Bogusława Druse (Łódź łódzkie)
Przemysław Waszak (Piotrków Kujawski kujawsko-pomorskie)
Agnieszka Krasińska (Ślesin wielkopolskie)
Jadwiga Ługowska (Lutomiersk łódzkie)
Erika Solan - Kropiwnicka (Ścinawa dolnośląskie)
Marek Jarosz (Frampol lubelskie)
Teresa Markiewicz (Konstantynów Łódzki łódzkie)
Dariusz Kamiński (Jerka wielkopolskie)
Beata Rypińska (Kościan wielkopolskie)
Elżbieta Stanicka (Janów Lubelski lubelskie)
Teresa Leśniewska (Rypin kujawsko-pomorskie)
Grzegorz Sitar (Kopytowa podkarpackie)
Mieczysława Lewandowska (Krzywiń wielkopolskie)
Leszek Sieracki (Gilowice śląskie)
Marzena Szmania (Rakoniewice wielkopolskie)
Izabela Pałgan (Krosino zachodniopomorskie)
Łukasz Ptak (Pępowo wielkopolskie)
Sylwia Sobótka (Batorz lubelskie)
Danuta Ogrodnik (Płock mazowieckie)
Magdalena Pietrzak (Sokołów Podlaski mazowieckie)
Joanna Rębisz (Mełno kujawsko-pomorskie)
Ewa Opalińska (Pawłów/Brzeg opolskie)
Olena Pilarska (Ryki lubelskie)
Małgorzata Łazarz (Dzierzkowice lubelskie)
Tomasz Kempiński (Zduny wielkopolskie)
Dorota Malicka (Konstantynów Łódzki łódzkie)
Marlena Wesoły (Wiączyń Dolny łódzkie)
Jarosław Nowiński (Dobrzyń nad Wisłą kujawsko-pomorskie)
Agnieszka Smolińska (Warszawa mazowieckie)
Aneta Ramotowska (Grabów łódzkie)
Dorota Warcholińska (Bełchatów łódzkie)
Bartosz Bobrowski (Grodzisko wielkopolskie)
Sylwester Dobrzyński (Skierniewice łódzkie)
Edyta Klocek (Lipnik świętokrzyskie)
Izabela Abramowska (Sitno zachodniopomorskie)
Tomasz Smolarek (Lednogóra wielkopolskie)
Paweł Jaksim (Lubartów lubelskie)
Dominika Wojtczak (Łódź łódzkie)
Monika Goździk (Czerniewice łódzkie)
Maria Mędrak (Widełka podkarpackie)
Aneta Małek (Wolica mazowieckie)
Djabril Semra (Kiełczów dolnośląskie)
Michał Konieczny (Chmielnik świętokrzyskie)
Małgorzata Patyk (Oleśnica dolnośląskie)
Andżelika Krawczyk (Doruchów dolnośląskie)
Paulina Padurska (Kunowo wielkopolskie)
Grażyna Jankowiak (Borek Wlkp wielkopolskie)
Olga Antończak (Przystajń śląskie)
Karina Karasińska - Wołujewicz (Emilia łódzkie)
Michał Pacholczyk (Łódź łódzkie)
Katarzyna Józefecka (Rawa Mazowiecka łódzkie)
Katarzyna Golembka (Osieczna dolnośląskie)
Ewelina Saplis (Czastary łódzkie)
Wioleta Barnaś (Pińczyce dolnośląskie)
Marta Stamska (Gruczno kujawsko-pomorskie)
Paweł Góra (Ustrzyki Dolne podkarpackie)
Dawid Zwierzchowski (Łobez zachodniopomorskie)
Kamila Ferenc (Osiek świętokrzyskie)
Patrycja Minkiewicz (Kargowa wielkopolskie)
Dagmara Rojek (Czechów lubuskie)
Monika Szcześniak (Łódź łódzkie)
Anna Fujarska (Grudziądz kujawsko-pomorskie)
Przemysław Matusiak (Wólka Kozłowska mazowieckie)
Nina Bób (Lutynia dolnośląskie)
Kamil Mościcki (Łuków lubelskie)
Renata Czechowska (Kock lubelskie)
Agnieszka Bakhus (Zgierz łódzkie)
Agnieszka Fischer (Mosina wielkopolskie)
Anna Szyszka (Krzeszyce lubuskie)
Robert Schöbert (Miłkowice dolnośląskie)
Jacek Bąk (Leżajsk podkarpackie)
Izabela Desławska (Wieluń łódzkie)
Beata Kubica (Węglowice śląskie)
Monika Hoffgunst (Poznań wielkopolskie)
Maja Kaźmierczak (Słupca wielkopolskie)
Renata Żubert (Tomaszów Mazowiecki łódzkie)
Magdalena Ciałek (Szydłowiec mazowieckie)
Łukasz Kiepas (Starachowice świętokrzyskie)
Sebastian Grzeszczyk (Leoncin mazowieckie)
Katarzyna Liwoch (Myszków śląskie)
Adrian Danielewicz (Ostrów Wielkopolski wielkopolskie)
Anita Strzelecka (Makoszyn mazowieckie)
Sawa Anna Gogulska (Poznań wielkopolskie)
Tomasz Sawicki (Błażejewice łódzkie)
Agnieszka Bienias (Łódź łódzkie)
Wiktoria Borowska (Poznań wielkopolskie)
Łukasz Zięba (Bochnia małopolskie)
Piotr Garbowski (Chełmno kujawsko-pomorskie)
Wiesław Karwat (Maków łódzkie)
Agnieszka Falitarska (Będzin śląskie)
Julita Dawidowicz (Łódź łódzkie)
Beata Łysiak (Kurpiewskie mazowieckie)
Marzena Żuprańska (Szczecinek zachodniopomorskie)
Edyta Kalińska (Milejowice mazowieckie)
Daniel Cader (Wrocław dolnośląskie)
Anna Darmosz (Łask łódzkie)
Beata Solak (Mikołów śląskie)
Beata Kądziela (Lutomiersk łódzkie)
Aleksandra Wolińska (Reda pomorskie)
Jessica Rokita-Kociemba (Koszalin zachodniopomorskie)
Jolanta Bakaj (Prabuty pomorskie)
Joanna Haczkowska (Nowa Wieś dolnośląskie)
Monika Krzywy (Dąbrowa opolskie)
Karolina Kander (Grodziszów dolnośląskie)
Klaudia Nowak (Wilamowice śląskie)
Jagoda Nowicka (Poznań wielkopolskie)
Adam Pacześ (Konstantynów Łódzki łódzkie)
Krzysztof Hys (Bojano pomorskie)
Klaudia Cichosz (Piotrków Trybunalski łódzkie)
Aneta Markowska (Łuków lubelskie)
Emil Gradecki (Modła Księża wielkopolskie)
Sylwia Frontczak-Zuchora (Głowno łódzkie)
Piotr Machciński (Rypin kujawsko-pomorskie)
Joanna Zimińska (BIelawy dolnośląskie)
Beata Karpiuk (Okszów lubelskie)
Malwina Marciszak (Wielowieś wielkopolskie)
Mirosław Bracha (Jastrząb mazowieckie)
Halina Świerczyńska (Zgierz łódzkie)
Mariusz Kacprzak (Końskie świętokrzyskie)
Rafał Zych (Nowe Przybojewo dolnośląskie)
Piotr Piwowarski (Gdańsk pomorskie)
Danuta Gawrońska (Żnin kujawsko-pomorskie)