Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Index A - Z

A/04/2012 ATOS

Bogdan Szarek (Dębowiec podkarpackie)

A/05/2012 AKACJOWA OAZA

Jerzy Piskunowicz (Ostroróg wielkopolskie)

A/06/2012 AGMARAND

Andrzej Uzarek (Zgierz łódzkie)

A/08/2012 AMADA

Jacek Kozłowski (Lubień Kujawski kujawsko-pomorskie)

A/11/2012 ASTRO

Karol Bałon (Sulmin Przyjaźń pomorskie)

A/14/2012 AIDA

Katarzyna Floraszak (Środa Wielkopolska wielkopolskie)

A/20/2012 ANDELGER

Andrzej Fajbuś (Końskowola lubelskie)

A/23/2012 ANTKOWY KOJEC

Paweł Wiśniowski (Jasło podkarpackie)

A/25/2012 ARABELLA

Renata Wiater (Łopuszno świętokrzyskie)

A/28/2012 AMIGO PL

Sylwester Bartłomiejczyk (Pabianice łódzkie)

A/32/2013 ANTUANET

Jacek Kotliński (Łódź łódzkie)

A/41/2013 ANGELS EYE

Krystyna Woźniak (Mała Wieś mazowieckie)

A/46/2013 AMIS

Ilona Błaszczyk (Legnickie Pole dolnośląskie)

A/53/2014 ARAGON

Iwona Zamojska (Sandomierz świętokrzyskie)

A/62/2014 AXOR

Zofia Kasperska (Rejowiec Fabryczny lubelskie)

A/63/2014 AMBER DOGS

Małgorzata Dobrowolska (Sokołów Podlaski mazowieckie)

A/66/2014 AFIDA BULL TEAM

Agnieszka Młynarczyk (Kórnik wielkopolskie)

A/69/2015 ALEXIA

Mateusz Aleksandrowicz (Radom mazowieckie)

A/73/2015 ALEJA ORZECHOWA

Teresa Bąk (Nowy Tomyśl wielkopolskie)

A/77/2015 ANGO DIVA

Anna Wilczek (Popielów opolskie)

A/79/2015 ANAKONDA

Paweł Niedźwiedziński (Borek Wlkp wielkopolskie)

A/93/2015 ABI BULL (strona www)

Grzegorz Moskwa (Nowiny Wielkie lubuskie)

A/94/2015 ANDRENIA

Andrzej Kupidura (Kiszkowo wielkopolskie)

A/95/2015 AGA NIK

Agnieszka Nijak (Wierzbie wielkopolskie)

A/97/2015 AKITY ŚWIĘTOKRZYSKIE

Stanisław Sakwa (Busko-Zdrój świętokrzyskie)

A/103/2015 ANTECJA

Grzegorz Nowak (Kwiatkowice łódzkie)

A/106/2015 ARES BUL STAFF

Paweł Michalak (Domanice mazowieckie)

A/108/2015 ANIMAL

Iwona Wasińska (Kołbiel mazowieckie)

A/111/2015 AMAZING PUPPIES

Weronika Matysiak (Wierzbica mazowieckie)

A/118/2016 ARAMIS SWEET PUPPIES (strona www)

Marcin Łuczak (Stardzew łódzkie)

A/123/2016 ATENA

Karol Adamczyk (Milejowice mazowieckie)

A/129/2016 AUREOLA

Iwona Siwczak (Ciecierzyn lubelskie)

A/136/2016 ARRO

Joanna Trawczyńska (Ślesin wielkopolskie)

A/138/2016 AMICO

Marek Wojdyła (Kołaczyce podkarpackie)

A/140/2016 ASLAN

Iwona Bernacka - Paziewska (Żelechów mazowieckie)

A/141/2016 AKITAMA (strona www)

Iwona Boczek (Barlinek zachodniopomorskie)

A/142/2016 ABI PETS

Iwona Kawalec (Brzyska podkarpackie)

A/145/2017 AGAALEX

Krzysztof Malinowski (Bełchatów łódzkie)

A/146/2017 AGRO - WIECHA

Ireneusz Kocbuch (Mieroszów dolnośląskie)

A/154/2017 AGAPHANTUS

Agnieszka Kozera (Starachowice świętokrzyskie)

A/158/2017 AGAKITA (strona www)

Agata Ptak (Myślibórz zachodniopomorskie)

A/161/2017 ARYANA

Ewelina Szymczak (Szyldak warmińsko-mazurskie)

A/162/2017 AMBER EYES

Agnieszka Milewska (Mirosławiec zachodniopomorskie)

A/166/2017 AMANMEL

Magdalena Pordąb Masłej (Poznań wielkopolskie)

A/176/2018 AMICELLI

Adam Matusiak (Pucice zachodniopomorskie)

A/178/2018 ANIMA VENATIONIS

Piotr Kiciński (Grabów nad Prosną wielkopolskie)

A/180/2018 ANNIE IRON KOŁO

Anna Masiera (Koło dolnośląskie)

A/181/2018 ARIDALS AJDI

Ida Glińska (Iłża mazowieckie)

A/184/2018 ADAREKTO

Andrzej Romanek (Sadki kujawsko-pomorskie)

A/185/2018 A&M

Sandra Wojciechowska (Wałbrzych dolnośląskie)

A/186/2018 ARNAMASA

Joanna Gawron (Czerwionka - Leszczyny dolnośląskie)

A/189/2018 ATUNA STARS

Angelika Wolska (Zagrodno dolnośląskie)

A/190/2018 AKACJOWY GAJ

Tomasz Piński (Tomaszewo wielkopolskie)

A/191/2018 AMSTAFFY BOSKIEGO

Damian Buczek (Pewelka dolnośląskie)

A/193/2019 ANNIEN

Anna Łuczak (Łódź łódzkie)

A/195/2019 AKINUANA

Bartosz Garczyński (Jaracz wielkopolskie)

A/196/2019 AKITA OASIS

Agata Rumińska (Goszcz dolnośląskie)

A/197/2019 AKAISHI - DAKE

Jakub Domański (Łęczyca łódzkie)

A/199/2019 AUREA CANIS

Wioleta Dobosz (Wożuczyn lubelskie)

A/204/2019 ANITFAM

Anita Czerniak (Gdynia pomorskie)

A/207/2019 ADORATOR

Aleksandra Sip (Dębno zachodniopomorskie)

A/208/2019 AKWILON

Grzegorz Smagłowski (Kłoczew mazowieckie)

A/209/2019 ANILOS

Dominika Jendrasiak (Niegowa dolnośląskie)

A/210/2019 ALBI CANE

Robert Dziadosz (Albigowa podkarpackie)

A/211/2019 ARWANA

Marta Śmiłowicz (Lipno łódzkie)

A/212/2019 ALAPAJA

Anna Tomczak (Pawłowice wielkopolskie)

A/213/2019 AKITO SŁODZIAKI

Tomasz Kasprzyk (Nowe Worowo zachodniopomorskie)

A/214/2019 ATOMIC CANIS

Robert Nowak (Głogowo kujawsko-pomorskie)

A/215/2020 AKITA KAMUR

Kamil Urbaniak (Kraków małopolskie)

A/216/2020 AMISZA

Karolina Kosiarska (Kaczory dolnośląskie)

A/217/2020 AFCIO

Jowita Polak (Ostrowiec Św świętokrzyskie)

A/218/2020 ARIELUCHY

Olga Papke (Cewice pomorskie)

A/219/2020 AMATINO

Patryk Rzepka (Baranów wielkopolskie)

A/220/2020 ALISE

Izabela Rutkowska (Chrzypsko Wlk dolnośląskie)

A/221/2020 AMIGUSIA

Piotr Polok (Gliwice dolnośląskie)

A/222/2020 ANTKOWE SZCZĘŚCIE

Kamil Kwapis (Konstantynów Łódzki dolnośląskie)

A/223/2020 AGMA 1979

Agnieszka Pietruska (Bytom dolnośląskie)

A/224/2020 AMETYSTKI

Andrzej Szulc (Łódź łódzkie)

B/01/2012 BIAŁY MIŚ

Krystyna Walczak (Kutno łódzkie)

B/02/2012 BELLISSA MEGIS

Małgorzata Kowalska (Zgierz łódzkie)

B/06/2014 BAJKOWA ZAGRODA

Bogusława Druse (Łódź łódzkie)

B/08/2012 BULDOŻA OSTOJA

Przemysław Waszak (Piotrków Kujawski kujawsko-pomorskie)

B/14/2012 BURSZTYNOWEGO SZLAKU

Agnieszka Krasińska (Ślesin wielkopolskie)

B/17/2012 BAZYLEA

Jadwiga Ługowska (Lutomiersk łódzkie)

B/18/2012 BIG BEN

Grażyna Jagieła (Ksawerów łódzkie)

B/20/2012 BULWY Z POD DĘBOWEGO LASU (strona www)

Erika Solan - Kropiwnicka (Ścinawa dolnośląskie)

B/26/2012 BUL - JARRO (strona www)

Marek Jarosz (Frampol lubelskie)

B/29/2012 BARY

Ryszard Włodarczyk (Wieniawa mazowieckie)

B/30/2012 BEZOWEGO DOMU

Teresa Markiewicz (Konstantynów Łódzki łódzkie)

B/41/2012 BURSZTYNOWA DOLINA

Katarzyna Listwan (Kije świętokrzyskie)

B/46/2012 BIESZCZADZKA DOLINA

Sabina Janowska (Jarocin wielkopolskie)

B/51/2012 BYSTRE PSIAKI

Dariusz Kamiński (Jerka wielkopolskie)

B/61/2013 BIAŁY RAJ

Beata Rypińska (Kościan wielkopolskie)

B/64/2013 BIAŁY DIAMENT

Elżbieta Stanicka (Janów Lubelski lubelskie)

B/71/2013 BIAŁA MELITA

Teresa Leśniewska (Rypin kujawsko-pomorskie)

B/73/2013 BRZOZOWE WZGÓRZE

Grzegorz Sitar (Kopytowa podkarpackie)

B/78/2013 BIAŁA SZCZAŁA

Jarosław Jankowiak (Pecna wielkopolskie)

B/80/2013 BESKIDZKI PROMYK

Leszek Sieracki (Gilowice śląskie)

B/86/2013 BLUE ROMANTICA

Marzena Szmania (Rakoniewice wielkopolskie)

B/93/2013 BIAŁA ŁATKA

Ewa Słojewska (Piaski wielkopolskie)

B/94/2013 BINER

Cezary Mendrek (Magnuszew mazowieckie)

B/98/2013 BRONOWSKIE SIERŚCIUCHY

Adriana Chojnacka (Stegna pomorskie)

B/105/2014 BAYER - COLL

Izabela Pałgan (Krosino zachodniopomorskie)

B/124/2014 BUKOWE ZACISZE

Norbert Bąbiak (Łódź łódzkie)

B/127/2014 BŁĘKITNA KONWALIA

Dominik Włodarczak (Przemęt wielkopolskie)

B/130/2014 BLACK TIME

Łukasz Ptak (Pępowo wielkopolskie)

B/131/2014 BRZOZOWY LAS

Krzysztof Tomczak (Borek Wielkopolski wielkopolskie)

B/132/2014 BIAŁA FERAJNA U OLI

Rafał Owsiński (Zawada lubuskie)

B/134/2014 BER - KOS

Jan Kosiński (Szadek łódzkie)

B/137/2014 BLUE & WHITE

Dariusz Pietrzykowski (Andrespol łódzkie)

B/145/2014 BEZTROSKIE DZIECIŃSTWO

Michał Solarek (Kocierzew Południowy łódzkie)

B/146/2015 BABSKIE TORFOWISKA (strona www)

Agnieszka Kozanecka - Fajst (Wartkowice łódzkie)

B/148/2015 BERNEŃSKA MIŁOŚĆ

Rafał Łukaszczuk (Puchaczów lubelskie)

B/154/2015 BULLY EXTREME

Sylwia Sobótka (Batorz lubelskie)

B/155/2015 BIAŁE MARGARETKI

Jan Urbaniak (Gdynia pomorskie)

B/156/2015 BULA

Ewelina Kowalska (Starachowice świętokrzyskie)

B/160/2015 BIANKO

Ewa Walczyk (Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie)

B/178/2015 BULLHOUSE

Paulina Nowak (Rzgów łódzkie)

B/179/2015 BRYSIU

Emilia Bryś (Kozia Góra Krajeńska kujawsko-pomorskie)

B/180/2015 BOKSERO FERAJNA

Joanna Rębisz (Mełno kujawsko-pomorskie)

B/190/2015 BIAŁY PUPIL

Krzysztof Ruta (Piątkowisko 34 A łódzkie)

B/198/2015 BANDO KOSKA

Łukasz Zieliński (Płock mazowieckie)

B/199/2015 BURSZTYNOWE SKARBY

Danuta Kowalska (Mysłowice śląskie)

B/204/2015 BLUE DIAMOND

Ewa Opalińska (Pawłów/Brzeg opolskie)

B/208/2015 BLU RAJ

Olena Pilarska (Puławy lubelskie)

B/209/2015 BAJECZNE MORDECZKI

Małgorzata Łazarz (Dzierzkowice lubelskie)

B/210/2015 BEST OF THE BEST

Anna Zabost (Chąśno łódzkie)

B/216/2015 BIAŁA GWIAZDA

Natalia Płaczek (Ruda Śląska śląskie)

B/220/2015 BARTOLAS TEAM

Tomasz Kempiński (Zduny wielkopolskie)

B/221/2016 BULDOG DOG HOUSE

Dorota Malicka (Konstantynów Łódzki łódzkie)

B/222/2016 BUL - CHI

Aneta Szpatowicz (Szlichtyngowa wielkopolskie)

B/224/2016 BRYLANT

Sabina Szwalec (Pilzno podkarpackie)

B/227/2016 BERNEŃSKI SZCZENIAK

Katarzyna Wysmyk (Stepin dolnośląskie)

B/232/2016 BŁĘKITNY DOG

Beata Skrzek (Jedlińsk mazowieckie)

B/242/2016 BLUE STAR DOGS

Marlena Wesoły (Wiączyń Dolny łódzkie)

B/247/2016 BIANCO COCO

Jarosław Wieczorek (Skierniewice łódzkie)

B/248/2016 BLU DRAGON

Jarosław Nowiński (Dobrzyń nad Wisłą kujawsko-pomorskie)

B/249/2016 BLACK & WHITE

Monika Karczewska (Czernikowo kujawsko-pomorskie)

B/251/2016 BIAŁY PIES

Grzegorz Trzęsała (Opatówek wielkopolskie)

B/256/2016 BLUEBERRY

Agnieszka Smolińska (Warszawa mazowieckie)

B/258/2016 BAJKOWE SHIH - TZU

Aneta Ramotowska (Grabów łódzkie)

B/263/2016 BLUE FUN BLUE

Elżbieta Grzelak - Chomicz (Wałbrzych dolnośląskie)

B/264/2016 BURSZTYNOWY BULDOG

Tomasz Szymański (Zagórów wielkopolskie)

B/268/2016 BUZIDAJ

Radosław Szymański (Pabianice łódzkie)

B/269/2017 BANTAY

Natalia Piech (Rzgów łódzkie)

B/271/2017 BYSTRA NELA

Anna Kuik (Łódź łódzkie)

B/272/2017 BERMISIOWY RAJ

Justyna Bogusz (Końskie świętokrzyskie)

B/273/2017 BASTER

Dorota Warcholińska (Bełchatów łódzkie)

B/274/2017 BIANCO BELLO

Monika Baczyńska (Kazimierza Wielka świętokrzyskie)

B/277/2017 BULDOŻKOWA PRZYSTAŃ

Bartosz Bobrowski (Grodzisko wielkopolskie)

B/291/2017 BULDAN

Daniel Gulbiński (Namysłów opolskie)

B/293/2017 BETIRAJ NAD WARTĄ

Danuta Czapiga (Gorzów Wlkp wielkopolskie)

B/300/2017 BULDOGI Z BLISKIEJ

Jacek Kwiatkowski (Płock dolnośląskie)

B/301/2017 BŁAWATEK

Anna Hanysz (Poznań wielkopolskie)

B/304/2017 BIESZCZADÓWKA

Jan Bieszczad (Wojaszówka podkarpackie)

B/306/2017 BULDOG FRANCUSKI Z KOCANOWA

Małgorzata Laskowska (Pobiedziska wielkopolskie)

B/308/2017 BIBIMAJ

Iwona Wesołowska (Skórcz - Kranek dolnośląskie)

B/310/2018 BIAŁE ŁOBUZIAKI

Izabela Abramowska (Sitno zachodniopomorskie)

B/314/2018 BSKBULL DIAMONDS EDIT (strona www)

Natalia Niemczynowska (Kostrzyn nad Odrą lubuskie)

B/317/2018 BERNEŃSKA GWIAZDA

Karolina Bedła (Miedźno śląskie)

B/319/2018 BIAŁA EWRA

Barbara Murawska (Sokołów Podl mazowieckie)

B/324/2018 BLUE-BLOODED BULLY

Paweł Gorczyca (Zakrzew lubelskie)

B/328/2018 BEST SBT (strona www)

Marcin Kolczyński (Kominy kujawsko-pomorskie)

B/331/2018 BLACK PAWS IMIELNO

Tomasz Smolarek (Lednogóra wielkopolskie)

B/334/2018 BIAŁA CHMURKA

Paweł Jaksim (Lubartów lubelskie)

B/337/2018 BLUE PASSION

Dominika Wojtczak (Łódź łódzkie)

B/338/2018 BELL MON

Monika Goździk (Czerniewice łódzkie)

B/340/2018 BERNEŃSKI PODLAS

Damian Wieczorek (Wolsztyn wielkopolskie)

B/342/2018 BIG BASSET

Marcin Bachorz (Koźmin Wlkp wielkopolskie)

B/349/2018 BAJECZNA ZAGRODA

Ewa Bajek (Stare Miasto dolnośląskie)

B/350/2018 BOKSIE Z GALICJI (strona www)

Piotr Woś (Łańcut podkarpackie)

B/351/2018 BLACK DIAMOND DOG

Anna Kałuża (Grodzisk Mazowiecki mazowieckie)

B/356/2018 BŁĘKITNEJ PLANETY

Jakub Szmagaj (Władysławów dolnośląskie)

B/358/2018 BIAŁA RADOŚĆ

Maria Mędrak (Widełka dolnośląskie)

B/359/2018 BLACK DONUTS

Adriana Socińska - Staniewicz (Sejny dolnośląskie)

B/360/2018 BETI FAMILY

Paweł Milczarek (Tłuszcz dolnośląskie)

B/361/2018 BERGEN MALINIAK (strona www)

Tomasz Graczyk (Łódź łódzkie)

B/363/2018 BANDA RUDOLFA

Aneta Małek (Wolica mazowieckie)

B/364/2018 BULL AISHA

Djabril Semra (Kiełczów dolnośląskie)

B/365/2018 THE BULLY WONDER WORLD

Błażej Lewandowski (Pyrzyce dolnośląskie)

B/366/2018 BRYLANT BITCH

Jerzy Cieślak (Łódź łódzkie)

B/367/2018 BOMBARDA (strona www)

