Index A - Z - Hodowcy i hodowle - Kennel Club
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Index A - Z

B/06/2014 BAJKOWA ZAGRODA

Bogusława Druse (Łódź łódzkie)

B/08/2012 BULDOŻA OSTOJA

Przemysław Waszak (Piotrków Kujawski kujawsko-pomorskie)

B/10/2012 BULLET

Tomasz Pirowski (Żychlin łódzkie)

B/14/2012 BURSZTYNOWEGO SZLAKU

Agnieszka Krasińska (Ślesin wielkopolskie)

B/17/2012 BAZYLEA

Jadwiga Ługowska (Lutomiersk łódzkie)

B/20/2012 BULWY Z POD DĘBOWEGO LASU (strona www)

Erika Solan - Kropiwnicka (Ścinawa dolnośląskie)

B/26/2012 BUL - JARRO (strona www)

Marek Jarosz (Frampol lubelskie)

B/41/2012 BURSZTYNOWA DOLINA

Katarzyna Listwan (Kije świętokrzyskie)

B/46/2012 BIESZCZADZKA DOLINA

Sabina Janowska (Jarocin wielkopolskie)

B/51/2012 BYSTRE PSIAKI

Dariusz Kamiński (Jerka wielkopolskie)

B/61/2013 BIAŁY RAJ

Beata Rypińska (Kościan wielkopolskie)

B/64/2013 BIAŁY DIAMENT

Elżbieta Stanicka (Janów Lubelski lubelskie)

B/71/2013 BIAŁA MELITA

Teresa Leśniewska (Rypin kujawsko-pomorskie)

B/73/2013 BRZOZOWE WZGÓRZE

Grzegorz Sitar (Kopytowa podkarpackie)

B/78/2013 BIAŁA SZCZAŁA

Jarosław Jankowiak (Pecna wielkopolskie)

B/80/2013 BESKIDZKI PROMYK

Leszek Sieracki (Gilowice śląskie)

B/86/2013 BLUE ROMANTICA

Marzena Szmania (Rakoniewice wielkopolskie)

B/105/2014 BAYER - COLL HODOWLA WYREJESTROWANA ZA ŁAMANIE REGULAMINU I UOZ

Izabela Pałgan (Krosino zachodniopomorskie)

B/130/2014 BLACK TIME

Łukasz Ptak (Pępowo wielkopolskie)

B/134/2014 BER - KOS

Jan Kosiński (Szadek łódzkie)

B/137/2014 BLUE & WHITE

Dariusz Pietrzykowski (Andrespol łódzkie)

B/145/2014 BEZTROSKIE DZIECIŃSTWO

Michał Solarek (Kocierzew Południowy łódzkie)

B/146/2015 BABSKIE TORFOWISKA (strona www)

Agnieszka Kozanecka - Fajst (Wartkowice łódzkie)

B/148/2015 BERNEŃSKA MIŁOŚĆ

Rafał Łukaszczuk (Puchaczów lubelskie)

B/150/2015 BIAŁE KULECZKI

Karolina Gołąbek (Baranów warmińsko-mazurskie)

B/154/2015 BULLY EXTREME

Sylwia Sobótka (Batorz lubelskie)

B/156/2015 BULA

Ewelina Kowalska (Starachowice świętokrzyskie)

B/167/2015 BLUE - WELT

Jarosław Świderski (Warszawa mazowieckie)

B/175/2015 BULDOŻKOWA IMIELNICA

Danuta Ogrodnik (Płock mazowieckie)

B/177/2015 BANDA LEONA

Magdalena Pietrzak (Sokołów Podlaski mazowieckie)

B/198/2015 BANDO KOSKA

Łukasz Zieliński (Płock mazowieckie)

B/204/2015 BLUE DIAMOND

Ewa Opalińska (Pawłów/Brzeg opolskie)

B/208/2015 BLU RAJ (strona www)

Olena Pilarska (Ryki lubelskie)

B/209/2015 BAJECZNE MORDECZKI

Małgorzata Łazarz (Dzierzkowice lubelskie)

B/210/2015 BEST OF THE BEST

Anna Zabost (Chąśno łódzkie)

B/220/2015 BARTOLAS TEAM

Tomasz Kempiński (Zduny wielkopolskie)

B/221/2016 BULDOG DOG HOUSE

Dorota Malicka (Konstantynów Łódzki łódzkie)

B/224/2016 BRYLANT

Sabina Szwalec (Pilzno podkarpackie)

B/242/2016 BLUE STAR DOGS (strona www)

Marlena Wesoły (Wiączyń Dolny łódzkie)

B/248/2016 BLU DRAGON

Jarosław Nowiński (Dobrzyń nad Wisłą kujawsko-pomorskie)

