/2014 YORECZKI DEJZUNI

Wiesława Cybula (Wejherow pomorskie)

Y/21/2015 YUKON ALASKAN

Agnieszka Bochniak (Busko Zdrój świętokrzyskie)

Y/24/2016 YORKOWA LAGUNA II

Olaf Wieloch (Kraków małopolskie)

Y/27/2016 YORECZKI U ILONECZKI

Ilona Potera (Jastrzębie Zdrój śląskie)

Y/28/2017 YORKI KOLOROWE

Krzysztof Tomaszewski (Gdynia pomorskie)

Y/32/2018 YODA FRENCH PUPPY

Agata Justka (Bydgoszcz dolnośląskie)

Y/33/2019 YUMIAKITA

Małgorzata Hoffmann (Mostkowo zachodniopomorskie)

Y/34/2019 YORKI POTWORKI

Elżbieta Królak (Zielona Góra dolnośląskie)

Y/35/2019 YORECZKI Z WAWY

Tadeusz Chojecki (Warszawa mazowieckie)

Z/03/2012 ZIELONA RÓWNINA

Henryk Andrzejewski (Bączylas wielkopolskie)

Z/04/2012 ZIELONE ZACISZE

Anna Kubiak (Ostroróg wielkopolskie)

Z/08/2012 ZOSIENKA

Dariusz Gidelski (Zaniemyśl wielkopolskie)

Z/13/2012 Z PANDEROZY

Bernard Jakubowski (Poddębice łódzkie)

Z/19/2012 ZABAJKA

Joanna Nowak (Łódź łódzkie)

Z/20/2013 ZAKĄTEK BULDOGA

Karolina Przymusińska (Kostrzyn wielkopolskie)

Z/21/2013 ZŁOTE PODWÓRKO

Janina Olszewska (Olszanka opolskie)

Z/28/2013 ZIELONE OGRODY

Magdalena Kufel (Buk wielkopolskie)

Z/40/2013 ZOI

Ewa Ciesionik (Łódź łódzkie)

Z/67/2014 ZŁOTE SZCZĘŚCIE

Maja Pawelska (Bolewice wielkopolskie)

Z/73/2015 ZIMKOWE KARNO

Wojciech Etmański (Trzepowo pomorskie)

Z/82/2015 ZACISZE POD LASEM

Jan Stangel (Zblewo pomorskie)

Z/83/2015 ZAGRODA U WIKTORA

Marek Gryska (Stare Miasto wielkopolskie)

Z/85/2015 ZŁOTA ROZETA

Iwona Jaros (Lutomiersk łódzkie)

Z/87/2015 ZIELONY LUDEK

Wojciech Klamka (Imielnica dolnośląskie)

Z/95/2016 ZŁOTOWŁOSA CHANEL

Lidia Kucybała (Szydłowo wielkopolskie)

Z/96/2016 ZAGRODA POD LASEM

Grzegorz Grzelak (Ślesin wielkopolskie)

Z/99/2016 ZAKĄTEK MARAMEL

Michalina Sadłocha (Lądek wielkopolskie)

Z/100/2016 ZIELONA BUDKA

Leszek Stawny (Poznań wielkopolskie)

Z/102/2016 ZAGRODA U MIŁOSZA

Sławomir Gryska (Stare Miasto wielkopolskie)

Z/108/2017 ZAMOJSKIEBULWY

Marta Zochniak (Zamość lubelskie)

Z/113/2017 ZAGRODA KOŁO ZAGAJNIKA

Marek Piński (Ostrowite wielkopolskie)

Z/118/2018 ZŁOTE KROSSO

Marcin Godek (Gorzkowice łódzkie)

Z/119/2018 ZAKĄTEK PAULI

Anna Drewicz (Biała łódzkie)

Z/120/2018 ZIELONY BÓR

Dariusz Sabela (Łask łódzkie)

Z/121/2018 ZŁOTE WZGÓRZE

Janusz Idzik (Przysieki podkarpackie)

Z/128/2018 ZIELONA WESOŁA DOLINA

Ewa Marcinkowska (Gorzów Wlkp wielkopolskie)

Z/129/2018 ZAGRODA FILIPA

Magdalena Szulc (Górzno dolnośląskie)

Z/130/2018 ZIELONY RYNEK

Marzena Miśkowicz (Warszawa mazowieckie)

Z/131/2019 ZAGRODA PRZY DWORCU

Małgorzata Majchrzak (Miejska Górka dolnośląskie)

Z/132/2019 ZAGRAJ Z JASNEJ

Waldemar Zbrzeźniak (Wilcza Góra mazowieckie)

Z/133/2019 ZAKRĘCONE PSIAKI

Justyna Jadczak (Rogów łódzkie)

Z/134/2019 ZŁOTOWŁOSA SONIA

Dorota Berut (Pabianice łódzkie)

Z/135/2019 ZNAD KANII

Daria Tomaszewska (Gostyń wielkopolskie)

Z/136/2019 ZAGRODA MIKOŁAJA

Ireneusz Miszczak (Poddębice łódzkie)

Z/137/2019 ZAGRODA SIEDLECKA

Bogusław Ptak (Pępowo dolnośląskie)

Z/138/2019 ZAGRODA U PIOTRA

Weronika Piras - Koza (Pierzchnica świętokrzyskie)

Z/139/2019 ZIELONA GÓRKA

Agnieszka Filipczak (Zielona Góra łódzkie)

Z/140/2019 ZARA BLUE

Małgorzata Misiak (Błonie mazowieckie)

Z/141/2019 ZIBA

Jolanta Targosz (Wałbrzych dolnośląskie)

Z/142/2019 ZŁOTE OGRODY

Łukasz Ptak (Włoszczowa świętokrzyskie)

Z/143/2019 ZŁOTOPOLSKI ZAKĄTEK

Mirosława Sumowska (Złotopole kujawsko-pomorskie)

Z/144/2019 ZAGRODA NA ROZDROŻU

Agnieszka Tobjasz (Czerniewice kujawsko-pomorskie)

Z/145/2019 ZIELONO MI

Kamila Olszewska (Stare Miasto wielkopolskie)

Ź/01/2014 ŹRÓDEŁKO

Grzegorz Burlaga (Tomice wielkopolskie)

Ż/03/2014 ŻURAWINIEC

Mariusz Kostrzewa (Krąplewo wielkopolskie)

Ż/04/2014 ŻÓŁTA MILA

Patryk Stachowski (Stęszew wielkopolskie)

Ż/06/2016 ŻUŁAWSKIE WODOŁAZY

Iwona Wiśniewska (Nowy Dwór pomorskie)

Ż/08/2018 ŻANNUSIA

Janusz Cwojdzinski (Zbrudzewo wielkopolskie)

Ż/10/2018 ŻELAZNY DOGGS

Marcin Żelazny (Adamów świętokrzyskie)

Ż/11/2018 ŻYWIOŁOWE PEREŁKI

Ilona Cecot (Raczyce dolnośląskie)

Ż/12/2019 ŻYJE Z PASJĄ

Karolina Rosiak (Pęczniew łódzkie)