Michał Konieczny (Chmielnik świętokrzyskie)

B/368/2018 BIAŁE BŁYSKOTKI (strona www)

Emilia Konczak (Kębłowo dolnośląskie)

B/369/2018 BER-SAB

Krzysztof Augustyniak (Świnice Warckie łódzkie)

B/373/2018 BETTI KLESZCZEWKO

Beata Jeszke (Kleszczewko dolnośląskie)

B/376/2018 BOO PARADISE

Małgorzata Patyk (Oleśnica dolnośląskie)

B/377/2018 BREEDING HAPPINES

Monika Wiśniewska (Budzisław Kościelny wielkopolskie)

B/378/2019 BUSIE (strona www)

Agnieszka Królikowska (Parzęczew łódzkie)

B/379/2019 BEST BELLA STAR

Ignacy Góźdź (Garwolin mazowieckie)

B/380/2019 BIAŁE WARIACTWO

Andżelika Krawczyk (Doruchów dolnośląskie)

B/381/2019 BENLUS

Andrzej Dubiel (Aleksandrów Łódzki dolnośląskie)

B/382/2019 BLACK AND BLUE STRENGHT

Paulina Padurska (Kunowo wielkopolskie)

B/383/2019 BNIŃSKIE BULDOGI

Katarzyna Michałowska (Kórnik wielkopolskie)

B/384/2018 BIAŁY ZAKĄTEK

Marta Sobczyk (Szprotawa wielkopolskie)

B/385/2019 BLUE MAJK

Monika Płościńska (Szczecinek zachodniopomorskie)

B/386/2019 BECIKOWE SZCZĘŚCIE

Monika Beta (Puszcza Mariańska mazowieckie)

B/387/2019 BARTNIKOWO

Damian Michałowski (Piaski dolnośląskie)

B/388/2019 BERMISIOWE LOVE

Dariusz Nowacki (Pępowo dolnośląskie)

B/390/2019 BULDOŻKOWY KRĄG

Grzegorz Bąbiak (Łódź łódzkie)

B/392/2019 BŁĘKITNA PRZYSTAŃ

Grażyna Jankowiak (Borek Wlkp wielkopolskie)

B/398/2019 BAJKA NUKI

Agnieszka Róż (Osobnica podkarpackie)

B/399/2019 BRACTWO SIK

Olga Antończak (Przystajń śląskie)

B/401/2019 BUŹKA FELKUŚNA

Joanna Harmacińska (Łabiszyn kujawsko-pomorskie)

B/402/2019 BOKSER HAUSE (strona www)

Karina Karasińska - Wołujewicz (Emilia łódzkie)

B/405/2019 BAKTRIAN

Michał Pacholczyk (Łódź łódzkie)

B/407/2018 BULDOŻKOWELOVE

Katarzyna Józefecka (Rawa Mazowiecka łódzkie)

B/408/2019 BERNUSIOWE MISIE

Katarzyna Golembka (Osieczna dolnośląskie)

B/409/2019 BERNEŃSKA ZAGŁADA

Dariusz Kruk (Mińsk Mazowiecki mazowieckie)

B/411/2019 BULDOŻKOWA GROMADKA

Balbina Zielińska (Bogoria świętokrzyskie)

B/412/2019 BOXTEQ

Ewelina Saplis (Czastary łódzkie)

B/414/2019 BELGIJSKI STRÓŻ

Marcin Ciesielski (Sędziejowice łódzkie)

B/415/2019 BULDOŻKOWE DIAMENCIKI

Ewelina Markiewicz (Świdnica dolnośląskie)

B/416/2019 BIGYORK

Jerzy Łubis (Dobrzyca wielkopolskie)

B/417/2019 BELLA LA VITA

Martyna Pietraszkiewicz (Elbląg warmińsko-mazurskie)

B/418/2019 BLUE FABI

Sebastian Kula (Piekary Śląskie śląskie)

B/419/2019 BIAŁA OAZA

Monika Bacia (Słupsk dolnośląskie)

B/421/2019 BLACK BEAR

Sylwia Sibińska (Świeszyno dolnośląskie)

B/422/2019 BORAWIANKA

Karol Borowski (Olszówka wielkopolskie)

B/423/2019 BRZOSMASZ

Marzena Brzozowska (Przasnysz dolnośląskie)

B/424/2019 BRAMA JURY

Wioleta Barnaś (Zawiercie dolnośląskie)

B/425/2019 Z BAJKOWEJ DOLINY

Marta Stamska (Gruczno kujawsko-pomorskie)

B/426/2019 BIANCO E NERO

Paweł Kobusiewicz (Kamionka lubelskie)

B/427/2019 BIESZCZADZKIE MISIE

Paweł Góra (Ustrzyki Dolne podkarpackie)

B/428/2019 BONINKA

Dawid Zwierchowski (Łobez zachodniopomorskie)

B/429/2019 BRILLIANT SKY

Przemysław Nawrot (Kępno wielkopolskie)

B/430/2019 BYSTRZAK TEAM

Krzysztof Jakubiak (Bulkowo mazowieckie)

B/431/2019 BISCUIT PARADISE

Kamila Ferenc (Osiek świętokrzyskie)

B/432/2020 BULTI-LAND

Dariusz Urbański (Żychlin łódzkie)

B/433/2020 101 BULDOGÓW

Patrycja Minkiewicz (Kargowa wielkopolskie)

B/434/2020 BLUE STAFFIE

Dagmara Rojek (Czechów lubuskie)

B/435/2020 BURSZTYNOWA MIERZEJA

Agnieszka Rybicka (Stegna pomorskie)

B/436/2020 BURSZTYNOWA KRAINA

Anita Dryjer (Zbrudzewo wielkopolskie)

B/437/2020 BUMBLEE BULLY

Sandy Schade (Berlin dolnośląskie)

B/438/2020 BUKOWY LAS

Anna Krysiak (Skierniewice dolnośląskie)

B/439/2020 BIG BLUE DEVIL

Sylwia Guzowska (Bielsk mazowieckie)

B/440/2020 BUSIE ZOSI

Zofia Tomczyk (Łęczyca łódzkie)

B/441/2020 BADDY

Marcin Podkowski (Poddębice łódzkie)

B/442/2020 BEAUTIFUL ANGEL DOGS

Marcin Pyc (Warszawa mazowieckie)

B/443/2020 BIMBERKOWO

Marek Muszyński (Tłuchowo dolnośląskie)

B/444/2020 BIAŁY MOTYL

Władysława Patrzykąt (Konin wielkopolskie)

B/445/2020 BELLA ZE SŁONECZNEGO OGRODU

Agnieszka Bryda (Chorzów dolnośląskie)

B/446/2020 BIAŁY PAZUREK

Agnieszka Busłowicz (Niezabyszewo pomorskie)

B/447/2020 BEZOWE MARZENIE

Ewelina Lenik (Wleń dolnośląskie)

B/448/2020 BERNEŃCZYK I MY

Monika Szcześniak (Łódź łódzkie)

B/449/2020 BESKIDZKIE SZCZĘŚCIE

Andrzej Lurka (Sułkowice dolnośląskie)

B/450/2020 BOCIANKOWY ZAKĄTEK

Anna Fujarska (Grudziądz dolnośląskie)

B/451/2020 BŁĘKIT MAZOWSZA

Przemysław Matusiak (Wólka Kozłowska mazowieckie)

B/452/2020 BULDOGI Z WIOSENNEJ

Krzysztof Leśniewski (Sułkowice dolnośląskie)

B/453/2020 BÓB Z LUTYNI

Łukasz Bób (Lutynia dolnośląskie)

B/454/2020 BONA Z MKM

Kamil Mościcki (Łuków lubelskie)

B/455/2020 BONKLANDIA

Bartłomiej Bonk (Iwiec dolnośląskie)

C/17/2012 CYKADA

Jadwiga Insiak (Kazimierz łódzkie)

C/20/2012 CZARNY KIEŁ

Wiesław Przybył (Rokietnica wielkopolskie)

C/22/2012 CANIS MINOR

Małgorzata Noszczyk (Myszków śląskie)

C/28/2012 CHIHUŁKOWO

Sławomir Ostrowski (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

C/30/2015 CICHA DOLINA

Jerzy Klekot (Kopytowa podkarpackie)

C/34/2013 CZARNE STOPY

Kazimierz Goraj (Kamionka podkarpackie)

C/36/2013 CZARNY ALIBABA

Norbert Gliesner (Sosnowiec śląskie)

C/38/2013 CHERUBINEK

Jolanta Stasiak (Rąbień AB łódzkie)

C/43/2013 CUDAŚNE SMYKUSIE

Iwona Marczyńska (Targanice Dolne małopolskie)

C/58/2014 CHIHUAHUA Z BILCZY

Lidia Białecka (Bilcza świętokrzyskie)

C/69/2014 CARMEN Z GOSTYNIA

Robert Majewski (Gostyń wielkopolskie)

C/71/2014 CZTERY ŁATY

Dariusz Wrona (Sulmierzyce łódzkie)

C/80/2015 CZICZILOVE

Kornelia Borak (Kętrzyn warmińsko-mazurskie)

C/81/2015 COCOLINO

Karolina Stachów (Bolesławiec dolnośląskie)

C/84/2015 COCO RED

Magdalena Druse (Lutomiersk łódzkie)

C/90/2015 CYRULIK

Leszek Skwierczyński (Warszawa mazowieckie)

C/97/2015 CZWORONOŻNY PRZYJACIEL

Mirosław Przybył (Poniec wielkopolskie)

C/99/2015 CUDNE PIESKI

Urszula Mirek (Jastrzębie Zdrój śląskie)

C/101/2015 COUNTYPEARLS

Lidia Kubiak (Września wielkopolskie)

C/102/2015 CALIPSO

Robert Pilipczuk (Pieńsk dolnośląskie)

C/112/2015 CARMELLA VULCANO

Monika Bogołębska (Łódź łódzkie)

C/116/2015 COLOR PLUSZAKI

Hanna Rodak (Elbląg warmińsko-mazurskie)

C/124/2016 COCOLAND

Natalia Kowalska (Warszawa mazowieckie)

C/131/2016 CHAMPION BULL

Michał Czapliński (Drobin mazowieckie)

C/132/2016 CRYSTALS ARPI

Konrad Zadka (Doruchów wielkopolskie)

C/135/2016 CZARNA STOKROTKA

Agnieszka Hodór (Brzeg opolskie)

C/137/2016 COLINAS VERDES

Anna Miszczyk (Trzyciąż małopolskie)

C/141/2016 CUD NATURY

Małgorzata Stacewicz (Pabianice łódzkie)

C/142/2016 CHIKO - KOKO

Roman Górecki (Strzebielino pomorskie)

C/144/2017 CZARUJĄCE MROCZNE DUCHY

Grzegorz Szczublewski (Słupca wielkopolskie)

C/146/2017 CHOCOLATE CAKE

Daniel Rudnicki (Radom mazowieckie)

C/149/2017 CONCHITA

Henryk Chmielewski (Gdańsk pomorskie)

C/150/2017 CHICHILICIOUS (strona www)

Paweł Senderek (Sadlinki pomorskie)

C/152/2017 CZEKOLADOWA GROMADKA

Faustyna Dzierla (Rozdrażew wielkopolskie)

C/156/2017 CZIKARANIA

Monika Kędzierska (Brzeźnio łódzkie)

C/157/2017 CANIS MUNDI (strona www)

Elżbieta Rusos (Włocławek kujawsko-pomorskie)

C/159/2017 CHEERFUL DOG

Anita Berdecka (Bełżyce lubelskie)

C/162/2017 CHMIEL DOG

Dagmara Chmielewska (Dobrzejewice dolnośląskie)

C/164/2018 CIESION

Michał Ciesionik (Łódź łódzkie)

C/167/2018 CENTRUM SZCZĘŚCIA

Jakub Kłudziak (Kluczewsko świętokrzyskie)

C/172/2018 CZAK LOLI

Monika Litwin (Wejherowo dolnośląskie)

C/173/2018 CORSA

Zdzisław Baran (Łódź łódzkie)

C/175/2018 COLORED ABI BULL

Szymon Płóciennik (Zgierz łódzkie)

C/177/2018 CHIHUAHUA MI-AMO (strona www)

Aleksandra Horodiuk - Konieczna (Kończewo pomorskie)

C/178/2018 CASEY

Natalia Popiołek (Prochowice dolnośląskie)

C/179/2019 COLORFUL BULDOGS

Barbara Dąbrowska (Jedlińsk dolnośląskie)

C/180/2018 CARLINO

Alina Jasińska (Tomaszów Mazowiecki łódzkie)

C/181/2018 CZARNE NOSY (strona www)

Sylwia Załóg (Kamieńsk łódzkie)

C/186/2019 CARRIBEN

Beata Rajca (Bytom dolnośląskie)

C/187/2019 CICHA SFORA

Krzysztof Miksa (Smardzew łódzkie)

C/189/2019 CHIUHUAHUAS FURRY CORNER

Wioleta Stanieczko (Pawłowice Śląskie dolnośląskie)

C/190/2019 CONOBRA

Dorota Czechowska (Sianów zachodniopomorskie)

C/191/2019 CORNEL

Piotr Przybysz (Strachówka dolnośląskie)

C/192/2019 Z CUDU NAD WISŁĄ

Anna Sosińska (Cegielnia mazowieckie)

C/195/2019 CHILOUKI

Marta Paluch (Lublin dolnośląskie)

C/198/2019 CHI CHI LOVE

Ewelina Drabikowska (Kalisz wielkopolskie)

C/199/2019 CICHA ZAGRODA

Sylwester Matuszczak (Sulęcinek wielkopolskie)

C/200/2019 CZIKA KIN

Marzena Pasławska (Tychy śląskie)

C/201/2019 COOKIE-PUG

Dawid Przyłucki (Bełchatów łódzkie)

C/202/2019 CASTERLY ROCK

Marta Bidas (Chęciny dolnośląskie)

C/203/2019 COTTON LOVE

Kamila Keller (Gowino dolnośląskie)

C/204/2020 CORSO DI GENG GRUSZKÓW

Bartosz Wesołowski (Gniezno wielkopolskie)

C/205/2020 CRAZY DOG FAMILY

Przemysław Kościelak (Tuliszków wielkopolskie)

C/206/2020 CHOCOLATE GOLD

Monika Potasińska (Bełchatów łódzkie)

C/207/2020 CANIS ŻAŁE

Piotr Gałkowski (Brzuze dolnośląskie)

C/208/2020 CACHORRITOS

Karen Isabella Piera (Konstantynów Łódzki łódzkie)

C/209/2020 CUTE DOGS

Michał Fecak (Stargard zachodniopomorskie)

C/210/2020 CHAMPION YORK MINI

Justyna Zasępa (Łódź łódzkie)

C/211/2020 CZYSTE OCZKA

Aneta Dąbrowska (Warszawa dolnośląskie)

C/212/2020 CHANEL DE LUXE KENNEL

Iwona Strugińska (Lubań dolnośląskie)

C/213/2020 CHIEN FRANÇAIS

Marcin Jankowski (Leszno wielkopolskie)

C/214/2020 CZEKOLADOWE PUPILE

Aleksandra Kałużna (Dobrzyca dolnośląskie)

C/215/2020 CUTE PUPPIES

Anna Gabrysiak (Sokolniki łódzkie)

D/02/2012 DĘBOWY LAS

Urszula Pawłowska (Krośniewice łódzkie)

D/03/2012 DAMA

Jarosław Balcerak (Brzeziny łódzkie)

D/06/2012 DOMKU NAD RZECZKĄ

Stanisław Pawiński (Kruszyn kujawsko-pomorskie)

D/07/2012 D AMBER

Adam Bartoszcze (Bełżyce lubelskie)

D/08/2012 DANASTAN

Stanisław Pach (Łódź łódzkie)

D/12/2012 DAMIR

Henryka Jóźwiak Ślawska (Bratoszewice łódzkie)

D/14/2012 DIABELSKIEGO MŁYNA (strona www)

Sylwia Cichosz (Stryków łódzkie)

D/18/2012 SANDRA DE LEON

Edyta Widota (Krosno podkarpackie)

D/19/2012 DOLINA OBRY

Jacek Radoła (Dolsk wielkopolskie)

D/23/2012 DOLCE CANE

Natalia Pihowicz (Ruszowice wielkopolskie)

D/26/2012 DIAMENTOWE PSY

Janina Frankiewicz (Dolsk wielkopolskie)

D/29/2012 DABI-DU

Róża Dudkowiak (Września wielkopolskie)

D/31/2012 DREXA

Radosław Pawelec (Wola Popowa łódzkie)

D/37/2013 DOG MARR

Marzanna Owczarek (Ujazd łódzkie)

D/43/2013 DRUŻYNA KOLI

Henryk Bobulski (Zagorzyce podkarpackie)

D/46/2013 DOLINA SIEDMIU STAWÓW

Joanna Roguszczak (Prusice dolnośląskie)

D/47/2013 DOLINA KASANDRY

Krystyna Parszcz (Otfinów małopolskie)

D/50/2013 DEVILLA JOANNA

Joanna Gorwa (Piaski wielkopolskie)

D/60/2013 DORI

Zbigniew Grys (Kościan wielkopolskie)

D/74/2014 DEYZI

Danuta Kitowska (Luzino pomorskie)

D/75/2014 DJANGO

Marcin Woźny (Lasocice wielkopolskie)

D/76/2014 DYMECZKI (strona www)

Karolina Domańska (Przedecz wielkopolskie)

D/79/2014 DANAJAMNICZKI

Danuta Włodarczyk (Miłkowice dolnośląskie)

D/91/2015 DOLINA SMOKA

Mateusz Drabek (Poręba dolnośląskie)

D/94/2015 DIAMOND RAYS

Monika Kacak (Łódź łódzkie)

D/98/2015 DANMIR

Mirosław Greszkiewicz (Lipno kujawsko-pomorskie)

D/103/2015 DOLINA KRĘPIANKI

Andrzej Majchrzyk (Lipsko mazowieckie)

D/104/2015 DOG TALES

Roman Prądzyński (Piaski łódzkie)

D/109/2015 DORIS WLKP

Dorota Kaszuba (Ostrowite wielkopolskie)

D/110/2015 DAISY 77

Madgalena Kozakiewicz (Radzymin mazowieckie)

D/112/2015 DOCTOR HAU HAU

Marcin Bryś (Sompolno wielkopolskie)

D/119/2015 DIAMONDS ANGEL

Hanna Pigla (Zbąszyń wielkopolskie)

D/123/2016 DOSTOJNE CAVALIERY

Anna Mizerska (Sieradz łódzkie)

D/127/2016 DOLINA MANDINGO

Małgorzata Wróbel (Wilanowo pomorskie)

D/131/2016 DOGGY STYLE

Dorota Soleniec (Puławy lubelskie)

D/132/2016 DALIA

Dominik Kładów (Orpiszew wielkopolskie)

D/134/2016 DELLA VITA (strona www)

Wojciech Burak (Inowrocław kujawsko-pomorskie)

D/135/2016 DESA

Jacek Krawczyk (Dębowa Góra łódzkie)