B/256/2016 BLUEBERRY

Agnieszka Smolińska (Warszawa mazowieckie)

B/257/2016 BUDUŚ

Elżbieta Dudek (Parczew mazowieckie)

B/258/2016 BAJKOWE SHIH - TZU

Aneta Ramotowska (Grabów łódzkie)

B/264/2016 BURSZTYNOWY BULDOG

Tomasz Szymański (Zagórów wielkopolskie)

B/269/2017 BANTAY

Natalia Piech (Rzgów łódzkie)

B/277/2017 BULDOŻKOWA PRZYSTAŃ

Bartosz Bobrowski (Grodzisko wielkopolskie)

B/280/2017 BELLE CANE

Sylwester Dobrzyński (Skierniewice łódzkie)

B/285/2017 BAJKOWY ŚWIAT

Edyta Klocek (Lipnik świętokrzyskie)

B/291/2017 BULDAN

Daniel Gulbiński (Namysłów opolskie)

B/293/2017 BETIRAJ NAD WARTĄ

Danuta Czapiga (Gorzów Wlkp wielkopolskie)

B/296/2017 BAWARSKA FERAJNA (strona www)

Hubert Turbański (Pępowo wielkopolskie)

B/308/2017 BIBIMAJ

Iwona Wesołowska (Skórcz - Kranek pomorskie)

B/310/2018 BIAŁE ŁOBUZIAKI

Izabela Abramowska (Sitno zachodniopomorskie)

B/314/2018 BSKBULL DIAMONDS EDIT (strona www)

Natalia Niemczynowska (Kostrzyn nad Odrą lubuskie)

B/317/2018 BERNEŃSKA GWIAZDA

Karolina Bedła (Miedźno śląskie)

B/319/2018 BIAŁA EWRA

Barbara Murawska (Sokołów Podlaski mazowieckie)

B/324/2018 BLUE-BLOODED BULLY

Paweł Gorczyca (Zakrzew lubelskie)

B/331/2018 BLACK PAWS IMIELNO (strona www)

Tomasz Smolarek (Lednogóra wielkopolskie)

B/334/2018 BIAŁA CHMURKA

Paweł Jaksim (Lubartów lubelskie)

B/337/2018 BLUE PASSION

Dominika Wojtczak (Łódź łódzkie)

B/338/2018 BELL MON

Monika Goździk (Czerniewice łódzkie)

B/358/2018 BIAŁA RADOŚĆ

Maria Mędrak (Widełka podkarpackie)

B/359/2018 BLACK DONUTS

Adriana Socińska - Staniewicz (Sejny podlaskie)

B/360/2018 BETI FAMILY (strona www)

Paweł Milczarek (Tłuszcz mazowieckie)

B/363/2018 BANDA RUDOLFA

Aneta Małek (Wolica mazowieckie)

B/364/2018 BULL AISHA

Djabril Semra (Kiełczów dolnośląskie)

B/367/2018 BOMBARDA (strona www)

Michał Konieczny (Chmielnik świętokrzyskie)

B/368/2018 BIAŁE BŁYSKOTKI (strona www)

Emilia Konczak (Kębłowo dolnośląskie)

B/373/2018 BETTI KLESZCZEWKO

Beata Jeszke (Kleszczewko dolnośląskie)

B/376/2018 BOO PARADISE

Małgorzata Patyk (Oleśnica dolnośląskie)

B/377/2018 BREEDING HAPPINES

Monika Wiśniewska (Budzisław Kościelny wielkopolskie)

B/378/2019 BUSIE (strona www)

Agnieszka Królikowska (Łęczyca łódzkie)

B/379/2019 BEST BELLA STAR

Piotr Góźdź (Garwolin mazowieckie)

B/380/2019 BIAŁE WARIACTWO

Andżelika Krawczyk (Doruchów dolnośląskie)

B/382/2019 BLACK AND BLUE STRENGHT

Paulina Padurska (Kunowo wielkopolskie)

B/385/2019 BLUE MAJK

Monika Posiadała (Szczecinek zachodniopomorskie)

B/386/2019 BECIKOWE SZCZĘŚCIE

Monika Beta (Puszcza Mariańska mazowieckie)

B/387/2019 BARTNIKOWO

Damian Michałowski (Piaski dolnośląskie)

B/392/2019 BŁĘKITNA PRZYSTAŃ

Grażyna Jankowiak (Borek Wlkp wielkopolskie)

B/397/2019 BETTY DE LUX

Agata Grochalska (Nysa opolskie)

B/399/2019 BRACTWO SIK

Olga Antończak (Przystajń śląskie)

B/401/2019 BUŹKA FELKUŚNA

Joanna Harmacińska (Łabiszyn kujawsko-pomorskie)

