Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Walne zgromadzenia

Walne Zgromadzenie - 2019

Szanowni Państwo
Walne zgromadzenie członków OSPR KENNEL CLUB planowane jest na dzień 31.03.2019.
Oczywiście w przerwie między obradami planujemy obiad dla naszych hodowców, prosimy informacje o udziale w Walnym zgromadzeniu przesyłać na email: spotkanie@kennelclub.pl
Cały harmonogram i szczegóły spotkania będą dostępne w dniu 11.03.2019.
Zapraszamy
Zarząd Kennel Club

Walne Zgromadzenie - 2018


Szanowni Państwo

W dniu 25 Marca 2018 roku w „Sali Kaszmirowej „ Na terenie restauracji Czarny Staw .
Odbyło się już po raz szósty…Walne Zgromadzenie Członków, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Psa Rasowego Kennel Club.
Prezes Zarządu P. Marta Czech przywitała hodowców i otworzyła obrady.
Przewodniczącym obrad został wybrany P. Remigiusz Czech.
Obrady prowadzono zgodnie z przyjętym porządkiem. Zatwierdzono protokół z poprzedniego Walnego Zgromadzenia oraz ,przyjęto sprawozdanie finansowe za rok 2017.
W obradach uczestniczyli hodowcy z całej Polski.
Po dyskusji , która dotyczyła bieżących spraw Stowarzyszenia OSPR Kennel Club tj : plan zagospodarowania większego lokalu na biuro KC, zatrudnienie co najmniej dwóch dodatkowych pracowników biurowych, wyprawki karmy własnej KC dla hodowców, posługiwanie się nowym portalem dla hodowców, organizacja wystaw psów rasowych w bieżącym roku 2018.
W wolnych wnioskach poruszono tematy : Projektu nowelizacji Ustawy o Ochronie Zwierząt , kontroli dobrostanu zwierząt na hodowlach, działalność innych stowarzyszeń Kynologicznych których dokumentacja hodowlana, nie jest uznawana przez całe Polskie Porozumienie Kynologiczne!  ( głośny film dokumentalny ,umieszczony na portalu społecznościowym)  przez organizację Ochrony Zwierząt: Straż dla Zwierząt w Polsce.
Poruszono również kwestie zawierania umów cywilnoprawnych dotyczących sprzedaży zwierząt . Wszystkich cennych wskazówek udzielił P. Mecenas Przemysław Fiuk,  który był  tego dnia również dyspozycyjny dla naszych hodowców.
Dziękujemy wszystkim naszym członkom  za przybycie , miłą atmosferę i do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym Walnym Zgromadzeniu .

Zarząd Kennel Club

Walne Zgromadzenie - 2017

26.03.2017 - Walne Zgromadzenie Członków OSPR Kennel Club

Walne Zgromadzenie - 2016

26.03.2016 - Walne Zgromadzenie Członków OSPR Kennel Club