D/136/2016 DOLINA ŁEBY

Wioletta Garska (Nowa Wieś Lęborska pomorskie)

D/139/2017 DEMONY Z CHARAKTEREM

Aleksandra Procka (Kamieniec Wrocławski dolnośląskie)

D/146/2017 DZEKIKEN

Waldemar Tokarski (Świercze mazowieckie)

D/148/2017 DIAMOND BEAUTY PUPPY

Sarbina Mrówka (Tworóg śląskie)

D/149/2017 DOLINA ABIGAIL

Beata Króliczak (Buk wielkopolskie)

D/152/2017 DOLINA PARSĘTY

Piotr Wawrzyszko (Kołobrzeg zachodniopomorskie)

D/157/2017 DUFKARTERJA

Teresa Dębska (Pęczniew łódzkie)

D/159/2017 DOMOWA HODOWLA DISNEY

Marzena Kupczyńska (Luzino pomorskie)

D/160/2017 DOG KINGDOM

Michał Kunc (Braniewo warmińsko-mazurskie)

D/162/2017 DOBERMAN HOUSE

Dorota - Teresa Macierzyńska (Klwów mazowieckie)

D/165/2017 DEMON STAR

Izabela Pleskot (Suchy Bór opolskie)

D/166/2017 DRAPIĄCA ŁAPKA

Wiesław Drozd (Stara Kiszewa pomorskie)

D/168/2017 DĘBOWCZANKA

Marta Pala (Dębowiec dolnośląskie)

D/170/2018 DOLINY SŁUPI

Marek Zieniewicz (Słupsk pomorskie)

D/171/2018 Z DOLINY KOPRZYWIANKI

Karolina Siwecka (Koprzywnica świętokrzyskie)

D/173/2018 DWORSKIE PERŁY

Anna Plewka (Bielawy łódzkie)

D/175/2018 DIAMOND BLUE STAFF

Monika Kowalczyk (Bolimów łódzkie)

D/178/2018 DAROO

Dariusz Kątnik (Kcynia kujawsko-pomorskie)

D/180/2018 DOLINA RZEKI GRABI

Kamil Niewiadomski (Łask łódzkie)

D/181/2018 DO RE MI

Elżbieta Zembrzycka (Lwówek Śląski dolnośląskie)

D/183/2018 DOLINA SANDELI

Elżbieta Adelmann (Lubawa warmińsko-mazurskie)

D/187/2018 DRUŻYNA ŁACIATKÓW

Mateusz Ścieszko (Będków łódzkie)

D/188/2018 DOMOWE SZCZĘŚCIE

Dawid Jankowski (Sianów zachodniopomorskie)

D/189/2018 DANAMLI

Andrzej Grykałowski (Wąbrzeźno kujawsko-pomorskie)

D/192/2018 DOLLY'S FAMILY

Włodzimierz Kusiak (Buczek łódzkie)

D/195/2018 DIAMENTOWY SZNAUCER

Elżbieta Jureczko (Skrzyszów dolnośląskie)

D/197/2019 DESPERADO TEAM

Rafał Wesołek (Serokomla lubelskie)

D/199/2019 DIAMENTY LUBUSKIE

Agnieszka Grześkowiak (Lubiszyn lubuskie)

D/200/2019 DANIELLOS

Daniel Gawrysiak (Włocławek kujawsko-pomorskie)

D/202/2019 DENERIS

Katarzyna Ogrodowczyk (Śmigiel wielkopolskie)

D/203/2019 DORATON

Dorota Przybysz Bober (Łuków lubelskie)

D/205/2019 DOGGO

Agnieszka Ryś (Kwilcz wielkopolskie)

D/206/2019 DĘBOWE ZACISZE

Halina Smarsz (Lubartów lubelskie)

D/208/2019 DAGLAS

Milena Klocek (Jastrzębia mazowieckie)

D/209/2019 DOMOWE MILUCHY

Agnieszka Cieniewska (Warszawa mazowieckie)

D/210/2020 DEUTSCHER BOXER HOUSE

Piotr Szałek (Sieradz łódzkie)

D/211/2020 DOM GOLDENA

Dominik Biegała (Kleszczów dolnośląskie)

D/212/2020 DOLINA BOBRZY

Aleksandra Osman (Kielce świętokrzyskie)

D/213/2020 DOLINA JASIOŁKI

Alfons Dudek (Zręcin podkarpackie)

D/214/2020 DOLINA LUTYNII

Denisa Jopek (Dobrzyca dolnośląskie)

D/215/2020 DAR-WIK

Stanisława Kik (Rokiciny dolnośląskie)

D/217/2020 DARK PLUM

Magdalena Pek (Gdańsk pomorskie)

D/218/2020 DOMEJKOWO

Mirosław Ślusarski (Lucin mazowieckie)

D/219/2020 DOBRY DOM

Paweł Ciupak (Janów Lubelskie lubuskie)

D/220/2020 DEVIL RED SKY

Przemysław Żeromiński (Łódź łódzkie)

E/01/2012 EDEN PUPILA

Barbara Basak (Wojciechów lubelskie)

E/04/2013 ENGEL

Monika Gallewicz (Ostrowiec świętokrzyskie)

E/06/2013 EWITA

Krzysztof Krasiński (Lutomiersk łódzkie)

E/09/2013 EWBOXER

Włodzimierz Warszycki (Ozorków łódzkie)

E/13/2014 EL NINO (strona www)

Natalia Wojtczak (Ozorków łódzkie)

E/22/2014 EX INFERNO

Karol Strzeliński (Turek wielkopolskie)

E/34/2016 ELSA

Arkadiusz Bruss (Śrem wielkopolskie)

E/40/2016 ETIENNE

Milena Ciesielska (Łódź łódzkie)

E/43/2016 ENTER

Sławomir Chmiel (Zgłobień podkarpackie)

E/45/2017 EDEN RUSSELLA

Bożena Walczak (Nałęczów lubelskie)

E/47/2017 ERA BOKSERA

Jacek Fiałkowski (Grudziądz kujawsko-pomorskie)

E/48/2017 ENGLISH BOSS BULLS

Anna Sońta Marszałkiewicz (Zakrzew mazowieckie)

E/50/2017 ELITE DOGS SYNDYKAT

Daniel Bezulski (Radomsko łódzkie)

E/56/2018 EMILKOWE SERCE

Emilia Stasińska (Wola Podłężna, Konin wielkopolskie)

E/58/2018 ENGLISH PARADISE (strona www)

Monika Wrzesińska (Iława warmińsko-mazurskie)

E/60/2018 ECCE AMICUS

Bartosz Zawal (Bicz Ostatki wielkopolskie)

E/62/2019 EFECT

Robert Szczepaniak (Ślesin dolnośląskie)

E/63/2019 EPICURUS

Paulina Rakocz (Miedźno dolnośląskie)

E/64/2019 EMILY'S DOG (strona www)

Emilia Rzechulka (Rypin kujawsko-pomorskie)

E/65/2020 ENDOVE SŁODZIAKI

Maciej Szulc (Brodowo dolnośląskie)

F/03/2012 FUNDOGS

Anna Warchoł (Kowala mazowieckie)

F/12/2012 FAMILIJNA

Lucyna Rygielska (Zławieś Wielka kujawsko-pomorskie)

F/25/2013 FIGA

Małgorzata Pięknik (Jonkowo warmińsko-mazurskie)

F/28/2014 FERBI

Jolanta Ziółek (Kurowice łódzkie)

F/34/2014 FENKA JRT (strona www)

Marzena Jaśkiewicz (Buczek łódzkie)

F/37/2014 FUTRZANY ŚWIAT

Lidia Szwec (Dębnica Kaszubska pomorskie)

F/39/2014 FANTASMAGORIA

Martyna Brzezińska (Łódź łódzkie)

F/52/2015 FAMILY JACK

Roksana Chrabustowicz (Szczedrzykowice dolnośląskie)

F/53/2015 FENIKS

Roman Gliński (Boleszkowice zachodniopomorskie)

F/55/2015 FRENCH BUDDYS

Angelika Wójcik (Brody mazowieckie)

F/69/2016 FABI

Tomasz Kowalski (Tomaszów Mazowiecki łódzkie)

F/78/2017 FUTRZANA RODZINKA

Andrzej Kucal (Licheń Stary wielkopolskie)

F/87/2017 FUR BASE

Julia Puzio (Ryki mazowieckie)

F/89/2017 FRANCUSKA GROMADKA

Małgorzata Mąkola (Warszawa mazowieckie)

F/91/2017 FRENCH GENS

Alina Pędrys (Wyry śląskie)

F/93/2017 FRENCHE WORLD

Mateusz Szurmak (Prudnik opolskie)

F/98/2018 FELICYTA

Wiesława Krupa (Firlej dolnośląskie)

F/100/2018 FROM PR HOLLAND

Jacek Wyderski (Pasłęk warmińsko-mazurskie)

F/102/2018 FIGATRON

Monika Wojtysiak-Gajda (Łódź łódzkie)

F/104/2018 FOREST TEAM

Rafał Sucherman (Kozienice mazowieckie)

F/105/2018 FELICITA BIANCA

Emilia Wnuk (Dobroń dolnośląskie)

F/106/2019 FELUSIOWA FERAINA

Agnieszka Świtacz (Piotrków Trybunalski łódzkie)

F/108/2019 FRANKOWE CHAMPIONY

Marlena Bartnicka (Płock mazowieckie)

F/109/2019 FRANCUSKIE DIABEŁKI

Angelika Bąbiak (Łódź łódzkie)

F/111/2019 FLISIABELA

Agnieszka Flisiak (Boguszów Górce dolnośląskie)

F/115/2019 FRENCH STARS

Monika Flakiewicz (Starachowice świętokrzyskie)

F/116/2019 FLUFFY LOVE BULLDOG

Agnieszka Sajdok (Jastrzębie Zdrój dolnośląskie)

F/117/2020 FAMILIA CANIS

Barbara Skotkowska Szeląg (Poznań dolnośląskie)

F/118/2020 FAMILIA CANARIA

Adrian Czyż (Wawrzeńczyce małopolskie)

F/119/2020 FRANCUSKIE URWISY Z RUBINOWEJ DOLINY

Waldemar Grabiński (Warszawa mazowieckie)

F/120/2020 FRANCUSKA SZAJKA J&D

Jarosław Obrębski (Warszawa mazowieckie)

F/121/2020 F&S COLLIE

Adriana Gaweł (Szymanów dolnośląskie)

F/122/2020 FRANCUSKIE ANIOŁY

Olga Kwasek (Konopska dolnośląskie)

F/123/2020 THE FRENCHIE KIWI

Iwona Wilgorska (Pinczyn pomorskie)

F/124/2020 FIMILU - MAFIN

Mariola Wieliczko (Łódź łódzkie)

F/125/2020 FROM HELL TO HEAVEN

Artur Zaraś (Krzyż Wlkp wielkopolskie)

F/126/2020 FAMILY NOOK

Agnieszka Walder (Wilcza śląskie)

F/127/2020 THE FURY OF THE BULL TERRIER

Edyta Szczygieł (Zawiercie śląskie)

F/128/2020 FRANCUSKIE WYBRZEŻE

Ewelina Padurska (Gostyń wielkopolskie)

G/04/2012 GABOMANIA

Paweł Mardofel (Bielawy łódzkie)

G/11/2012 GREMLINY ALUTKI

Alicja Jackowska (Łódż łódzkie)

G/16/2012 GODDES OF ANCIENT

Piotr Buliński (Kijewo Królewskie kujawsko-pomorskie)

G/21/2013 GAJA BARDO

Szymon Głowacki (Poznań wielkopolskie)

G/33/2013 GIOVANNA

Monika Fila (Bolesławiec dolnośląskie)

G/35/2013 GOSTWICKIE ŚLICZNOTKI

Wiesław Góra (Podegrodzie małopolskie)

G/37/2013 GEMA

Maria Przymusińska (Środa Wielkopolska wielkopolskie)

G/53/2015 GOLDSTAR

Krzysztof Stani (Bożepole Wielkie pomorskie)

G/63/2015 GRANDI CUORI

Izabela Mielnicka (Piaski lubelskie)

G/64/2015 GANG KORNELII

Tadeusz Szymkowiak (Kamieniec wielkopolskie)

G/68/2015 GOLDENY Z GOŚCINNEJ OSADY

Robert Bernaś (Stary Broniszew śląskie)

G/69/2015 GREYLANDIA

Danuta Szostak (Kolbuszowa podkarpackie)

G/70/2015 GARMIN

Małgorzata Skibińska (Iłowa wielkopolskie)

G/72/2015 GELB HAUS

Krzysztof Zaręba (Dąbrowa Górnicza śląskie)

G/75/2016 GOLD BOXER

Iwona Śleszyńska (Miechucino pomorskie)

G/81/2016 GABOLANDIA

Beata Skoniecka (Przasnysz mazowieckie)

G/84/2016 GRUBASKI

Zenobia Bartosik (Zapolice łódzkie)

G/93/2017 GOJA

Janusz Wiekiera (Skierniewice łódzkie)

G/98/2017 GĄSKA BALBINKA

Jakub Popielarz (Żnin kujawsko-pomorskie)

G/99/2017 GWIAZDA ZARANNA

Agnieszka Kępisty (Kielce dolnośląskie)

G/102/2018 GANG BERNUSIÓW

Zbigniew Kuśmiera (Sandomierz świętokrzyskie)

G/112/2018 GRZYBKOWA BANDA

Krzysztof Grzybowski (Bodzechów dolnośląskie)

G/114/2018 GREEN TAIGA

Piotr Kałuża (Głowno łódzkie)

G/115/2018 GANGU MOTYLI

Anna Kowalczyk (Chełm lubelskie)

G/116/2018 GRYFIN

Monika Świątek (Łódź łódzkie)

G/117/2018 GRANDE LUNA

Kamil Ptaszyński (Miejska Górka wielkopolskie)

G/118/2018 GRÓJECKIE PIESZCZOCHY (strona www)

Daniel Macierzyński (Jasieniec mazowieckie)

G/120/2019 GO GO DOG

Iwona Nowak (Radom mazowieckie)

G/122/2019 GÓRA NADZIEI

Magdalena Lenard (Biecz małopolskie)

G/125/2019 GOLDEN GO (strona www)

Gabriela Fus (Żołynia podkarpackie)

G/126/2019 GANG DEJZICZKI

Arkadiusz Szymaniak (Wołomin mazowieckie)

G/127/2019 GOLDEN ŚLEWCZYNA

Marcin Kurowski (Przysiek podkarpackie)

G/129/2019 GOLD'YN PRIDE

Aleksandra Gołdyn (Kielce świętokrzyskie)

G/130/2019 GOSPOCHY

Mateusz Magnuski (Łódź łódzkie)

G/131/2019 GOLD TAKS

Czesława Błaszczyk (Raszków dolnośląskie)

G/132/2019 GUCIU

Hanna Herbasz - Nowakowska (Pruszcz Gdański dolnośląskie)

G/133/2019 GOLDEN PUPPY CENTER

Anna Derędowska (Łódź dolnośląskie)

G/134/2019 GANG NANY

Katarzyna Szeląg (Konin wielkopolskie)

G/135/2019 GIFTS GABI

Maria Kasperska (Kamieniec wielkopolskie)

G/136/2019 GRABOWIECKI FOLWARK

Rafał Owczarek (Grabowiec dolnośląskie)

G/137/2020 GANG OLEJA (strona www)

Adam Olejniczak (Luzino pomorskie)

G/138/2020 GANG ŚNIEŻAKÓW

Paulina Kaniowska (Koronowo kujawsko-pomorskie)

G/140/2020 GUMMI TREE

Emil Pękacz (Suwałki podlaskie)

G/141/2020 GARDEN PUPPY (strona www)

Mirosław Kazieczko (Chocianów dolnośląskie)

G/142/2020 GUARDIAN BULLYS

Agnes Radke (Berlin dolnośląskie)

G/144/2020 GŁOS SERCA

Hanna Dudkowiak (Drzewce wielkopolskie)

G/145/2020 GALANTÓWKA

Katarzyna Galant (Kutno łódzkie)

G/146/2020 GOLD ANASTASIA

Artur Lorbiecki (Miastko pomorskie)

G/147/2020 GRACE HOME

Magdalena Szczepaniuk (Przytok dolnośląskie)

G/148/2020 GUT - ROTT

Monika Gutknecht (Radawice dolnośląskie)

G/149/2020 GOBI

Jacek Rosłaniec (Pilawa mazowieckie)

G/150/2020 GABRYŚ MOOD

Gabriel Habrajski (Herby dolnośląskie)

G/151/2020 GABDAM

Wioletta Dobras (Pabianice łódzkie)

G/152/2020 GOLDEN BUZIACZEK

Ewelina Litwa (Trzciana podkarpackie)

G/153/2020 GRUBSONKI

Krystyna Zielińska (Tuchomie dolnośląskie)

G/154/2020 GAME OF HOUNDS

Adam Zdral (Przysucha dolnośląskie)

G/155/2020 GANG MORDZIAKÓW

Paweł Nowicki (Nowa Dęba dolnośląskie)

H/01/2012 HODOWLA PAULA

Dariusz Sobierajski (Chąśno łódzkie)

H/03/2012 HOFI - OWLABI

Ireneusz Hoffmann (Dolsk wielkopolskie)

H/07/2012 HODOWLA NIKOLETT

Joanna Mazanka (Jasienica Dolna opolskie)

H/12/2013 HODOWLA JULIA

Agnieszka Król (Łańcut podkarpackie)

H/18/2013 HERKELOS

Anna Kalisiak (Skierniewice łódzkie)

H/30/2015 HEWIN

Tomasz Dominiak (Piaski wielkopolskie)

H/31/2014 HERBU OSTOJA

Jerzy Łechtański (Ślesin wielkopolskie)

H/35/2014 HANKA

Anna Wróbel (Koluszki łódzkie)

H/36/2015 HEAVEN

Grażyna Szymczak (Jedlińsk mazowieckie)

H/38/2015 HELLS DIAMOND

Roksana Bartoszek (Łódź łódzkie)

H/40/2015 HODOWLA SONIA TRICOLOR

Żaneta Obieżalska (Wodzierady łódzkie)

H/42/2015 HODOWLA W CYPRYSIKACH

Władysława Chmielewska (Kramsk wielkopolskie)

H/46/2015 HAPPY PUPPY

Anna Chruślak (Radom mazowieckie)

H/47/2016 HUBOWY ZAKĄTEK

Magdalena Stróżyk (Ostroróg wielkopolskie)

H/49/2016 HETMAN

Leszek Świniarski (Sieradz łódzkie)

H/50/2016 HAWAŃCZYKI OD ADZIKI

Mariola Burdzińska (Golina wielkopolskie)

H/58/2017 HAPPY PUPPY PINCZEROWY ZAKĄTEK

Mariusz Dymowski (Raszków wielkopolskie)

H/59/2017 HERZOR

Julita Smolińska (Jłowa - Wieś mazowieckie)

H/60/2017 HONSIU - SHI - GO

Joanna Gronikowska (Elbląg warmińsko-mazurskie)

H/62/2018 HAPPY SŁODZIAKI

Magdalena Żok (Sieradz łódzkie)