B/402/2019 BOKSER HAUSE (strona www)

Karina Karasińska - Wołujewicz (Emilia łódzkie)

B/405/2019 BAKTRIAN

Michał Pacholczyk (Łódź łódzkie)

B/407/2018 BULDOŻKOWELOVE

Katarzyna Józefecka (Rawa Mazowiecka łódzkie)

B/408/2019 BERNUSIOWE MISIE (strona www)

Katarzyna Golembka (Osieczna dolnośląskie)

B/412/2019 BOXTEQ

Ewelina Saplis (Czastary łódzkie)

B/422/2019 BORAWIANKA

Karol Borowski (Olszówka wielkopolskie)

B/424/2019 BRAMA JURY

Wioleta Barnaś (Zawiercie dolnośląskie)

B/425/2019 Z BAJKOWEJ DOLINY

Marta Stamska (Gruczno kujawsko-pomorskie)

B/426/2019 BIANCO E NERO

Paweł Kobusiewicz (Kamionka lubelskie)

B/427/2019 BIESZCZADZKIE MISIE

Paweł Góra (Ustrzyki Dolne podkarpackie)

B/428/2019 BONINKA

Dawid Zwierzchowski (Łobez zachodniopomorskie)

B/429/2019 BRILLIANT SKY

Przemysław Nawrot (Kępno wielkopolskie)

B/431/2019 BISCUIT PARADISE

Kamila Ferenc (Osiek świętokrzyskie)

B/433/2020 101 BULDOGÓW (strona www)

Patrycja Minkiewicz (Kargowa wielkopolskie)

B/439/2020 BIG BLUE DEVIL

Sylwia Guzowska (Bielsk mazowieckie)

B/448/2020 BERNEŃCZYK I MY (strona www)

Monika Szcześniak (Łódź łódzkie)

B/450/2020 BOCIANKOWY ZAKĄTEK

Anna Fujarska (Grudziądz kujawsko-pomorskie)

B/451/2020 BŁĘKIT MAZOWSZA

Przemysław Matusiak (Wólka Kozłowska mazowieckie)

B/452/2020 BULDOGI Z WIOSENNEJ

Krzysztof Leśniewski (Sułkowice małopolskie)

B/453/2020 BÓB Z LUTYNI

Łukasz Bób (Lutynia dolnośląskie)

B/454/2020 BONA Z MKM (strona www)

Kamil Mościcki (Łuków lubelskie)

B/458/2020 BEVERLY HILLS 62050

Agnieszka Fischer (Mosina wielkopolskie)

B/460/2020 BIAŁE KIEŁKI

Anna Szyszka (Krzeszyce lubuskie)

B/462/2020 BIAŁA DAMA

Paweł Misiurek (Lubartów lubelskie)

B/467/2020 BLUE IMPACT (strona www)

Justyna Prokop (Poznań wielkopolskie)

B/470/2020 BELLA LHASA APSO

Robert Schöbert (Miłkowice dolnośląskie)

B/472/2020 BOUND BY LOVE (strona www)

Jacek Bąk (Leżajsk podkarpackie)

B/473/2020 BULDOGOWE SELFI LOVE

Ewelina Kubicka (Poznań wielkopolskie)

B/474/2020 BLACK ABI BULL

Mikołaj Szafranek (Gostyń wielkopolskie)

B/475/2020 BULDOŻKOWA KRAINA (strona www)

Izabela Desławska (Wieluń łódzkie)

B/476/2020 BIAŁY NIEDŹWIADEK

Krzysztof Groman (Pabianice łódzkie)

B/478/2020 BLANQCHI

Marta Huszno (Uraz dolnośląskie)

B/480/2020 BULLOVE MARZENIA (strona www)

Iwona Kamińska (Pępowo pomorskie)

B/481/2021 BETI'S BEARS

Beata Kubica (Węglowice śląskie)

B/487/2021 BUMBLEBEE WILK

Waldemar Hechmann (Wilkowice wielkopolskie)

B/488/2021 BURSZTYNOWE SŁODZIAKI (strona www)

Monika Hoffgunst (Poznań wielkopolskie)

B/489/2021 BERNEŃSKI AZYL

Izabela Młot (Nowa Wieś Książęca wielkopolskie)

B/490/2021 BELETA ZAGRODA

Maja Kaźmierczak (Słupca wielkopolskie)

B/491/2021 BLACK MEMORIES

Renata Żubert (Tomaszów Mazowiecki łódzkie)

B/492/2021 BRIT BUL TRICO

Magdalena Ciałek (Szydłowiec mazowieckie)

B/493/2021 BIAŁE SZCZĘŚCIARZE

Łukasz Kiepas (Starachowice świętokrzyskie)

