Walne zgromadzenia - Nasz klub - Kennel Club
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Walne zgromadzenia

Walne Zgromadzenie 2022-2023

22.10.2023 roku odbyło się Walne Zebranie Członków OSPR Kennel Club, podczas którego przedstawiono sprawozdanie z działalności stowarzyszenia i sprawozdanie finansowe. Pracownicy biura przedstawili zebranym: projekt Akademii Hodowcy oraz efekty działania portalu Łączy Nas Pies. Ustalono także wstępne terminy wystaw na rok 2024 i nową formę współpracy poprzez integrację hodowców w sekcjach.

Walne Zgromadzenie 2020-2021

Walne Zgromadzenie Członków OSPR Kennel Club zebrało się 26 września 2021 roku, po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią Covid 19. W Sali Różanej kompleksu Czarny Staw w Nowym Adamowie członkowie KC udzielili Zarządowi Stowarzyszenia absolutorium i przyjęli sprawozdania finansowe za rok 2019 i 2020. Zgromadzeni członkowie zapoznali się również z planami Klubu na następne lata. Najbardziej ożywiona dyskusja dotyczyła planów inwestycyjnych KC. Walne Zgromadzenie przyjęło uchwały dotyczące zmian w statucie, a także inwestycji w bazę edukacyjno – szkoleniową i uchwałę dotyczącą Portalu Ogłoszeniowego. Gościem Walnego Zgromadzenia była Janet Duke, międzynarodowy sędzia kynologiczny z Irlandii.

Załączamy protokół z Walnego Zebrania Członków OSPR Kennel Club z 26 września 2021 roku.

Walne Zgromadzenie - 2019

31 marca odbyło się kolejne Walne Zgromadzenie Członków OSPR Kennel Club. Hodowcy odebrali sprawozdanie zarządu za ostatni rok, zapoznali się z planami na rok 2019. Gościem specjalnym spotkania była Minister w Kancelarii Premiera Rządu RP Joanna Kopcińska. Zarząd podziękował Pani Rzecznik rządu za okazane wsparcie, a sama Pani Minister zapewniła hodowców, że mogą liczyć na jej pomoc w staraniach o dobre prawo w zakresie ochrony zwierząt.

Walne Zgromadzenie - 2018


Szanowni Państwo

W dniu 25 Marca 2018 roku w „Sali Kaszmirowej „ Na terenie restauracji Czarny Staw .
Odbyło się już po raz szósty…Walne Zgromadzenie Członków, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Psa Rasowego Kennel Club.
Prezes Zarządu P. Marta Czech przywitała hodowców i otworzyła obrady.
Przewodniczącym obrad został wybrany P. Remigiusz Czech.
Obrady prowadzono zgodnie z przyjętym porządkiem. Zatwierdzono protokół z poprzedniego Walnego Zgromadzenia oraz ,przyjęto sprawozdanie finansowe za rok 2017.
W obradach uczestniczyli hodowcy z całej Polski.
Po dyskusji , która dotyczyła bieżących spraw Stowarzyszenia OSPR Kennel Club tj : plan zagospodarowania większego lokalu na biuro KC, zatrudnienie co najmniej dwóch dodatkowych pracowników biurowych, wyprawki karmy własnej KC dla hodowców, posługiwanie się nowym portalem dla hodowców, organizacja wystaw psów rasowych w bieżącym roku 2018.
W wolnych wnioskach poruszono tematy : Projektu nowelizacji Ustawy o Ochronie Zwierząt , kontroli dobrostanu zwierząt na hodowlach, działalność innych stowarzyszeń Kynologicznych których dokumentacja hodowlana, nie jest uznawana przez całe Polskie Porozumienie Kynologiczne!  ( głośny film dokumentalny ,umieszczony na portalu społecznościowym)  przez organizację Ochrony Zwierząt: Straż dla Zwierząt w Polsce.
Poruszono również kwestie zawierania umów cywilnoprawnych dotyczących sprzedaży zwierząt . Wszystkich cennych wskazówek udzielił P. Mecenas Przemysław Fiuk,  który był  tego dnia również dyspozycyjny dla naszych hodowców.
Dziękujemy wszystkim naszym członkom  za przybycie , miłą atmosferę i do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym Walnym Zgromadzeniu .

Zarząd Kennel Club

Walne Zgromadzenie - 2017

26.03.2017 - Walne Zgromadzenie Członków OSPR Kennel Club

Walne Zgromadzenie - 2016

26.03.2016 - Walne Zgromadzenie Członków OSPR Kennel Club