H/63/2018 HUNTER FEELINGS

Katarzyna Niegel (Jastrzębie Zdrój śląskie)

H/67/2018 HODOWLA KAMARO

Mirosław Piński (Słupca dolnośląskie)

H/68/2018 HUNALUGO

Anna Wojewódzka (Sokołów podlaski mazowieckie)

H/70/2019 HODOWLA NA KOZIM RYNKU

Anetta Poparda (Złotoryja dolnośląskie)

H/71/2019 HANCKO TEAM BOKSER

Anna Hańćko (Wiślica świętokrzyskie)

H/72/2019 HODOWLA W GOŚCICINIE

Beata Bach (Gościcino dolnośląskie)

H/73/2019 HANNAKACPER

Mariusz Stańczak (Kutno dolnośląskie)

H/74/2019 HODOWLA PSÓW RASOWYCH - KATE SZUBIN

Emilia Słowińska (Szubin kujawsko-pomorskie)

H/75/2019 HEYKO DOG

Agata Maczuga (Bulkowo mazowieckie)

H/76/2019 HAVANA HANA FRENCHE

Sylwia Bąk (Częstochowa dolnośląskie)

H/77/2020 HUGOLAND

Lidia Rusin (Krzymów dolnośląskie)

I/01/2012 IZABELOWY RAJ

Izabela Wawrzyniak (Łyszkowice łódzkie)

I/03/2012 ISKIERKA W OCZKU

Dariusz Gębczyk (Gózd mazowieckie)

I/04/2012 IMPRESJA

Marzena Czeredrecka (Gliwice śląskie)

I/13/2015 IMBIROWA ZAGRODA

Krzysztof Wielgosz (Nowe Miasto nad Wartą wielkopolskie)

I/17/2015 IDOGS

Monika Aleksandrowicz (Pabianice łódzkie)

I/25/2017 IRON PEARL

Patrycja Morcinek (Kwidzyn pomorskie)

I/26/2017 IZBICKA DOLINA

Paweł Parecki (Izbica Kujawska kujawsko-pomorskie)

I/27/2018 IKA KOJEC YORK

Eryka Ratka (Gdańsk pomorskie)

I/28/2018 IKSIK

Marek Łyszcz (Puławy lubelskie)

I/30/2020 INES INES

Marcin Ciesielski (Gostynin mazowieckie)

I/31/2020 IVA & IDA (strona www)

Piotr Oleszczyński (Pszczew dolnośląskie)

J/05/2012 JAGODA

Małgorzata Mikulska (Drużbice łódzkie)

J/10/2013 JERSEY

Małgorzata Wesołowska (Odrzywół mazowieckie)

J/11/2013 JARON

Jarosław Czarniak (Lubień Kujawski kujawsko-pomorskie)

J/12/2013 JACK KROPKA

Krystyna Ostek (Ostrów Wielkopolski wielkopolskie)

J/16/2013 JOLIS GARDEN

Jolanta Lenczewska (Zamość lubelskie)

J/21/2014 JUNASTA

Halina Staszewska (Wiślina pomorskie)

J/26/2014 JANEWO

Łukasz Piekalski (Dobrzejowice dolnośląskie)

J/27/2014 JAGODZIANKA

Marek Kubańda (Jerka wielkopolskie)

J/28/2014 JANECZKA

Joanna Michałek (Kębłowo pomorskie)

J/32/2015 JAGER MAISTER

Dawid Sosnowski (Rybczewice lubelskie)

J/36/2015 JULIETTA

Magdalena Nadratowska (Busko Zdrój świętokrzyskie)

J/38/2015 JAŚKOWA ZAGRODA

Paweł Janczewski (Mirosławiec zachodniopomorskie)

J/53/2017 JACKSPOT

Witold Gąsiorowski (Buczek łódzkie)

J/56/2017 JAPANESEWOLF

Jacek Kwiatkowski (Sochaczew łódzkie)

J/58/2018 JASEMIN MALTESSE

Sylwia Matwiej (Gdańsk pomorskie)

J/59/2018 JASIULKOWO

Katarzyna Korowacka (Elbląg warmińsko-mazurskie)

J/62/2019 JAŚMINOWY KWIAT

Violetta Cyrulewska (Bierzglinek dolnośląskie)

J/63/2019 JUKON

Ewa Rynia (Iwiny dolnośląskie)

J/65/2019 JAWORZAŃSKA POLANA

Anna Stojanowska (Jaworze śląskie)

J/66/2019 JAK Z BAJKI

Karolina Kajdanowicz (Warszawa mazowieckie)

J/67/2019 JAMNICZE WZGÓRZE

Jadwiga Kaleta (Konstantynów Łódzki łódzkie)

J/68/2020 JRT Z WIEJSKIEJ

Paweł Małocha (Świdwin zachodniopomorskie)

J/69/2020 JULITA

Kamil Badurak (Pińczów świętokrzyskie)

J/70/2020 JG MOPSIARNIA

Jakub Krawczyk (Gościnna łódzkie)

J/71/2020 JUWE SL

Grzegorz Walczak (Suchy Las wielkopolskie)

J/72/2020 JULAN TEAM

Marek Więckowski (Stara Róża lubelskie)

J/73/2020 JKLUSI

Katarzyna Janiak (Kudrowice łódzkie)

J/74/2020 JUWID

Dawid Mantaj - Piotrowski (Pabianice łódzkie)

K/08/2012 KARAMBA

Katarzyna Dolacińska (Brzeziny łódzkie)

K/15/2012 KRAINA ŻYCIA

Zenon Miesiąc (Gola wielkopolskie)

K/24/2012 KLONOWA OSTOJA

Aneta Frątczak- Ziemniak (Brudzew wielkopolskie)

K/25/2012 KWIATOWY OGRÓD

Katarzyna Raczyńska (Wojciechów lubelskie)

K/28/2013 KEYLA

Renata Gorgoń Rzeźniczak (Klucze małopolskie)

K/45/2013 KRAINA SUZI

Danuta Wereszczuk (Bolesławiec dolnośląskie)

K/48/2013 KATRINA

Iwona Szczepańska (Wrocław dolnośląskie)

K/50/2013 KIKI

Tobiasz Flis (Bielawy łódzkie)

K/51/2013 KOLONIA JACKS

Beata Dyzner (Zaborów mazowieckie)

K/59/2014 KAMA

Wojciech Zarzycki (Rząśnia łódzkie)

K/66/2014 KĘPINY

Czesław Swarzyński (Zduńska Wola łódzkie)

K/68/2014 KSIĄŻĘCA ZAGRODA B.F

Dorota Bacińska (Prusice dolnośląskie)

K/76/2014 KLAN PSY PÓŁNOCY

Damian Pełka (Busko - Zdrój świętokrzyskie)

K/78/2014 KSIĘSTWO FLORY

Ewa Żurawicka - Księżopolska (Sokołów Podlaski mazowieckie)

K/84/2015 KACPERSKI

Danuta Kita (Witonia łódzkie)

K/87/2015 KOWILA

Ilona Kowalewska (Godów śląskie)

K/90/2015 KRAINA MOLOSA

Rafał Lech (Bogoria świętokrzyskie)

K/93/2015 KOLOROWA WYSPA

Iwona Makara (Wojaszówka podkarpackie)

K/97/2015 KWIAT MAGNOLII (strona www)

Magdalena Michałowicz (Marszew wielkopolskie)

K/100/2015 KOCHANE PRZYTULAKI

Marcin Łapko (Roszkowo podkarpackie)

K/105/2015 KIRA

Anna Danowska (Mońki podlaskie)

K/106/2015 KOPOL

Agnieszka Klimowicz - Lee (Ostroróg wielkopolskie)

K/114/2015 KOLOROWE PRZYTULANKI

Urszula Lipska (Kaliska pomorskie)

K/115/2015 KASZEWSKA DOLINA

Bartosz Salamądra (Krzyżanów łódzkie)

K/117/2015 KOLOROWA PSIA SFORA

Piotr Gójski (Damnica pomorskie)

K/126/2016 KIELECKIE ZAGÓRZE - HODOWLA WYREJESTROWANA ZA ŁAMANIE REGULAMINU I UOZ

Kamil Pałyga (Kielce świętokrzyskie)

K/131/2016 KAUKAZY Z POD LASU

Agnieszka Wojtczak (Kutno łódzkie)

K/134/2016 KOLOROWA TĘCZA

Danuta Dyraga (Kije świętokrzyskie)

K/135/2016 KAPER

Marek Polipowski (Wartkowice łódzkie)

K/139/2016 KAUKAZKI OGRÓDEK

Wioletta Brodaczewska (Gliwice śląskie)

K/145/2017 KALIOWY ZAKĄTEK

Sylwia Oborska (Grudziądz kujawsko-pomorskie)

K/148/2017 KONKWISTADOR

Dariusz Nić (Stoczek Łukowski lubelskie)

K/149/2017 KULFOLANDIA

Andrea Kwidzińska (Wejherowo pomorskie)

K/156/2017 KASZTANOWA OSTOJA

Andrzej Budzyński (Strzyżewo Witkowskie wielkopolskie)

K/157/2017 KOLOROWE BEAGLE

Jacek Wawrzycki (Korzecko mazowieckie)

K/160/2017 KUDŁATE SKARBY

Małgorzata Wawrzyniak (Jerka wielkopolskie)

K/164/2018 KOCHANE URWISY

Elżbieta Antczak (Wyszogród mazowieckie)

K/168/2018 KOKOSZOWA

Maria Półkoszek (Kielce świętokrzyskie)

K/169/2018 KRAINA JEZIOR

Elżbieta Olkowska - Kołodziej (Olsztyn warmińsko-mazurskie)

K/174/2018 KWIAT PUSZCZY

Robert Nowakowski (Puszcza Mariańska dolnośląskie)

K/175/2018 KĄCIK DLA MALUSZKA

Joanna Zalewska (Gdańsk dolnośląskie)

K/179/2018 KAMILLO

Kamil Przybysz (Zapolice łódzkie)

K/180/2018 KARMELOWY DWÓR

Piotr Kołtunowicz (Czarnocin mazowieckie)

K/181/2018 KAGA (strona www)

Katarzyna Borowiec (Poniec wielkopolskie)

K/186/2018 KUDŁATY GANG

Mirosław Wójcik (Harklowa dolnośląskie)

K/187/2018 KAROKAR

Karina Knopp (Sieraków wielkopolskie)

K/188/2018 KRAINA LIDERA

Magdalena Ogorzałek (Wierzbica dolnośląskie)

K/190/2018 KUMAL I SPÓŁKA

Kamila Kiełtyka (Kalisz wielkopolskie)

K/191/2019 KASZUBSKA SFORA

Katarzyna Musiał (Skrzeszewo dolnośląskie)

K/193/2019 KM8 (strona www)

Artur Szatkowski (Łódź łódzkie)

K/196/2019 KADAZ

Aleksandra Koronowska (Siewierz dolnośląskie)

K/200/2019 KAMILAB

Beata Ciołek (Stężyca lubelskie)

K/203/2019 KORALOWE WZGÓRZE

Paweł Kołada (Jeżów łódzkie)

K/204/2019 KSIĘŻYCOWY ZAKĄTEK

Monika Kubiak - Olszak (Pabianice dolnośląskie)

K/205/2019 KAMELO MALTAŃCZYK

Kamila Chabraś (Tuliszków dolnośląskie)

K/206/2019 KOPRZYWNICKA WATAHA

Mariusz Sieradzki (Koprzynica świętokrzyskie)

K/207/2019 KSAWEROWSKA ZAGRODA

Arkadiusz Grochocki (Ksawerów łódzkie)

K/208/2019 KRAINA BŁĘKITNYCH BULDOŻKÓW

Katarzyna Męcina (Piaseczno dolnośląskie)

K/210/2019 KRÓLOWE ŚNIEGU

Marta Wierzbicka (Tychy śląskie)

K/211/2019 KOJEC NA FORWARKU

Adam Flaga (Strzyżów dolnośląskie)

K/212/2020 KASSAR

Krzysztof Karpiński (Sterdyń mazowieckie)

K/213/2020 K.Z.B.F BACIŃSCY

Krzysztof Baciński (Żmigród dolnośląskie)

K/214/2020 KANCELARIA PSA

Ewa Siucińska (Brzeziny łódzkie)

K/215/2020 KRÓLESTWO MAGDY

Tomasz Król (Łódź łódzkie)

K/216/2020 KRÓLESTWO BESTII

Monika Graduszewska (Wąbrzeźno kujawsko-pomorskie)

K/217/2020 KSIĘŻYCOWA ZGRAJA

Jacek Gierak (Olecko mazowieckie)

K/218/2020 KARNOWSKI ZAKĄTEK

Dorota Heck (Karnowo kujawsko-pomorskie)

K/219/2020 KOLOROWE KAMYKI

Anna Kłos - Sut (Głowno łódzkie)

K/220/2020 KRYSZTAŁOWA SZATA

Jadwiga Łuszczki (Krzemienica podkarpackie)

K/221/2020 KHALEESI VERON (strona www)

Małgorzata Kowalska (Zgierz łódzkie)

K/222/2020 KASTOR

Kinga Barczak (Międzybórz dolnośląskie)

K/223/2020 KRYSZTAŁOWE MARZENIE

Przemysław Gładych (Mogilno kujawsko-pomorskie)

L/03/2012 LWIE SERCE

Radosław Makowski (Łęka Mała wielkopolskie)

L/12/2012 LEŚNE LUDKI

Maria Świder (Sędziszów Małopolski podkarpackie)

L/22/2012 LABILAND

Bożena Cimoszko (Pruszcz Gdański pomorskie)

L/29/2013 LUCZI

Lilia Delipacy (Kije świętokrzyskie)

L/31/2013 LAS WEGAS

Arkadiusz Broniarczyk (Września wielkopolskie)

L/32/2013 LADY MOLLY

Anna Zębrzycka (Nowe Proboszczewice mazowieckie)

L/38/2013 LABRADOROWA DOLINA

Danuta Guzek (Żerków wielkopolskie)

L/44/2013 LITTLE DEVIL

Magdalena Zawadzka (Łódź łódzkie)

L/66/2015 LABMAR

Bernadeta Maraszek (Żabianka mazowieckie)

L/68/2015 LIPOWA OSTOJA

Aneta Wilczak (Skierniewice łódzkie)

L/69/2015 LEŚNE ZACISZE

Aneta Trojak (Dłutów łódzkie)

L/86/2015 LEŚNE RUNO

Roman Ścibor (Ćmielów świętokrzyskie)

L/87/2015 LEŚNE JUNIORY

Monika Francuzik (Deszczno, Brzozowiec lubuskie)

L/89/2015 LADYS

Radosław Majewski (Trzebicz lubuskie)

L/92/2015 LIMASSOL

Filip Grabowski (Piaseczno mazowieckie)

L/94/2015 LEW I PRZYJACIELE

Jarosław Lenard (Miłogostowice dolnośląskie)

L/105/2015 LOVE ME

Angelina Dywelska (Kaliska pomorskie)

L/111/2015 LEŚNE PEREŁKI

Aneta Leśniak (Frysztak podkarpackie)

L/112/2016 LISIE WZGÓRZE (strona www)

Bartłomiej Juszczak (Łódź łódzkie)

L/113/2016 LOONEY TUNES

Andrzej Bzorski (Lutomiersk łódzkie)

L/116/2016 LILIANA

Anna Pietruszka (Pilzno podkarpackie)

L/119/2016 LAVIDOS

Marzena Bednarczyk (Rzgów łódzkie)

L/125/2016 LENA & MAJA

Szymon Szymkowiak (Kamieniec wielkopolskie)

L/129/2016 LA PERSONA GUARDIA

Krzysztof Kołaczyński (Marzenin łódzkie)

L/131/2016 LUCKYSTAFF

Erwin Karbownik (Bledzew wielkopolskie)

L/133/2016 LACKY DOGS

Adriana Grzeszczuk (Kosów Lacki mazowieckie)

L/134/2016 LEŚNA WATACHA

Grzegorz Kosior (Kunów świętokrzyskie)

L/136/2016 LOLCIOWA ZAGRODA

Katarzyna Korniluk (Warszawa mazowieckie)

L/137/2016 LITTLE PUSIO

Katarzyna Berbeć (Oleśnica dolnośląskie)

L/141/2017 LION TIBET & TREASURE JAPAN

Żaneta Gasik (Sochaczew łódzkie)

L/144/2017 LOVELY DOGGIES

Emilia Lisewicz (Kwidzyn pomorskie)

L/145/2017 LEŚNA DOLINA

Tomasz Ziarkowski (Pomiechówek mazowieckie)

L/151/2017 LITTLE CUTIES

Bożena Zagórowicz (Brzeg opolskie)

L/155/2017 LILIOWA ZAGRODA

Renata Zakrzewska (Łódź łódzkie)

L/156/2017 LILIANA BABY

Dorota Andrzejewska (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

L/157/2017 LEKSINA

Monika Zielińska (Łódź łódzkie)

L/158/2017 LOVELY STARS

Rafał Kuśmierski (Giedajty mazowieckie)

L/161/2017 LAVENDER - BLUE

Patryk Żukowski (Słupsk dolnośląskie)

L/164/2017 LOVE HOUSE

Joanna Głuch (Wschowa dolnośląskie)

L/165/2017 LA LUNE NOIRE

Monika Ptasznik (Pierzchnica świętokrzyskie)

L/168/2018 LABKI Z DOLINY BARYCZY

Aleksandra Drozd (Cieszków dolnośląskie)

L/172/2018 LEŚNA FERAJNA

Adrianna Zajdlicz (Łąck mazowieckie)

L/173/2018 LOVE BULLY

Zuzanna Wilczyńska (Koszalin dolnośląskie)

L/175/2018 LUCILLA

Dariusz Łyczkowski (Sierpc mazowieckie)

L/176/2018 LAND REICHENBACH

Bogdan Stolarczyk (Rychliki warmińsko-mazurskie)

L/181/2018 LAZY DAISY

Martyna Zgadzaj (Miastko pomorskie)

L/183/2018 LADYLALA

Edyta Deleżuch (Serokomla lubelskie)

L/184/2018 LAWENDOWY ZAGAJNIK

Andrzej Gołąb (Środa Śląska dolnośląskie)

L/185/2018 LUNA - POLUNA

Karolina Kotłowska (Luzino dolnośląskie)

L/189/2019 LIGHTED HILL (strona www)

Leszek Lewandowski (Mogielnica mazowieckie)

L/190/2019 LEOXDOG

Jarosław Kamiński (Klodzko dolnośląskie)

L/191/2019 LA TIERRA DE YORK

Magdalena Mróz (Kielce świętokrzyskie)

L/193/2019 LITTER ABI (strona www)

Kamila Kowalczyk (Goworowo mazowieckie)

L/195/2019 LES RIVIERES POURPES

Magdalena Jabłonowska (Słupia dolnośląskie)

L/196/2019 LETNI WIATR

Katarzyna Faryna (Radom mazowieckie)

L/197/2019 LE BOUVIER BERNOIS

Aleksandra Michalak (Rogów łódzkie)

L/198/2019 LITTLE WHITE PUPPY

Eliza Wiśniewska (Łuków lubelskie)