B/494/2021 BRĄZOWA PERŁA (strona www)

Sonia Majewska (Gostyń wielkopolskie)

B/495/2021 BELLA-ELA

Marta Cembrowska (Tarłów dolnośląskie)

B/499/2021 BULDOGI U NIKOLI

Martyna Lusarska (Sławoszewek wielkopolskie)

B/500/2021 BULLDOG'S HOUSE (strona www)

Sebastian Grzeszczyk (Leoncin mazowieckie)

B/503/2021 BELWIS

Katarzyna Liwoch (Myszków śląskie)

B/504/2021 BELLBENWORLD

Adrian Danielewicz (Ostrów Wielkopolski wielkopolskie)

B/506/2021 BIAŁE LWIĄTKA

Anita Strzelecka (Makoszyn mazowieckie)

B/511/2021 BŁĘKITNA SFORA

Łukasz Bartosik (Poddębice łódzkie)

B/513/2021 BELLA AMBER HOME

Katarzyna Michta (Zielona Góra dolnośląskie)

B/514/2021 BELLA MAŁE PIESKI (strona www)

Izabela Banach (Kowal kujawsko-pomorskie)

B/515/2021 BIG CHOCOLATE

Grzegorz Flejter (Malanów wielkopolskie)

B/516/2021 BELLA WHITE

Magdalena Joanna Berlińska - Nawieśniak (Warszawa mazowieckie)

B/517/2021 BLUETREE (strona www)

Monika Wiktorska (Żyrardów łódzkie)

B/519/2021 BULWY SZCZĘŚCIA (strona www)

Adam Sikora (Poznań wielkopolskie)

B/520/2021 BAJKOWY ŚWIAT PIESKÓW

Agnieszka Kotewa (Tarnowo Podgórne wielkopolskie)

B/521/2021 BIENIASOWY RAJ

Agnieszka Bienias (Łódź łódzkie)

B/522/2021 BALKAN

Zlatimir Zlatev (Poznań wielkopolskie)

B/523/2021 BLUE HERO

Sylwia Kubińska (Płońsk mazowieckie)

B/524/2021 BULDOŻKOWY BLUE DOG

Wiktoria Borowska (Poznań wielkopolskie)

B/525/2021 BEBE DE FRANCE

Katarzyna Pazdalska (Bochnia małopolskie)

B/526/2021 BLUE ADDICTION (strona www)

Adrian Tomala (Mniów świętokrzyskie)

B/527/2021 BARDZIOŁKO

Kamil Matuszczak (Września wielkopolskie)

B/528/2022 BLASK SZAFIRU

Piotr Drgas (Duszniki Wlkp wielkopolskie)

B/529/2022 BALTIC POM

Andrzej Rydz (Wolin zachodniopomorskie)

B/530/2022 BRZOZOWA SKARPA

Piotr Garbowski (Chełmno kujawsko-pomorskie)

B/531/2021 BESKID BLUE

Dorota Skotnicka (Bielsko - Biała śląskie)

B/532/2022 BOBI TEAM (strona www)

Wiesław Karwat (Maków łódzkie)

B/533/2022 BŁĘKITNA KRAINA

Renata Witkowska (Pomiechówek mazowieckie)

B/534/2022 BULDOŻKOWA ZAGRODA

Aleksandra Obrębska (Zgierz łódzkie)

B/535/2022 BAMBINKA

Agnieszka Falitarska (Będzin śląskie)

B/536/2022 BULDOŻKOWA RODZINA

Magdalena Błażejczyk (Radziejowice mazowieckie)

B/537/2022 BO - PACOS (strona www)

Ewa Brona (Warszawa mazowieckie)

B/538/20222 BELLA VITA

Julita Dawidowicz (Łódź łódzkie)

B/539/2022 BART-EMILKOWO

Sławomir Jędrasik (Przysucha dolnośląskie)

B/540/2022 BIAŁE KULUSIE

Adriana Grzybek (Jawiszowice małopolskie)

B/541/2022 BETI JACK

Beata Łysiak (Kurpiewskie mazowieckie)

B/542/2022 BUBUSIOWE RANCZO

Marzena Żuprańska (Szczecinek zachodniopomorskie)

B/543/2022 BERNUSIOWA ZAGRODA

Edyta Kalińska (Milejowice mazowieckie)

B/544/2022 BOXER PARADISE

Bartłomiej Tomalka (Brzeźnio łódzkie)

B/545/2022 BLACK DOBERMAN PEARL

Magdalena Janiszewska (Koło dolnośląskie)

B/546/2022 BLACK DIAMOND'S YORK BONITO

Inha Boichuk (Łódź łódzkie)