Radosław Makowski (Łęka Mała wielkopolskie)
Bogumiła Lach (Złotniki Kujawskie kujawsko-pomorskie)
Marzanna Sobierajczyk (Godziesze Małe wielkopolskie)
Justyna Sobiech (Ryki lubelskie)
Maria Świder (Sędziszów Małopolski podkarpackie)
Bożena Cimoszko (Pruszcz Gdański pomorskie)
Arkadiusz Broniarczyk (Września wielkopolskie)
Danuta Guzek (Żerków wielkopolskie)
Aneta Trojak (Dłutów łódzkie)
Anna Tomczak (Nieborów łódzkie)
Roman Ścibor (Ćmielów świętokrzyskie)
Filip Grabowski (Piaseczno mazowieckie)
Jarosław Lenard (Miłogostowice dolnośląskie)
Angelina Dywelska (Cieciorka pomorskie)
Bartłomiej Juszczak (Wodzierady łódzkie)
Anna Pietruszka (Pilzno podkarpackie)
Marzena Bednarczyk (Smyków łódzkie)
Martyna Krasieńko (Lipinki mazowieckie)
Erwin Karbownik (Bledzew wielkopolskie)
Grzegorz Kosior (Kunów świętokrzyskie)
Katarzyna Berbeć (Oleśnica dolnośląskie)
Emilia Lisewicz (Kwidzyn pomorskie)
Bożena Zagórowicz (Brzeg opolskie)
Anna Partyka (Wałdowo kujawsko-pomorskie)
Renata Zakrzewska (Łódź łódzkie)
Dorota Andrzejewska (Aleksandrów Łódzki łódzkie)
Monika Zielińska (Łódź łódzkie)
Joanna Głuch (Wschowa lubuskie)
Monika Ptasznik (Pierzchnica świętokrzyskie)
Aleksandra Drozd (Cieszków dolnośląskie)
Bogdan Stolarczyk (Rychliki warmińsko-mazurskie)
Leszek Lewandowski (Mogielnica mazowieckie)
Magdalena Jabłonowska (Słupia świętokrzyskie)
Eliza Wiśniewska (Łuków lubelskie)
Justyna Matuszewska (Bydgoszcz kujawsko-pomorskie)
Angelika Janiszewska (Września wielkopolskie)
Jolanta Wojcieszak (Wola Książęca wielkopolskie)
Agnieszka Adamczyk (Zakrzew mazowieckie)
Agnieszka Wiśniewska (Warszawa mazowieckie)
Małgorzata Kołodziejska (Opatówek wielkopolskie)
Iwona Mencel - Chaba (Boleszkowice zachodniopomorskie)
Danuta Tembłowska (Skulsk wielkopolskie)
Artur Pawlak (Wągrowiec wielkopolskie)
Sylwester Mazurek (Miastków Kościelny mazowieckie)
Katarzyna Ślusarska (Kościuszki łódzkie)
Rafał Urbaczewski (Lisewo kujawsko-pomorskie)
Patryk Błażejewski (Marcelin zachodniopomorskie)
Marta Fraszczyńska (Łódź łódzkie)
Monika Liwczyńska (Rutki - Kossaki podlaskie)
Iwona Stefaniak (Łódź łódzkie)
Róża Pietruńko (Strzałkowo wielkopolskie)
Jacek Zbiorczyk (Łódź łódzkie)
Żaneta Pietrzak-Broda (Grodzisk Mazowiecki mazowieckie)
Aleksandra Grabowska (Nowe Ostrowy łódzkie)
Katarzyna Chrobak (Mirosławiec zachodniopomorskie)
Grażyna Stopińska (Strzelno kujawsko-pomorskie)
Joanna Chróścik (Drawsko Pomorskie zachodniopomorskie)
Larysa Choruza (Szczecin dolnośląskie)
Magdalena Zaryczańska (Łódź łódzkie)
Kamil Jankowski (Rypin kujawsko-pomorskie)
Marcin Psut (Łódź łódzkie)
Joanna Szymborska (Bytnica dolnośląskie)
Aleksandra Malesza (Wyszyna wielkopolskie)
Filip Konitz (Oborniki wielkopolskie)
Agnieszka Czekaj (Reńska Wieś dolnośląskie)
Piotr Pałczyński (Łęczyca łódzkie)
Gabriela Kuper (Krasnystaw lubelskie)
Izabela Serafiniak (Psary Małe wielkopolskie)
Lesław Fajkis (Bestwina śląskie)
Magdalena Janiszewska (Koło wielkopolskie)
Dominika Emilia Plichta (Łódź łódzkie)
Piotr Rapa (Lublin lubelskie)