L/200/2019 LITTLE TIBET

Justyna Matuszewska (Bydgoszcz kujawsko-pomorskie)

L/203/2019 LA CASA CARA

Marcin Paprocki (Gdańsk pomorskie)

L/204/2019 LENKALOVE DOGS

Angelika Janiszewska (Września wielkopolskie)

L/205/2019 LUNPAK

Ewa Bereżnicka (Skubianka dolnośląskie)

L/206/2019 LUTOMIERZANKA

Karolina Pacholczyk (Lutomiersk łódzkie)

L/207/2019 LEŚNA NIECKA

Jolanta Rolniewicz - Runo (Stąporków świętokrzyskie)

L/208/2019 LEŚNY PTAK

Barbara Szymanek (Bolesławiec łódzkie)

L/209/2019 LATTE YORK

Paweł Nowatkowski (Rypin kujawsko-pomorskie)

L/210/2019 LILANGELYORKSHIRE

Anna Tomczyk (Laskowice Pomorskie pomorskie)

L/211/2019 LOOK AFTER

Patryk Puszyński (Września dolnośląskie)

L/212/2020 LILA LU

Jolanta Wojcieszak (Wola Książęca wielkopolskie)

L/213/2020 LAZUROWA DOLINA

Magdalena Jeziorska (Pięczkowo wielkopolskie)

L/214/2020 LEŚNICZANKA

Jadwiga Kwapis (Lutomiersk łódzkie)

L/215/2020 LE CYCLONE

Joanna Burza (Bratoszewice łódzkie)

L/216/2020 LUNADORIS

Agnieszka Adamczyk (Zakrzew mazowieckie)

L/217/2020 LILLIPUP

Joanna Zaworska (Łódź łódzkie)

L/218/2020 LAKSZMI MILI

Agnieszka Wiśniewska (Warszawa mazowieckie)

L/219/2020 LILLE VEN

Małgorzata Kołodziejska (Opatówek wielkopolskie)

L/220/2020 LILAKATE DOGS

Agnieszka Krzemińska (Miastko pomorskie)

L/221/2020 LEŚNE UROCZYSKO

Jakub Piter (Parowa dolnośląskie)

L/222/2020 LEŚNE GAGATKI

Iwona Mencel - Chaba (Boleszkowice zachodniopomorskie)

L/223/2020 LAWENDOWY TYBET

Danuta Tembłowska (Skulsk wielkopolskie)

L/224/2020 LUNATIC STAFF

Bartłomiej Mroczek (Tczów mazowieckie)

L/225/2020 LA RÓŻ

Katarzyna Słupecka (Goławice Pierwsze dolnośląskie)

L/226/2020 LUNA Z KRAINY BULDOGA

Artur Pawlak (Wągrowiec wielkopolskie)

Ł/02/2012 ŁĄKOWA DOLINA

Roman Dyba (Ujazd łódzkie)

Ł/05/2013 ŁÓDZKA FERAJNA

Tomasz Druse (Łódź łódzkie)

Ł/11/2016 ŁOBUZIAKI Z JEDNEJ PAKI

Krystyna Szmigielska (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

Ł/13/2017 ŁAGODNY NIEDŹWIEDŹ

Anna Trzcińska (Grzymek łódzkie)

Ł/14/2018 ŁACIATA BANDA

Martyna Szczygielska (Czerniejewo wielkopolskie)

Ł/16/2019 ŁACIATA BRYGADA

Emilia Lipa (Pawłów dolnośląskie)

Ł/17/2019 ŁOWICKI BULDOŻEK

Klaudia Gawełczyk (Łyszkowice dolnośląskie)

Ł/18/2019 ŁAZOWE PEREŁKI

Monika Nowicka (Łuków lubelskie)

Ł/19/2020 ŁACIATA GROMADA

Joanna Hagen - Kuffel (Bolszewo pomorskie)

M/02/2012 MORAWIANKA

Paweł Kruszyna (Krośniewice łódzkie)

M/07/2012 MORGAN

Mirosław Wiśniewski (Domasławek wielkopolskie)

M/09/2012 OD MARII

Wojciech Białek (Lipce Reymontowskie wielkopolskie)

M/10/2012 MANDRAGORA

Marian Sroczyński (Konin wielkopolskie)

M/11/2012 MARIUSZ K9

Mariusz Filipiak (Zduńska Wola łódzkie)

M/12/2012 MADOX

Jacek Szymański (Ostrówek lubelskie)

M/16/2012 MEGII

Michalina Mazur (Borek Wielkopolski wielkopolskie)

M/23/2012 MAŁE SKRZATY

Lucjan Strzakłowiec (Kąkolewnica lubelskie)

M/28/2012 MALATINEZ

Angela Młostoń (Łódź łódzkie)

M/37/2012 MONTANA

Michał Lisik (Koluszki łódzkie)

M/39/2012 MAGNUS CANIS COR

Aneta Dopieralska (Trzecianka wielkopolskie)

M/52/2013 MAZMIK

Marek Sikora (Łódź łódzkie)

M/54/2013 MILANO MATLES

Alicja Elandt (Gościcino pomorskie)

M/58/2013 MALTANO

Andrzej Młostoń (Łódź łódzkie)

M/60/2013 MAŁGORZATA

Małgorzata Borowczyk (Łask łódzkie)

M/63/2013 MILANO KENNEL

Daria Całka (Jadwisin mazowieckie)

M/65/2013 MÓJ SZCZENIAK

Agnieszka Matoszko (Nowieczek wielkopolskie)

M/69/2013 MELODIA SERCA (strona www)

Tadeusz Hryć (Komarówka Podlaska lubelskie)

M/73/2013 MALTANKA

Anna Bednarowska (Gliwice śląskie)

M/74/2013 M & S TERIO

Seweryn Grzelakowski (Sieradz łódzkie)

M/75/2013 MOCCA BUONA (strona www)

Magdalena Orzechowska (Żagań lubuskie)

M/80/2013 MAJOWA

Zofia Krzemińska (Łódź łódzkie)

M/84/2013 MAYORKA (strona www)

Ilona Czuchta (Węglowice śląskie)

M/86/2014 MAZURSKA KRAINA

Irena Kamińska (Węgorzewo warmińsko-mazurskie)

M/90/2014 MARTPOLICEDOGK9

Marcin Hawryluk (Hrubieszów lubelskie)

M/93/2014 MEGAN

Stefan Smektała (Krzemieniowo wielkopolskie)

M/102/2014 MIKA

Mirosława Gołąbek (Chmielno pomorskie)

M/109/2014 MAGZUZ

Małgorzata Papierz (Kościan wielkopolskie)

M/111/2014 MAŁE PIESKI

Aneta Nowak (Janiszew mazowieckie)

M/112/2014 MARTARIS (strona www)

Marta Noster (Koziegłowy wielkopolskie)

M/123/2015 MILUSIŃSKIE PRZYTULANKI

Jolanta Pelowska (Bytonia pomorskie)

M/129/2015 MALTA & YORK

Kamil Jańczak (Zawiercie śląskie)

M/130/2015 MAJLINA

Renata Nowak (Rybno mazowieckie)

M/133/2015 MAŁY DYZIO

Dariusz Derda (Wolkowo wielkopolskie)

M/135/2015 MANHATTAN

Adam Żelaziński (Górzno kujawsko-pomorskie)

M/136/2015 MEBIKOWA HODOWLA

Roman Binio (Inowłódź łódzkie)

M/140/2015 MAŁY NEW YORK

Izabela Góra (Osięciny kujawsko-pomorskie)

M/162/2015 MARTA

Katarzyna Pożegowiak (Gostyń wielkopolskie)

M/168/2015 MALTAMAK

Sylwia Błaszczyk (Tranowo Podgórne wielkopolskie)

M/186/2015 MARLEY

Wioletta Żebrowska (Dąbie wielkopolskie)

M/187/2015 MIJO

Mariola Bieniek (Iwerzyce podkarpackie)

M/190/2016 MARWELKI (strona www)

Justyna Pryszczewska (Gola wielkopolskie)

M/191/2016 MALTAŃSKA DOLINA

Grażyna Chrząszcz (Hucisko małopolskie)

M/203/2016 MY LITTLE FRIEND

Mirosław Cygan (Michałowice dolnośląskie)

M/216/2016 MARINA BLU

Irena Lekka (Szczecinek pomorskie)

M/217/2016 MOPSIA SFORA

Aleksandra Pietrzyk (Rudno śląskie)

M/218/2016 MARSELINA

Anna Podlaska - Bielecka (Lublin lubelskie)

M/219/2016 MAŁA NIEDŹWIEDZICA

Helena Wieraszka (Gołąb lubelskie)

M/220/2016 MIROWSKA DZIELNICA

Bożena Adamska (Pińczów świętokrzyskie)

M/221/2016 MYŚLIWSKI ZAKĄTEK

Dariusz Miśkiewicz (Nowa Sól wielkopolskie)

M/224/2017 MAŁA LAKI

Anna Nowicka (Środa Wlkp wielkopolskie)

M/225/2017 MACIEJOWA SFORA

Agnieszka Wróbel (Kielce świętokrzyskie)

M/227/2017 MANIA LAS

Krystyna Sroczyńska (Łódź łódzkie)

M/228/2017 MINI KAMA

Anna Marciniak (Mielżyn wielkopolskie)

M/232/2017 MOPSI ZAUŁEK

Sylwia Falba (Wyszków mazowieckie)

M/234/2017 MIŚ POLARNY

Paweł Kolbusz (Iwiny dolnośląskie)

M/236/2017 MALCZIKI

Agata Ciężadło (Dębno małopolskie)

M/241/2017 MARVELOUS

Dariusz Borowski (Brzeg opolskie)

M/243/2017 MAŁA WATAHA

Katarzyna Bryła (Szczytno warmińsko-mazurskie)

M/245/2017 MŁYNARSKA FAMILIA

Jan Władyszewski (Sobków świętokrzyskie)

M/248/2017 MAXIMA BLUE

Marta Wiskulska (Sianów zachodniopomorskie)

M/249/2019 MALTAŃCZYK STOK LACKI

Łukasz Łęczycki (Siedlce mazowieckie)

M/250/2019 MOPSIA MAMA

Justyna Marek - Dziwiec (Bystrzyca Kłodzka dolnośląskie)

M/251/2019 MOLLYLANDIA

Magdalena Łukowska (Bydgoszcz dolnośląskie)

M/252/2019 MIŚ - MISIA

Artur Zmysłowski (Płońsk mazowieckie)

M/253/2019 MALOWANA LALA

Edward Długosz (Brzostek podkarpackie)

M/254/2020 MEGA PRZYJACIELE

Grzegorz Sobolewski (Lipnica podkarpackie)

M/255/2020 MADAJOWA SFORA

Agnieszka Bogusz (Łódź łódzkie)

M/256/2017 MORDKI ABIGAILE

Bernard Kosiński (Regimin mazowieckie)

M/257/2017 MEYKABI

Lidia Serafin (Gąsawa kujawsko-pomorskie)

M/258/2017 MIO CANE

Janusz Kołodziejczyk (Skierniewice łódzkie)

M/259/2017 MIJECZKA

Rafał Gorzaniak - Nacke (Wągrowiec wielkopolskie)

M/263/2017 MEDI - ZDUŃSKA WOLA

Michał Sadowski (Zduńska Wola łódzkie)

M/265/2017 MIRAGE

Magdalena Duszyńska (Czerniejewo wielkopolskie)

M/274/2018 MARDOG

Marcin Szymczak (Dalików łódzkie)

M/276/2018 MELA - MIK

Zbigniew Paluszkiewicz (Nowe Skalmierzyce wielkopolskie)

M/277/2018 MOON IN DAY (strona www)

Kaja Kierzkowska (Sokoły mazowieckie)

M/278/2018 MONDAR

Monika Zakolska (Konstantynów Łódzkich łódzkie)

M/281/2018 MY SWEET PASSION

Bogusława Zalewska (Legnica dolnośląskie)

M/283/2018 MY LITTLE CHI CHI (strona www)

Kalina Marczewska (Bełdów łódzkie)

M/284/2018 MALTAŃCZYKOWY ZAKĄTEK

Aleksandra Jakubiak (Płock mazowieckie)

M/285/2018 MALOWNICZA ZAGRODA

Grzegorz Kiełek (Łódź łódzkie)

M/286/2018 MAŁE BOBUSIE

Elżbieta Liptak (Limanowa małopolskie)

M/288/2018 MINI NOSKI

Małgorzata Żugaj (Boleszkowice dolnośląskie)

M/294/2018 MALINOWY ZAKĄTEK

Agnieszka Krupa - Sokołowska (Rosnówko dolnośląskie)

M/295/2018 MILANO ROSSO

Ewelina Lemiech - Mirowska (Wołomin mazowieckie)

M/297/2018 MAŁE KIRUŚKI

Bożena Kowalczyk (Żory śląskie)

M/299/2018 MAŁE LYGRYSKI

Krzysztof Otto (Małachowo wielkopolskie)

M/303/2018 MAK - DOG

Maciej Cierpikowski (Płock mazowieckie)

M/305/2018 MAŁE ZOO

Piotr Skrzeczyna (Kostomłoty Pierwsze świętokrzyskie)

M/306/2018 MALTAŃSKI POLIGON

Marta Markus (Łowicz łódzkie)

M/307/2018 MAJAND

Milena Suchenek (Gwizdały mazowieckie)

M/308/2018 MAT - BEAGLE

Mateusz Sęk (Gołcza małopolskie)

M/309/2018 MONTIS

Monika Woźniczko (Piaseczna Górka dolnośląskie)

M/312/2019 MISIE MARYSI (strona www)

Paweł Mamcarz (Zduny łódzkie)

M/314/2019 MAŁY MILUCH

Ewa Kończal (Żnin kujawsko-pomorskie)

M/319/2019 MOPSIA CHATKA

Małgorzata Walska (Lewin Brzeski dolnośląskie)

M/323/2020 MAŁY PRZYJACIEL (strona www)

Sławomir Odziemek (Hoogvliet Rotterdam, 3193 VC dolnośląskie)

M/324/2019 MALTAŃSKIE PEREŁKI

Agnieszka Nalepińska (Głogów dolnośląskie)

M/325/2019 MAŁE KULECZKI

Rafał Grzywacz (Kozienice mazowieckie)

M/326/2019 MALTANROSE

Krystyna Juźwin (Bralin wielkopolskie)

M/327/2019 MAMOLAND

Kinga Rakoczy (Wola Krzysztoporska łódzkie)

M/328/2019 MOLINEZJA

Alicja Ogorzelska (Dębnica Kaszubska dolnośląskie)

M/329/2019 MUSIC HOUSE

Dorota Głos (Kazimierz Dolny dolnośląskie)

M/330/2019 MALTAŃSKI RAJ

Sara Hofmańska (Radwanice dolnośląskie)

M/331/2019 MIKI - MAJ

Michał Majorek (Żegrówko wielkopolskie)

M/333/2020 MALWOWA SFORA

Halina Biernacka (Bukowiec łódzkie)

M/335/2020 MILUSIOWO

Beata Kotwa (Ostrowieć Św. świętokrzyskie)

M/336/2020 MAŁE KUDŁATE

Dorota Samiec (Tarczyn dolnośląskie)

M/337/2020 MOJA POSESJA

Teresa Szymczyk (Karczmiska dolnośląskie)

N/02/2012 NADOS (strona www)

Adrian Dobrowolski (Częstochowa śląskie)

N/03/2012 ZNAD CZARNEJ NIDY

Grażyna Grębska (Morawica świętokrzyskie)

N/07/2012 NAD CADOREM

Krzysztof Bulik (Gierałtowiczki małopolskie)

N/11/2012 NIEDŹWIAŃSKIE MOLOSY

Jerzy Adamski (Pińczów świętokrzyskie)

N/24/2014 NIEZAPOMINAJKA

Marek Kraus (Oborniki Wielkopolskie wielkopolskie)

N/27/2014 NAWROTKA

Katarzyna Nawrot (Koprzywnica świętokrzyskie)

N/28/2014 NISI DOG

Monika Kozicka (Sienno mazowieckie)

N/40/2015 NASI-WEST

Sylwia Nasiłowska (Żółkiewka lubelskie)

N/44/2015 NEVER LAND

Stanisława Łuczyk (Działoszyce świętokrzyskie)

N/45/2015 NAD ZALEWEM

Adam Starnawski (Brzeziny świętokrzyskie)

N/50/2016 NICEDOG

Andrzej Ekiel (Wiśniowa Góra łódzkie)

N/53/2016 NIESFORNY PRZYJACIEL

Agnieszka Czaja (Serock mazowieckie)

N/55/2016 NARKOTIC BLUE

Beata Łagoda (Krzemieniewo wielkopolskie)

N/56/2016 NIESFORNA SFORA (strona www)

Małgorzata Kochanowska (Niedrzwica Duża lubelskie)

N/58/2016 NEFERTARI

Rafał Chmielewski (Chełmża kujawsko-pomorskie)

N/61/2017 NIDAL

Zdzisław Brychcy (Wschowa wielkopolskie)

N/65/2017 NASZE BULDOŻKI

Krzysztof Kuciński (Poddębice łódzkie)

N/71/2017 NASZA FERAJNA

Tomasz Szczęśniak (Wierzbica mazowieckie)

N/72/2017 NIEBIESKI

Michał Kałużny (Grabów łódzkie)

N/75/2017 NELLA

Krzysztof Tabaka (Płoty wielkopolskie)

N/76/2017 NADWIŚLAŃSKIE BULDOŻKI

Jarosław Gudyka (Wiślinka pomorskie)

N/77/2018 NAD GOPŁEM

Wiesław Gralak (Ślesin wielkopolskie)

N/80/2018 NARCYZOWA FERAJNA

Gerard Graszka (Domaniewice łódzkie)

N/81/2018 NICOLAUS

Sławomira Barambas (Skórcz pomorskie)

N/82/2018 NADNIEBNE ANIOŁKI (strona www)

Patrycja Tymkowska (Zakrzewo wielkopolskie)

N/83/2018 NANKIEWICZ

Anna Wolińska (Firlej lubelskie)

N/85/2018 NATILONADA

Ilona Kwiatkowska (Rąbień łódzkie)

N/86/2019 NOTECKI PRZYJACIEL

Lidia Dmytrasz - Kępa (Dębe wielkopolskie)

N/87/2019 NEPRES

Paweł Gągała (Mielec podkarpackie)

N/88/2019 NIEBIESKIE ŹRÓDŁA

Anna Czajka (Wąwał łódzkie)

N/91/2019 NAD DUNAJCEM

Krzysztof Ubik (Gołkowice Dolne dolnośląskie)

N/92/2019 NOBLE COLORFUL YORKIE

Wioletta Wojciechowska (Żydowo wielkopolskie)

N/93/2014 NASZE MAŁE POCIECHY

Ewa Gołąbek (Chmielno pomorskie)

N/94/2019 NAD WIDAWKĄ

Marika Markowiak (Szczerców łódzkie)

N/95/2019 NELA FAMILY

Kamila Orłowska (Burzenin dolnośląskie)

N/96/2020 NOA

Grażyna Menes (Głowno łódzkie)

N/97/2020 NIO NIO (strona www)

Agnieszka Regiec (Wrocław dolnośląskie)

N/98/2020 NIEBIESKIE BULWY

Łukasz Skowron (Kielce dolnośląskie)

N/99/2020 NOSFERATU

Janusz Sontowski (Gostycyn kujawsko-pomorskie)

N/100/2020 NEAR THE FOREST

Joanna Cedro (Bodzentyn mazowieckie)

N/101/2020 NADWARCIAŃSKIE PSIAKI

Przemysław Kowalik (Osajków dolnośląskie)

N/102/2020 NIUFOLANDIA

Anna Marciniak (Musuły mazowieckie)

N/103/2020 NELSON PIONIER

Iwona Świderska (Dorohusk lubelskie)

N/104/2020 NOBLE SWISS

Bartosz Mikołajczyk (Kępno dolnośląskie)

N/105/2020 NIEUSTRASZENI

Krzysztof Gralewski (Mirosław mazowieckie)

N/106/2020 NADNARWIAŃSKIE CUDA

Artur Węgler (Różan mazowieckie)

O/01/2012 OLUSIA (strona www)

Krzysztof Dominiak (Skierniewice łódzkie)

O/06/2012 OAZA

Teresa Kudrej (Kobylniki wielkopolskie)

O/08/2012 OLIONKA

Lidia Prus (Poznań wielkopolskie)

O/10/2012 OD ZAZULI

Dariusz Żaglewski (Biały Bór zachodniopomorskie)

O/14/2013 OLA

Anna Szczepańska (Jasienica Dolna opolskie)

O/15/2013 OGRODY SEMIRAMIDY

Ryszard Bąk (Wrocław dolnośląskie)

O/16/2013 OLIWIOREK

Jola Waszkiewicz (Lubartów lubelskie)

O/18/2013 ORZECHOWY ZAKĄTEK (strona www)

Margarita Zawierucha (Grabów łódzkie)

O/21/2014 ORCHIDEA

Hanna Kaim (Gdańsk pomorskie)

O/22/2014 OCHWEŚWICKIEJ GWARY

Piotr Kędziora (Ślesin wielkopolskie)

O/25/2015 OSKAR09

Szymon Rzepka (Krobia wielkopolskie)

O/27/2015 OLINATI CLUB (strona www)

Sylwia Krac (Gorzkowiczka łódzkie)

O/30/2015 OKAMI - INU (strona www)

Milena Żmuda (Kalisz wielkopolskie)

O/33/2015 ORZEŁ

Barbara Przybyła (Grotniki łódzkie)

O/35/2016 OGRODZONY RAJ

Jarosław Wypyszewski (Sępólno - Krajeńskie kujawsko-pomorskie)

O/36/2016 OWCZARKOWE RANCZO

Rafał Gierlak (Czudec podkarpackie)

O/39/2016 OGRODOWA SFORA (strona www)

Arkadiusz Stolarski (Brześć Kujawski kujawsko-pomorskie)

O/45/2017 ODOLAND

Mariusz Kowalik (Kurów lubelskie)

O/47/2017 OWCZARKOWA ZAGRODA

Krzysztof Tomczak (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

O/48/2017 OSKISTAFF

Oskar Jakubowski (Góra Kalwaria mazowieckie)

O/52/2018 ORTYL'S BULLDOGS

Sylwia Ortyl (Mielec podkarpackie)

O/53/2018 OGRODU IGORA

Hieronim Rzepka (Ścinawa dolnośląskie)

O/54/2018 OTO PRZYJACIEL

Emilia Plichta (Miechucino pomorskie)

O/55/2019 OAZA WILKÓW

Magdalena Glembin (Karlikowo pomorskie)

O/57/2019 OGRÓD MAI

Barbara Chodasewicz (Łódź łódzkie)

O/58/2019 OGRODOWY RAJ

Łukasz Bienias (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

O/59/2019 OKSENIA

Małgorzata Pawlina - Okseniuk (Czerwionka dolnośląskie)

O/60/2020 OUR LITTLE CONSOLATI

Ewa Tokarz (Polańczyk dolnośląskie)

O/61/2020 ORYGENES

Monika Gosa (Swędów łódzkie)

O/62/2020 OLUSIOWE PIESKI

Klaudia Rusin (Krzymów wielkopolskie)

O/63/2020 ODI-ROMA

Mariusz Nacula (Łódź łódzkie)

O/64/2020 ODCIENIE BIELI

Artur Ptasiński (Łódź łódzkie)

O/65/2020 OGRODU RÓŻANEGO

Eunika Ławniczak (Odolanów dolnośląskie)

O/66/2020 ONSARIA

Anna Kolis (Domaniewice dolnośląskie)

P/03/2012 PSIE KOSZMARY

Krystyna Wątła (Kowala mazowieckie)

P/04/2012 POD DĘBAMI

Marcin Rzepa (Sędziejowice łódzkie)

P/05/2012 POD MODRZEWIEM

Ferdynand Stranc (Ślesin wielkopolskie)

P/12/2012 PERŁA

Zofia Włodarczyk (Bełżyce lubelskie)

P/24/2012 PRZYJAZNY PSI DOM

Wioletta Kos (Panki śląskie)

P/26/2012 POD ORZECHEM

Mirosław Firan (Łódź łódzkie)

P/27/2012 PAZUR

Janina Gonsior (Żory śląskie)

P/33/2012 PUCZINI

Bożena Majkowska (Bełżyce lubelskie)

P/41/2012 PSIA RODZINA

Anna Wawrzyniak (Jaśkowice śląskie)

P/54/2013 PSIA SŁODYCZ

Dorota Kowalska (Szczecinek zachodniopomorskie)

P/70/2013 PODAJ ŁAPĘ

Beata Perlikowska (Świdnica dolnośląskie)

P/75/2013 PSIE KRÓLESTWO

Anna Gabryś (Ślesin wielkopolskie)

P/76/2013 PUPPY YEARS

Bartłomiej Żaczek (Jedlińsk mazowieckie)

P/79/2013 PSI ŚWIAT

Renata Szymendera (Mikstat wielkopolskie)

P/89/2014 PRINCIPESSA

Ewa Zmyślona (Jarocin wielkopolskie)

P/90/2014 POLICE DOGS CENTER

Artur Marcych (Hrubieszów lubelskie)

P/91/2014 PIEKIEŁKOWE RANCZO (strona www)

Krzysztof Juja (Wolsztyn wielkopolskie)

P/92/2014 PRZYPARKOWA

Jolanta Barszczewska (Nowy Tomyśl wielkopolskie)

P/95/2014 PUCHATE MISIE

Aleksandra Kusa (Wyszogrod mazowieckie)

P/100/2014 PANKRACKI

Tomasz Płończak (Borek Wlkp wielkopolskie)

P/115/2014 PUPPY HILL (strona www)

Katarzyna Błazińska (Góry Mokre łódzkie)

P/116/2014 PITBULL Z GÓRKI

Henryka Malinowska (Prażki łódzkie)

P/117/2014 PINKUSIOWA ZAGRODA (strona www)

Paulina Szczeszek (Gostyń wielkopolskie)

P/131/2014 PRETORIANS

Tomasz Gałecki (Tuszyn łódzkie)

P/134/2015 PASTERSKA FERAJNA

Jarosław Naskrent (Gostyń wielkopolskie)

P/137/2015 PRZYJAZNY LABRADOR

Bartłomiej Dyluś (Przystajń śląskie)

P/142/2015 PARADIS YORK

Andrzej Gryzło (Zalasowa małopolskie)

P/156/2015 PLUSZOWE KSIĘŻNICZKI

Michał Ufnal (Stoczek mazowieckie)

P/157/2015 PRZY ŚLUZIE

Halina Cieśluk (Skulsk wielkopolskie)

P/159/2015 PUŃCIK

Marlena Chyża (Ciążeń wielkopolskie)

P/163/2015 POD JARZĘBINĄ

Bogdan Błażejewski (Kamieniec wielkopolskie)

P/165/2015 PODHALAŃSKA HODOWLA PSÓW RASOW

Mieczysław Chryczyk (Ochotnica Górna małopolskie)

P/171/2015 PAGÓREK SHAR PEI

Bartosz Grzyb (Chocznia małopolskie)

P/172/2015 PERŁOWE ZACISZE

Wiesław Graczyk (Witobel wielkopolskie)

P/177/2016 PRAWDZIWY DOM

Maria Kopera (Wyszogród mazowieckie)

P/178/2016 PRZYTUL PSA

Beata Uzarska (Mochowo mazowieckie)

P/191/2016 PASTUSZKOWO

Magdalena Wysocka (Tarnobrzeg podkarpackie)

P/196/2016 PSY NA SALONY (strona www)

Małgorzata Maniak (Libusza małopolskie)

P/199/2016 PERŁOWY PIASEK

Daria Kozłowska (Opalenica wielkopolskie)

P/205/2016 PODWÓRKO BEAGLE

Aneta Pater (Witaszyce wielkopolskie)

P/206/2017 PODKARPACKA PASJA

Maria Markiewicz (Zręcin podkarpackie)

P/207/2017 PSI PRZYJACIEL

Barbara Mońka (Krzepice śląskie)

P/213/2017 PERŁY MAZOWSZA

Daniel Ziarkowski (Pomiechówek mazowieckie)

P/214/2017 PUPILKI

Arkadiusz Krauze (Szadek łódzkie)

P/222/2017 PERRO FELIZ

Krzysztof Bartosz (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

P/226/2016 PINK BULL EVELINE

Ewelina Jonkwisz (Zawidz Kościelny mazowieckie)

P/227/2017 POSTERITATEM

Ewa Dymus (Kobiele Wielkie łódzkie)

P/229/2017 PSINA TERENI

Józef Powała (Września wielkopolskie)

P/230/2017 PSIA POLANA

Maria Warsińska (Człuchów pomorskie)

P/232/2017 PUSZYSTE URWISY

Malwina Wojciechowska (Dolsk wielkopolskie)

P/233/2017 PASTERSKA GROMADA

Marika Skowrońska (Siedmiorogów Drugi wielkopolskie)

P/234/2017 PSIAKI Z POLNEJ (strona www)

Urszula Gorzałczyńska (Rawa Mazowiecka łódzkie)

P/235/2018 POTWORKI I SPÓŁKA

Przemysław Szymański (Łódź łódzkie)

P/237/2018 PSIARKOWO

Justyna Frąk (Bieliny świętokrzyskie)

P/240/2018 PIXIE BORDER

Barbara Utrata (Luzino pomorskie)

P/241/2018 PO PROSTU MOPS (strona www)

Aleksandra Rudzińska (Złocieniec zachodniopomorskie)

P/242/2018 PILUKABEJA

Karolina Szymczak (Łódź łódzkie)

P/243/2018 PRZESTRZEŃ ARISSY

Szymon Urbaś (Góra wielkopolskie)

P/247/2018 PRZYSTAŃ POD KLONAMI

Aneta Kanafa (Gidle łódzkie)

P/250/2018 PEREŁKI BAŁTYKU

Anna Orzechowska (Słupsk pomorskie)

P/251/2018 PSIAKI SŁODZIAKI

Katarzyna Wojtaszewska (Szczerców dolnośląskie)

P/253/2018 POCIESZKI WIOLI

Wioletta Przysucha (Sadowie dolnośląskie)

P/254/2018 PSIAKI BOROWIAKI

Beata Leśniak (Śliwice kujawsko-pomorskie)

P/256/2018 PUGIL

Tomasz Krześniewski (Lubochnia łódzkie)

P/257/2018 PUSZYSTE KULE

Halina Jędrzejewska (Nowa Kuźnia dolnośląskie)

P/258/2018 PHENOMENAL

Wojciech Waszczuk (Gryfice dolnośląskie)

P/262/2018 PRZYJACIEL DLA CIEBIE

Arkadiusz Brzeziński (Stryków łódzkie)

P/265/2019 PICCOLO GUERRIERO

Mariusz Pawlikowski (Łuków lubelskie)

P/267/2019 PUPIL RADOMSZCZAŃSKI

Zbigniew Olczyk (Kobiele Wielkie łódzkie)

P/268/2019 PUSZYSTE SZKRABY

Małgorzata Kowalska (Aleksandrów Łódzki dolnośląskie)

P/270/2019 PARKOWY RAJ

Iwona Muszyńska (Koźminek wielkopolskie)

P/271/2019 PERŁA ŻYRARDOWA (strona www)

Urszula Nalejska (Żyrardów łódzkie)

P/272/2019 PANDORA AND RUBIES

Justyna Borczyk (Bielawa dolnośląskie)

P/273/2019 PSIE SMYKI

Sylwester Frontczak (Brójce dolnośląskie)

P/278/2019 PERŁOWA DOLINA

Barbara Kluszczyńska (Łabiszyn dolnośląskie)

P/282/2019 PIESKI Z BUGAJA

Agata Kucharczyk (Pradła dolnośląskie)

P/286/2019 PSIA ZAŁOGA

Kamil Taront (Rawicz wielkopolskie)

P/287/2019 PHILI-DOG

Ewelina Kwasigroch (Ludwiniec kujawsko-pomorskie)

P/288/2019 PROJEKT LADY

Danuta Smędzik (Bełchatów łódzkie)

P/289/2019 PSIAKI Z WILKOWA

Karolina Nalepińska (Wilków wielkopolskie)

P/290/2019 PUCKOWY ZAKĄTEK

Sławomir Borowiak (Oborniki wielkopolskie)

P/291/2019 POD JURAJSKIEGO GŁOGU

Zofia Pietrasik (Żarnowice śląskie)

P/292/2019 PAKUSIOWE ROJBRY

Małgorzata Zielińska (Poznań dolnośląskie)

P/293/2019 PRZYJACIELE YOGIEGO

Dariusz Janik (Świeszyno dolnośląskie)

P/294/2019 PARISIAN PUPPIES

Sylwia Gawrońska (Lubraniec dolnośląskie)

P/295/2019 PĘDZIWIATR

Marzena Szczegielniak (Łódź łódzkie)

P/296/2019 PODMIEJSKA GROMADA

Marcin Habryń (Piotrków Trybunalski łódzkie)

P/297/2019 PRZYLEŚNA SFORA

Michalina Świderek (Przyłęk Duży dolnośląskie)

P/298/2019 PSIA EKIPA

Monika Wójtowicz (Radzyń Podlaski dolnośląskie)

P/299/2019 PIĘKNY ZAKĄTEK

Agata Tecław (Skarszewy pomorskie)

P/300/2019 PRZYJACIELSKIE KASZUBY

Sylwia Rudnik (Gołubie pomorskie)

P/301/2019 PATROS CLUB

Patryk Rosiński (Osięciny kujawsko-pomorskie)

P/302/2019 PRZYTOCKIEGO GRODU

Sławomir Mikołajczyk (Doruchów dolnośląskie)

P/303/2020 PODLASKA KRAINA

Justyna Jastrzębska (Szumowo podlaskie)

P/304/2020 POLKO

Krzysztof Kamiński (Ostroróg wielkopolskie)

P/305/2020 PRZYSTANEK 12

Ewa Butkiewicz (Korfantów opolskie)

P/306/2020 PSILANDIA

Katarzyna Wysocka (Janów podlaskie)

P/307/2020 POMS LOVE

Ewa Pawelec (Bielsko - Biała śląskie)

P/308/2020 PUCHATOGRÓD

Katarzyna Łach (Lipinki Łużyckie wielkopolskie)

P/309/2020 PAKO - PAKO

Adam Błażyński (Łódź łódzkie)

P/310/2020 PERŁOWY ŚWIT

Agata Jaroń - Wartałowicz (Pierzchnica świętokrzyskie)

P/311/2020 POLLYLAND

Dominika Bracha (Gąsawy Rządowe mazowieckie)

P/312/2020 PRESIDENT

Anna Chmielewska (Żmigród dolnośląskie)

P/313/2020 PIERWSZE KROKI

Adrianna Bulska (Brody Iłżeckie świętokrzyskie)

P/314/2020 PALUBA

Paweł Lubański (Słupca dolnośląskie)

P/315/2020 PŁASKIE NOSKI

Natalia Szumska (Bydgoszcz dolnośląskie)

P/316/2020 PSIE SMYKI ZE SMOCZEJ GÓRY

Katarzyna Maras (Żmigród dolnośląskie)

P/317/2020 PROGRESS BULL

Dariusz Chanczak (Pabianice dolnośląskie)

P/318/2020 PODWÓRKO CZTERY ŁAPKI

Katarzyna Konarkowska - Siejak (Nowe Miasto nad Wartą wielkopolskie)

P/319/2020 PUCHATE KULECZKI

Piotr Ciba (Kosiska dolnośląskie)

P/320/2020 PRUDENS CANIS

Tomasz Czerniak (Gniezno wielkopolskie)

P/321/2020 PALMOWY MIŚ

Beata Karsznia (Węglowice łódzkie)

Q/01/2012 QUANTUM

Tomasz Bielawski (Ozorków łódzkie)

Q/02/2017 QUEEN LIFE

Katarzyna Smolarz (Łęczna mazowieckie)

R/06/2012 RADOSNA KRAINA

Bogdan Janik (Rogów łódzkie)

R/08/2012 RADOŚĆ Z TOPOLOWEJ DOLINY

Izabela Radawiec (Katowice śląskie)

R/12/2012 RADOSNA GROMADA

Katarzyna Druse (Zgierz łódzkie)

R/23/2012 ROBINIO

Robert Majchrzak (Przysucha mazowieckie)

R/28/2013 RAJ U EWY

Ewa Kowalczyk (Ujazd łódzkie)

R/39/2013 RAZ, DWA, TRZY

Joanna Wilińska (Andrespol łódzkie)

R/44/2014 RÓŻOWA MAGNOLIA

Paweł Syncerz (Sobków świętokrzyskie)

R/60/2014 RODZINA MALTAŃCZYKÓW

Grażyna Gołembka (Leszno wielkopolskie)

R/61/2014 ROZKOSZNA GROMADKA

Beata Kleber (Łódź łódzkie)

R/72/2015 RAFAELLO POLAND

Rafał Maciejewski (Kamieniec wielkopolskie)

R/76/2015 ROYAL PERŁY

Maria Kopterska - Gofron (Kobylniki wielkopolskie)

R/77/2015 REEVE

Joanna Rozmarynowska (Drezdenko wielkopolskie)

R/86/2016 REMUS

Violetta Wojtkowiak (Sulęcin lubuskie)

R/88/2016 ROTT-STAR

Marek Macek (Łosiów opolskie)

R/101/2017 RUSLIK

Rusłan Gibuła (Nałęczów lubelskie)

R/114/2017 ROB - CHOW

Zbigniew Rozmarynowski (Sieradz łódzkie)

R/118/2018 RÓŻANA

Beata Bąk (Grabów łódzkie)

R/119/2018 RAD DOGS

Robert Zieliński (Radom mazowieckie)

R/123/2018 RED FOXES DORIS

Dorota Sarul (Zielona Góra lubuskie)

R/125/2018 RANCZO CITY

Tomasz Nowacki (Stary Lubosz wielkopolskie)

R/128/2019 RÓŻANA ZAGRODA

Mirosław Szymczak (Kramsk wielkopolskie)

R/130/2019 ROSSANA DOGS

Roksana Marciszyn (Wschowa wielkopolskie)

R/131/2019 REWEIB KROY

Dorota Gałkowska - Wilk (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

R/133/2019 RODZINNE PUPILE

Patrycja Król (Rachowice śląskie)

R/136/2019 RANCZO VINGA

Estera Mikuła (Niedrzwica Duża lubelskie)

R/137/2019 RONDO ROTT

Piotr Druszcz (Skarbimierz opolskie)

R/138/2019 RAINBOW WYDARTOWO

Dariusz Tuszyński (Bojanowo dolnośląskie)

R/139/2019 RENBAS

Renata Basiak (Biała Góra łódzkie)

R/140/2020 RANCZO NAD ROZTOCZEM

Beata Dziędziurko (Zamość lubelskie)

R/141/2020 RUBIN GANG

Aleksandra Lisek (Polska Nowa Wieś opolskie)

R/142/2020 REXUS

Joanna Majewska (Wrocław dolnośląskie)

R/143/2020 RANCZO IWONY

Iwona Kubiak (Zduńska Wola łódzkie)

R/145/2020 ROZRABIAKI ANI

Anna Pochłopień (Kraków dolnośląskie)

R/146/2020 RANCZO ZULI

Andrzej Rzeczyca (Grodzisko Dolne podkarpackie)

R/147/2020 RUSSELL GOLD

Ewelina Sowisz (Brzeziny łódzkie)

R/148/2020 ROYAL PUPPIES TEAM

Monika Wojtczak (Łęczyca łódzkie)

R/149/2020 ROZLEWISKO

Grzegorz Suchocki (Półwiesk Duży kujawsko-pomorskie)

R/150/2020 RAYO DE SOL

Agnieszka Piech (Słomniki dolnośląskie)

S/01/2012 SOSNOWY BÓR

Mateusz Cieleban (Sędziejowice łódzkie)

S/02/2012 SZYMEK

Wiesław Szymor (Brójce łódzkie)

S/03/2012 SPEŁNIONE MARZENIA

Marzena Kilińska (Milanówek mazowieckie)

S/05/2012 ŚLICZNE CZWORONOGI

Teresa Nowak (Ksawerów łódzkie)

S/06/2012 SIZAR

Krzysztof Kwieciszewski (Osięciny kujawsko-pomorskie)

S/07/2012 SŁONECZNA SFORA

Wiesław Skorupka (Łęka Mała wielkopolskie)

S/11/2012 STREPITOSO

Janusz Pawłowski (Masłów świętokrzyskie)

S/14/2012 ZE STUMILOWEGO LASU

Bogusława Śpiewak (Zduńska Wola łódzkie)

S/21/2012 SKRZAT

Agata Marzysz (Bobrowniki lubelskie)

S/22/2012 SKOTINA

Zofia Kita (Skierniewice łódzkie)

S/26/2012 ŚWIAT BORDER

Włodzimierz Matuszewski (Poddębice łódzkie)

S/27/2012 SAM - LAB

Małgorzata Lindner (Kwiatkowice łódzkie)

S/36/2012 SŁOMOWSKI STAW

Danuta Putko (Września wielkopolskie)

S/40/2012 SOWIDAR

Dariusz Sowa (Bejsce świętokrzyskie)

S/41/2013 STOKROTKOWA POLANA

Dorota Powolna (Opatówek wielkopolskie)

S/44/2013 SISI I SZILA

Sylwia Kozioł (Stróża lubelskie)

S/47/2013 SREBRNY PORANEK

Sylwia Załoga (Nasielsk mazowieckie)

S/48/2013 SZCZĘŚLIWA CHATKA

Leokadia Kaszewska (Łódź łódzkie)

S/49/2013 SANTA MALTANA

Grażyna Trybulska (Łyszkowice łódzkie)

S/53/2013 SŁONECZNY DOM

Bartosz Regulski (Brodnica wielkopolskie)

S/54/2013 SANTA COLOMOSS (strona www)

Przemysław Ochękowski (Adamów lubelskie)

S/62/2013 SZCZĘŚLIWY BEAGLE

Marek Taczkowski (Krzywiń wielkopolskie)

S/66/2013 SŁONECZNEJ ITALII

Tomasz Stępień (Pinczów świętokrzyskie)

S/77/2013 SREBRO MAZOWSZA

Iwona Woźniak (Kowala mazowieckie)

S/80/2014 STOKROTKA

Alina Urbaniak (Krzywiń wielkopolskie)

S/85/2014 SŁONY POTOK

Zofia Grygiel (Brzostek podkarpackie)

S/102/2014 SPOKOJNA PRZYSTAŃ

Danuta Merchel (Hopowo pomorskie)

S/104/2014 STASIOWE SKRZATY

Stanisław Ciągło (Głuszyca dolnośląskie)

S/109/2014 SFORA SZOGUNA

Przemysław Cepowski (Zadzim łódzkie)

S/113/2015 SYBERIAN HUSKY RITA

Mariusz Parol (Rzeszów podkarpackie)

S/116/2015 SFORA Z REMBISZOWA

Grzegorz Wojcieszek (Zapolice łódzkie)

S/119/2015 SMARTIE JACKS

Marcin Lipiński (Buczek łódzkie)

S/123/2015 SMUGA (strona www)

Monika Bociankiewicz (Warszawa mazowieckie)

S/125/2015 SŁODZIAKI

Agnieszka Bartosik (Zapolice łódzkie)

S/135/2015 SIEDLECKA GROMADA

Bartosz Mały (Siedlec wielkopolskie)

S/138/2015 STRZEGOCICE

Paweł Ligęzka (Strzegocice podkarpackie)

S/139/2015 SILVER PEARL

Aleksandra Groth (Wejherowo pomorskie)

S/148/2015 SFORA Z DOLINY BOBRÓWKI

Bogdan Gajda (Łowicz łódzkie)

S/150/2015 SFORA KAMA

Sylwester Gransztof (Ryki lubelskie)

S/152/2015 SFORA SPOD RAWKI

Dorota Trębacz (Rawa Mazowiecka łódzkie)

S/154/2015 SHIH-TZU A&B

Monika Zając (Konstantynów Łódzki łódzkie)

S/156/2015 STRZAŁKA

Tadeusz Rochala (Łódź łódzkie)

S/157/2015 SFORA MATRIXA

Mateusz Walo (Tuchowicz lubelskie)

S/159/2015 SZWAJCARSKIE DIABEŁKI

Błażej Gruszka (Mińsk Mazowiecki mazowieckie)

S/164/2015 SWEET HOME K&K

Kinga Jusik (Połajewo wielkopolskie)

S/166/2015 SZARON

Patryk Różański (Tczów mazowieckie)

S/167/2015 SOJI

Zofia Jacher (Kaniów dolnośląskie)

S/171/2016 SŁONECZNE SIOŁO HODOWLA WYREJESTROWANA ZA ŁAMANIE REGULAMINU HODOWLI PSÓW RASOWYCH

Bożena Paturaj (Szczerców łódzkie)

S/173/2016 SURYKATKA

Ewa Surdykowska (Lubawa warmińsko-mazurskie)

S/174/2016 SŁODKI URWIS

Iwona Funk (Krokowa pomorskie)

S/189/2016 SWEET HOUSE

Ewelina Kierach (Ostrowy nad Okszą śląskie)

S/190/2016 SZCZĘŚLIWY ZAKĄTEK

Małgorzata Głowania (Bolesławice pomorskie)

S/193/2016 SWEET FRIEND

Emilia Szczepaniak (Szczecin zachodniopomorskie)

S/195/2016 SHAGGY JOY

Marzena Świąder (Łódź łódzkie)

S/196/2016 SZLACHETNE SZCZENIĘTA

Joanna Lesiak (Jodkowa podkarpackie)

S/197/2016 SZCZENIAKI NIE Z TEJ PAKI

Małgorzata Zasiadczyk (Konstantynów Łódzki łódzkie)

S/200/2016 SWEET CLUB

Klaudia Gawart (Łódź łódzkie)

S/201/2017 SKRZYDŁA DUMY

Barbara Jamrozy (Oświęcim małopolskie)

S/202/2017 SZCZĘŚLIWE CHIHUAHUA

Ilona Sadłowska (Łódź łódzkie)

S/203/2017 SLIEMA

Janina Dulęba (Bodzentyn świętokrzyskie)

S/209/2017 SEME DEL DIAVOLO (strona www)

Małgorzata Senderek (Sadlinki pomorskie)

S/211/2017 SFORA GREGORA

Grzegorz Polański (Pęczniew łódzkie)

S/221/2017 SZAFIROWA DOLINA

Jacek Bierła (Niesłabin wielkopolskie)

S/222/2017 SZMARAGDOWE ZACISZE

Magdalena Piskunowicz (Ostroróg wielkopolskie)

S/224/2017 SHIH TZU MOSINA

Zdzisław Olszewski (Mosina wielkopolskie)

S/231/2017 SZALONE ŁOBUZY

Justyna Gryska (Stare Miasto wielkopolskie)

S/233/2017 SOŁTYS GANG

Dorota Sołtys (Szpetal Górny kujawsko-pomorskie)

S/237/2017 SZYSZYŃSKA CHATA

Justyna Kędziora (Ślesin wielkopolskie)

S/240/2018 SKARB PONIDZIA

Anna Kwapień (Michałów świętokrzyskie)

S/242/2018 SETIR

Elżbieta Kołodziej (Nowe Rybie małopolskie)

S/243/2018 STRUNA LEO

Justyna Strumińska (Bydgoszcz dolnośląskie)

S/248/2018 SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA

Ewa Urbaniak (Aleksandrów Łódzki łódzkie)

S/250/2018 SMALL PUPPY CLUB

Weronika Janiak (Ryki mazowieckie)

S/253/2018 SZCZYGLI ZAUŁEK

Agnieszka Szczygielska (Police zachodniopomorskie)

S/256/2018 STAŚ I NEL

Agnieszka Surma (Żychlin łódzkie)

S/261/2018 SZAFIROWY ŚWIAT

Krzysztof Bąkowicz (Gorzkowice łódzkie)

S/263/2018 SHIBA TEAM

Krystyna Kosmala (Brzeziny łódzkie)

S/266/2018 SUPERB CLEO

Zbigniew Glapiński (Brzeźnio łódzkie)

S/267/2018 SABARIS

Aleksandra Dziewiór (Bratoszewice łódzkie)

S/268/2018 SILKY

Marzena Barszczewska (Łąka podkarpackie)

S/269/2018 SZALONE RANCZO

Monika Olbert (Psarskie wielkopolskie)

S/270/2018 SOBKOWSKA SFORA

Waldemar Czarnecki (Sobków świętokrzyskie)

S/276/2018 SFORA Z GŁOWNA

Marcin Wieczorek (Głowno łódzkie)

S/277/2018 SUERTE BLANCA (strona www)

Anna Kościelińska - Radawiec (Bratkowice podkarpackie)

S/279/2019 SFORA U BETI

Beata Tomczak (Kamieniec wielkopolskie)

S/280/2019 SPOKOJNY DOM

Kamil Popławski (Ostrowy łódzkie)

S/281/2019 STAROWIANKA

Daniel Gierańczyk (Daszyna dolnośląskie)

S/283/2019 SYBERYJSKA LUNA

Małgorzata Czerwińska (Gniszewo pomorskie)

S/284/2019 SIELSKA CHATA

Izabela Pawełoszek (Rząśnia dolnośląskie)

S/285/2019 SMILING CHI

Monika Rosa (Polkowice dolnośląskie)

S/287/2019 STREFA PSA

Edyta Filipek (Sobolew mazowieckie)

S/290/2019 ZE SZMARAGDOWEGO WZGÓRZA (strona www)

Dominik Kiełtyka (Miechów małopolskie)

S/294/2019 SKRZYDLATE PSY

Gabriela Kłosowska - Sromek (Męcina dolnośląskie)

S/300/2019 SŁONECZNA PRZYSTAŃ

Agnieszka Jajuga (Wojciechów dolnośląskie)

S/301/2019 SZKOCKI TOWARZYSZ

Bartłomiej Cieślak (Łódź łódzkie)

S/302/2019 SOLEIL

Barbara Piechowicz (Węgrzce Wielkie dolnośląskie)

S/303/2019 SABALOVE

Sabina Pawłowska (Żychlin dolnośląskie)

S/304/2019 SOGBU

Romualda Gbur (Lasowice Wielkie opolskie)

S/305/2019 SZARPKOLANDIA

Paweł Kaczmarek (Dolsk wielkopolskie)

S/306/2019 SYLAYLA

Marta Orłowska (Otwock dolnośląskie)

S/307/2019 SKARBY THE QUEEN

Tomasz Arkuszewski (Chodecz kujawsko-pomorskie)

S/308/2019 SŁODZIAKI Z POLNEGO ZAKĄTKA

Anna Gacki (Świerklaniec dolnośląskie)

S/309/2019 STRZAŁKOWSKA DZICZ

Beata Julkowska (Strzałkowo dolnośląskie)

S/310/2019 SILVER SEED

Klaudia Jarosz (Zaleszany podkarpackie)

S/311/2019 ZE STAREJ WOLI

Dorota Fijałkowska (Warszawa mazowieckie)

S/312/2019 SETERY Z BRZOSKWINIOWEJ DOLINY

Danuta Kołodziejczyk (Morawica dolnośląskie)

S/313/2019 SZY - KA

Wojciech Szymanek (Bolesławiec łódzkie)

S/314/2019 SFORA DEGOLD

Wiesław Dębicki (Sadowie dolnośląskie)

S/315/2020 SŁODKIE PLUSZAKI

Marzena Patron (Sobin dolnośląskie)

S/316/2020 SETTLEMENT OF QUADRUPEDS

Małgorzata Zemsta (Kiełczów dolnośląskie)

S/317/2020 SZCZĘŚLIWE AKITY

Mateusz Czerniak (Lisi Ogon dolnośląskie)

S/318/2020 SIELANKOWE WZGÓRZE

Daniel Ruszała (Zręcin podkarpackie)

S/319/2020 SHIROKUMA

Kamila Bekieszczuk (Rzeczyca dolnośląskie)

S/320/2020 SZCZENIĘCA OAZA

Janina Łasińska (Iława dolnośląskie)

S/321/2020 SWEET MALT

Agnieszka Kraska (Jastrząb mazowieckie)

S/322/2020 SHILLA - WESOŁE BRZDĄCE

Marcelina Grzegorzewska (Zabrze śląskie)

S/323/2020 SWISSCORS

Dawid Staniczek (Świerczyniec śląskie)

S/324/2020 SZKRABY PONIDZIA

Anna Dyraga (Kije świętokrzyskie)

S/325/2020 SILVER SEVEN

Patryk Lipowski (Nowe Grabie mazowieckie)

S/326/2020 SĄDECKIE WILKI

Piotr Multarzyński (Muszyna dolnośląskie)

S/327/2020 SZCZĘŚLIWY ZWIERZCHOWEK

Elżbieta Bartos (Zwierzchów łódzkie)

S/328/2020 SHAGGY HOUSE

Mariusz Frelkowski (Mława mazowieckie)

S/329/2020 STRONG LOYAL DOG

Paweł Szczęch (Pysznica podkarpackie)

S/330/2020 SIELSKI ZAKĄTEK

Marzena Bartosz (Dorohusk lubelskie)

S/331/2020 SŁODZIAKOWY RAJ

Monika Czarnecka (Szczerów łódzkie)

S/332/2020 SERCE NIETOPERZA

Agnieszka Smoleń (Brzeg opolskie)

S/333/2020 SHIH TZU DO KOCHANIA

Alina Szwed (Krotoszyce dolnośląskie)

S/334/2020 SHIH TZU GRANÓWKA

Barbara Frączyk (Granowo Gmina wielkopolskie)

S/335/2020 SABILA

Karolina Kwiatkowska (Janikowo kujawsko-pomorskie)

S/336/2020 SZNAUCER KING (strona www)

Marta Czelej (Ryki lubelskie)

S/337/2020 STANKAR

Marcin Andrzejewski (Łódź łódzkie)

Ś/01/2012 ŚWIAT ROZKOSZY

Mariusz Marciniak (Sędziejowice łódzkie)

Ś/11/2014 ŚLICZNOTKI

Paweł Śmiech (Zwoleń mazowieckie)

Ś/12/2015 ŚLIWKOWY SAD

Anna Konowalska (Grudziądz kujawsko-pomorskie)

Ś/14/2015 ŚNIEŻNA KRAINA

Małgorzata Kołodziejczyk (Czarnocin łódzkie)

Ś/17/2016 ŚNIEŻNE MALUCHY

Mateusz Abramowski (Sitno zachodniopomorskie)

Ś/19/2016 ŚREDZKI ZAKĄTEK

Rafał Jarco (Środa Śląska śląskie)

Ś/20/2016 ŚWIERKLAŃSKIE BULWY

Edyta Pierchała (Świerklany śląskie)

Ś/22/2018 ŚNIEŻNA BEZA (strona www)

Mariola Łuszczek (Czubrowice małopolskie)

Ś/25/2019 ŚNIEŻNE MALTUSIE

Janina Chojnacka (Goszczanów dolnośląskie)

Ś/26/2020 ŚWIĘTOKRZYSKI WODOŁAZ

Ewa Skoczek (Niwy świętokrzyskie)

Ś/27/2020 ŚWIAT OBRY

Maciej Niezborała (Przezmierowo wielkopolskie)

Ś/28/2020 ŚWIAT BEAGLA

Edyta Grzelak (Zadzim łódzkie)

T/01/2012 TINA

Agnieszka Stępień (Ksawerów łódzkie)

T/03/2012 TAYLA ROM

Renata Bednarska (Walentynów mazowieckie)

T/05/2012 THE FOREST

Katarzyna Boruń (Szydłowiec mazowieckie)

T/06/2012 TANTUS

Monika Szurlej (Gwoźnica podkarpackie)

T/15/2012 TĘCZOWE PIESKI

Anna Majchrzak (Jasienica Dolna opolskie)

T/26/2013 TĘCZOWY OGRÓD

Magdalena Laskowska (Ulan-Majorat lubelskie)

T/27/2013 THE BEST LAB

Krystyna Perz (Ostrów Wielkopolski wielkopolskie)

T/33/2013 TRZY GWIAZDY

Patrycja Goździewicz (Węgierki wielkopolskie)

T/39/2013 TAPSI

Jacek Galant (Lublin lubelskie)

T/42/2014 TOŚCIK & TOLIK

Krzysztof Wierzyk (Pudliszki warmińsko-mazurskie)

T/49/2014 TALLULA

Dorota Bednarek (Pabianice łódzkie)

T/55/2014 TOŚKA

Bogdan Wasilewski (Tłuszcz Chrzęsne mazowieckie)

T/57/2015 TOY DOG

Denis Graux (Wąbrzeźno kujawsko-pomorskie)

T/61/2015 TADEO

Przemysław Dudek (Papowo Biskupskie kujawsko-pomorskie)

T/68/2015 TRZY MUSZKIETERKI

Andrzej Kańczurzewski (Sompolno wielkopolskie)

T/71/2016 TEQULIA CLUB

Marcin Żak (Łódź łódzkie)

T/75/2016 TEQUILA MILANO

Renata Solecka (Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie)

T/79/2016 TACZANOWSKICH LASÓW

Bartosz Michalski (Pleszów wielkopolskie)

T/81/2016 TĘCZOWA GROMADA

Krzysztof Masłowski (Janikowo kujawsko-pomorskie)

T/90/2017 TAJEMNY OGRÓD (strona www)

Agnieszka Olkiewicz (Kutno łódzkie)

T/91/2017 THE FRENCHIES HEAVEN

Katarzyna Król (Warszawa mazowieckie)

T/94/2017 TRIO BOKS

Tomasz Zdziarski (Mełno kujawsko-pomorskie)

T/96/2018 TENDI (strona www)

Andzelika Tendelska (Rzeszów podkarpackie)

T/97/2018 TOLMIK

Jolanta Grad (Tarnobrzeg dolnośląskie)

T/98/2018 TWÓJ PUPIL

Sylwia Olędzka (Rogowo dolnośląskie)

T/102/2018 TĘCZOWA DOLINA

Hanna Jarosz (Olsztyn warmińsko-mazurskie)

T/104/2018 TRUFLIŚ

Eliza Sienkiewicz (Sejny podlaskie)

T/108/2019 TULIŚ

Ewelina Madalińska (Klonowa łódzkie)

T/109/2019 TCZEWSKA ZAGRODA

Katarzyna Osowska (Tczew pomorskie)

T/111/2019 TYLKO MNIE KOCHAJ

Alicja Niziołek (Łeczna dolnośląskie)

T/112/2020 TIFIST WOLA

Aneta Sadkowska (Warszawa mazowieckie)

T/113/2021 TASMANIAN FAMILY (strona www)

Kuba Brochocki (Sompolno dolnośląskie)

T/114/2020 TOMARDOGS

Anna Radaszewska (Bydgoszcz kujawsko-pomorskie)

T/115/2020 TALA

Natalia Szeliga (Rzeszów dolnośląskie)

T/116/2020 TOPOLOVE

Kamil Brylski (Bełchatów dolnośląskie)

T/117/2020 TESLA - LAND

Hubert Nosek (Gościeradów dolnośląskie)

U/03/2013 UFNE SERCA

Iwona Dyśko (Skierniewice łódzkie)

U/07/2015 USZATKI Z ZACISZNEGO PODWÓRZA

Katarzyna Nawrot (Kępno wielkopolskie)

U/12/2016 U SIKORKI

Halina Sikora (Krzemieniewo wielkopolskie)

U/13/2016 USZY DO GÓRY

Damian Szczypek (Rzeszów podkarpackie)

U/17/2017 U CIOCI MARLENY

Marlena Andrzejczak (Poddębice łódzkie)

U/18/2018 URWISY Z KOKOSOWEJ ZAGRODY

Kamil Palmowski (Ozorków łódzkie)

U/20/2019 URWISY Z NIEDRZEWIA

Izabela Cicherska (Niedrzew Drugi łódzkie)

U/21/2020 URWISY Z CIENI

Bogusław Namysł (Opatówek wielkopolskie)

V/16/2016 VERTUS

Katarzyna Marusik - Grzelka (Ujazd łódzkie)

V/17/2017 VERBENA

Krzysztof Filipiak (Chodzież wielkopolskie)

W/01/2012 WESOŁY ZWIERZYNIEC

Grażyna Chruślak (Kowala mazowieckie)

W/03/2012 WYGODZKIEGO LASU

Paweł Karczewski (Łowicz łódzkie)

W/15/2012 WELL - SHAPED

Mikołaj Głowacki (Września wielkopolskie)

W/18/2012 WESOŁA DOLINA

Gabryiel Łyskowski (Klonowo Górne pomorskie)

W/20/2012 WENUS

Grzegorz Pawłowski (Burzenin łódzkie)

W/21/2012 WESOŁE PSIAKI

Jolanta Cicha (Dakowy Suche wielkopolskie)

W/22/2012 WALENTYNKA

Jadwiga Czechowska (Kock lubelskie)

W/24/2012 WESOŁE BRATKI

Teresa Milska (Pabianice łódzkie)

W/26/2013 WESOŁA PRZYSTAŃ

Łukasz Ligenza (Przystajń śląskie)

W/27/2013 WHITE ROSES

Magdalena Dybała (Lubartów lubelskie)

W/28/2013 WALECZNE CHIHUAHUA

Jarosław Grygo (Jastrzębie Zdrój śląskie)

W/39/2013 WICEK

Wiesław Bednarczyk (Puławy lubelskie)

W/41/2013 WHITE KELEW

Rafał Muszyński (Pawłowice wielkopolskie)

W/42/2013 WIOLETTA

Piotr Adamkiewicz (Prochowice dolnośląskie)

W/47/2014 WHITE PUPPIES

Joanna Jodziewicz (Borne Sulinowo zachodniopomorskie)

W/50/2014 WIL - CZAK

Anna Głuszczak (Dąbrówka Wielka łódzkie)

W/51/2014 WHISKEY & GIN

Katarzyna Szczepańska (Kock lubelskie)

W/54/2014 WILCZA ZAGRODA

Dariusz Hućko (Nowy Żmigród podkarpackie)

W/60/2014 WASZKOWSKA ZAGRODA

Leszek Schoenwaelder (Waszkowo wielkopolskie)

W/75/2015 WAREWOLF

Robert Utrata (Wolsztyn wielkopolskie)

W/76/2015 WONDERFUL DOGS

Kinga Curyło (Dębno małopolskie)

W/78/2015 WILCZY EDEN

Mirosława Łukaszewska (Fabianki kujawsko-pomorskie)

W/79/2015 WILKI EMILKI

Tomasz Mastej (Jasło podkarpackie)

W/88/2015 WOLAŃSKIE GWIAZDECZKI

Magdalena Zięba (Wola Brzostecka podkarpackie)

W/95/2015 WZGÓRZA ŁYSICY

Adam Bułka (Rajcza śląskie)

W/101/2015 WRZOSOWE WZGÓRZE

Monika Maciejewska (Ciecierzyce lubuskie)

W/103/2015 WHITE DOG

Elżbieta Kubis (Żyrardów mazowieckie)

W/107/2015 WIERZBOWA DOLINA

Jarosław Stawny (Krosinko wielkopolskie)

W/111/2015 WESTLANDIA

Mirosława Pytoń (Mirów mazowieckie)

W/113/2015 WIERNE I ODDANE (strona www)

Robert Guzik (Głowienka podkarpackie)

W/120/2016 WILCZA GÓRKA

Krzysztof Longosz (Wielopole Skrzyńskie podkarpackie)

W/126/2016 WZGÓRZE FIFI

Krzysztof Kornak (Rzeszów podkarpackie)

W/131/2016 WILCZEGO POLIGONU

Linda Jakubowska (Łowicz łódzkie)

W/134/2016 WESOŁE MALUCHY

Monika Wawrzyniak (Szamotuły wielkopolskie)

W/137/2016 WILCHWIAŃSKA SFORA

Katarzyna Skiba (Wodzisław Śląski śląskie)

W/142/2016 WANDPOL

Wanda Pietrusiak (Łódź łódzkie)

W/146/2017 WIEŻA WSPOMNIEŃ

Hanna Kozak (Opalenica wielkopolskie)

W/149/2017 WESOŁE PODWÓRKO

Justyna Grzyb (Gózd mazowieckie)

W/160/2017 WILCZA CEGIELNIA

Dariusz Jahnz (Połajewo wielkopolskie)

W/163/2017 WHITE WEST HOUSE

Renata Matysiak (Kowala mazowieckie)

W/164/2017 WILKI Z DWORKU POD KLONAMI HODOWLA WYREJESTROWANA ZA RAŻĄCE ŁAMANIE REGULAMINU

Marzanna Brudzyńska (Nowe Grabie mazowieckie)

W/169/2017 WILKOWICE PSIAKI

Robert Woźny (Wilkowice wielkopolskie)

W/172/2018 WESOŁA CUBANKA

Barbara Góźdź (Pawłów świętokrzyskie)

W/173/2018 WILCZY WYKROT

Andrzej Pyszniak (Kielce dolnośląskie)

W/176/2018 WESOŁA ZAŁOGA

Karolina Płościńska (Miastko dolnośląskie)

W/177/2018 WERIX

Krzysztof Woszczak (Pabianice łódzkie)

W/179/2018 WESOŁY ARMIEGO

Jacek Noga (Pińczów świętokrzyskie)

W/180/2018 WRZOSOWA DOLINA (strona www)

Michał Narusz (Wrocław dolnośląskie)

W/182/2018 WESOŁY LISEK

Monika Grabowska (Jaworze śląskie)

W/183/2019 WIŚNIOWA ŁATKA

Krzysztof Łata (Sadowie świętokrzyskie)

W/184/2019 WEŹ SIĘ PRZYTUL

Sławomir Sochan (Niedrzwica Duża lubelskie)

W/185/2019 WEEDY Z RYTERSKIEJ ZAGRODY

Irena Kruczek (Rytro dolnośląskie)

W/187/2019 WUDOO

Krzysztof Dworczak (Słowik łódzkie)

W/189/2019 WIEWIÓRSKI OWCZAREK

Jarosław Wiewiórski (Dalików łódzkie)

W/191/2019 WYBUCH RADOŚCI

Agnieszka Zembroń (Tyczyn dolnośląskie)

W/193/2019 WALECZNY SAS

Katarzyna Borzych (Warszawa mazowieckie)

W/195/2019 WIEJSKA ZAGRODA

Jacek Pażątka - Lipiński (Stegna pomorskie)

W/196/2019 WROTKOWSKA SFORA

Przemysław Poczta (Koźmin Wlkp wielkopolskie)

W/198/2019 WSPANIAŁA ROXY

Wojciech Pawlak (Rawicz wielkopolskie)

W/199/2019 WHITE & BLACK YORK

Agnieszka Piasta (Zakrzewo wielkopolskie)

W/200/2019 WILD ROSE

Anna Kotwicka (Kalisz wielkopolskie)

W/201/2020 WSPÓLNA ZAGRODA

Bartłomiej Różański (Gózd mazowieckie)

W/202/2020 WZNIESIEŃ ŁÓDZKICH

Sebastian Gołaszewski (Skotniki łódzkie)

W/203/2020 WESTLEY

Patrycja Kramarzewska (Szymanów dolnośląskie)

W/204/2020 WHITE KING

Marta Śnieżko (Mochowo mazowieckie)

W/205/2020 WATAHA Z OGRODU

Paweł Bilski (Błaszki łódzkie)

W/206/2020 WILLA ŚNIEŻNYCH OKRUSZKÓW

Anna Jakubczyk (Goleniawy dolnośląskie)

W/207/2020 WHITE SANTORINI

Justyna Cichoń (Dąbrowa Górnicza śląskie)

W/208/2020 WILKOWISKO

Andrzej Goleniewski (Żółwin mazowieckie)

X/01/2015 X - CZAR

Dorota Jaśkiewicz (Uniejów łódzkie)

Y/02/2012 YASHENKA

Teresa Stępień (Tomaszów Mazowiecki łódzkie)

Y/14/2014 YNNES GÓRNA

Iwona Krysińska (Łódź łódzkie)

Y/15/2014 YORKI U IWONKI

Iwona Barnaś (Rokietnica wielkopolskie)

Y/21/2015 YUKON ALASKAN

Agnieszka Bochniak (Busko Zdrój świętokrzyskie)

Y/22/2015 YO-CHI

Agnieszka Sikorska (Warszawa mazowieckie)

Y/23/2015 YORKI NOWAK

Anna Nowak (Wronki wielkopolskie)

Y/24/2016 YORKOWA LAGUNA II

Sławomir Kołoś (Kraków małopolskie)

Y/30/2018 YUKATAN

Dariusz Kaczmarczyk (Łódź łódzkie)

Y/33/2019 YUMIAKITA

Małgorzata Hoffmann (Mostkowo zachodniopomorskie)

Y/34/2020 YORKI Z NOWEGO YORKU

Stanisława Chmura (Kowalowa małopolskie)

Y/35/2020 YUKA JAPAN

Grzegorz Wojtkowiak (Jerka wielkopolskie)

Y/36/2020 YUPPY - PUPPY

Bożena Rakoczy (Kraków dolnośląskie)

Y/37/2020 YOGI LIN YORK

Wojciech Pałczyński (Ińsko zachodniopomorskie)

Z/03/2012 ZIELONA RÓWNINA

Henryk Andrzejewski (Łęka Mała wielkopolskie)

Z/04/2012 ZIELONE ZACISZE

Anna Kubiak (Ostroróg wielkopolskie)

Z/08/2012 ZOSIENKA

Dariusz Gidelski (Zaniemyśl wielkopolskie)

Z/11/2012 ZIELONE PODLESIE

Grzegorz Kozioł (Łuźna małopolskie)

Z/13/2012 Z PANDEROZY

Bernard Jakubowski (Poddębice łódzkie)

Z/20/2013 ZAKĄTEK BULDOGA

Karolina Przymusińska (Kostrzyn wielkopolskie)

Z/21/2013 ZŁOTE PODWÓRKO

Janina Olszewska (Olszanka opolskie)

Z/25/2013 ZALESIE

Halina Skubisz (Ostrówek lubelskie)

Z/51/2013 ZIELONY ZAKĄTEK

Katarzyna Szymańska (Panki śląskie)

Z/67/2014 ZŁOTE SZCZĘŚCIE

Maja Pawelska (Bolewice wielkopolskie)

Z/77/2015 ZALESKA DOLINA

Marcin Ramian (Pępowo wielkopolskie)

Z/83/2015 ZAGRODA U WIKTORA

Marek Gryska (Stare Miasto wielkopolskie)

Z/85/2015 ZŁOTA ROZETA

Iwona Jaros (Lutomiersk łódzkie)

Z/91/2016 ZAKĄTEK WIKI

Aneta Domańska (Krerowo wielkopolskie)

Z/96/2016 ZAGRODA POD LASEM

Grzegorz Grzelak (Ślesin wielkopolskie)

Z/97/2016 ZŁOCISTA FERAJNA

Agata Konieczna (Sopot pomorskie)

Z/99/2016 ZAKĄTEK MARAMEL

Michalina Sadłocha (Lądek wielkopolskie)

Z/102/2016 ZAGRODA U MIŁOSZA

Sławomir Gryska (Stare Miasto wielkopolskie)

Z/105/2017 ZAGRODA FABIXA

Jan Pichol (Pszczółki pomorskie)

Z/115/2017 ZEZOWATE SZCZĘŚCIE

Elżbieta Moćko (Maków Podhalański małopolskie)

Z/118/2018 ZŁOTE KROSSO (strona www)

Marcin Godek (Gorzkowice łódzkie)

Z/120/2018 ZIELONY BÓR

Dariusz Sabela (Łask łódzkie)

Z/121/2018 ZŁOTE WZGÓRZE

Janusz Idzik (Przysieki podkarpackie)

Z/122/2018 ZŁOTO PÓŁNOCY

Agnieszka Żukowska (Słupsk pomorskie)

Z/126/2018 ZAGRODA NAJCZAJA

Kinga Januszewska (Bielsk dolnośląskie)

Z/127/2018 ZAGRODA NIKA

Dominika Bąk (Krzywiń wielkopolskie)

Z/131/2019 ZAGRODA PRZY DWORCU

Małgorzata Majchrzak (Miejska Górka dolnośląskie)

Z/132/2019 ZGRAJA Z JASNEJ

Waldemar Zbrzeźniak (Wilcza Góra mazowieckie)

Z/133/2019 ZAKRĘCONE PSIAKI

Justyna Jadczak (Rogów łódzkie)

Z/135/2019 ZNAD KANII (strona www)

Daria Tomaszewska (Gostyń wielkopolskie)

Z/136/2019 ZAGRODA MIKOŁAJA

Ireneusz Miszczak (Poddębice łódzkie)

Z/138/2019 ZAGRODA U PIOTRA (strona www)

Weronika Piras - Koza (Pierzchnica świętokrzyskie)

Z/140/2019 ZARA BLUE

Małgorzata Misiak (Błonie mazowieckie)

Z/141/2019 ZIBA

Jolanta Targosz (Wałbrzych dolnośląskie)

Z/142/2019 ZŁOTE OGRODY

Łukasz Ptak (Włoszczowa świętokrzyskie)

Z/143/2019 ZŁOTOPOLSKI ZAKĄTEK

Mirosława Sumowska (Złotopole kujawsko-pomorskie)

Z/144/2019 ZAGRODA NA ROZDROŻU

Agnieszka Tobjasz (Czerniewice kujawsko-pomorskie)

Z/145/2019 ZIELONO MI

Kamila Olszewska (Stare Miasto wielkopolskie)

Z/146/2020 Z NADWIŚLAŃSKICH GÓR

Magdalena Szubska (Szpetal Górny kujawsko-pomorskie)

Z/147/2020 ZWARIOWANE FRANCUZIKI

Beata Grzywacz (Czersk dolnośląskie)

Z/148/2020 ZAGRODA ELZY I DRAGON

Kamila Skrzypczak (Jarocin wielkopolskie)

Z/149/2020 ZAKĄTEK NA DŁUGIEJ

Anna Buniek (Osiek dolnośląskie)

Z/150/2020 ZAWADZKI MALTAŃCZYK

Karol Zawadzki (Ozorków łódzkie)

Z/151/2020 ZIELONE SIEDLISKO

Paulina Sroka (Zblewo pomorskie)

Z/152/2020 ZOGCZA (strona www)

Lidia Wrona (Wyśmierzyce mazowieckie)

Z/153/2020 ZAKĄTEK MEGUSI

Agata Wiruć (Różanki wielkopolskie)

Z/154/2020 ZADWORZE

Anna Stachurska (Dęblin mazowieckie)

Z/155/2020 ZŁOTO JOASI

Ewelina Kmiecik (Miejska Górka wielkopolskie)

Z/156/2020 ZŁOTO MADERY

Joanna Murlewska (Chocianów dolnośląskie)

Z/157/2020 ZŁOTOWSKIE BULDOGI

Lucyna Bedra (Lubawa warmińsko-mazurskie)

Ź/01/2014 ŹRÓDEŁKO

Grzegorz Burlaga (Tomice wielkopolskie)

Ż/03/2014 ŻURAWINIEC

Mariusz Kostrzewa (Krąplewo wielkopolskie)

Ż/04/2014 ŻÓŁTA MILA

Patryk Stachowski (Stęszew wielkopolskie)

Ż/06/2016 ŻUŁAWSKIE WODOŁAZY

Iwona Wiśniewska (Nowy Dwór pomorskie)

Ż/07/2017 ŻYWE SREBRO

Kamil Styrna (Solarnia opolskie)

Ż/08/2018 ŻANNUSIA

Janusz Cwojdzinski (Zbrudzewo wielkopolskie)

Ż/10/2018 ŻELAZNY DOGGS

Marcin Żelazny (Adamów świętokrzyskie)

Ż/11/2018 ŻYWIOŁOWE PEREŁKI

Ilona Cecot (Raczyce dolnośląskie)