PIES NA 5
Porozmawiaj z nami
Kennel Club

Szkolenia

W Kennel Club stawiamy na ciągłe doskonalenie się dla naszych klubowiczów!
Przychodzimy z wieścią o nowej współpracy z Ośrodkiem Szkoleniowym Kaczmarek K9.
Specjalnie dla Was, abyście mogli czerpać wiedzę od doświadczonych szkoleniowców, stworzyliśmy wspólnie z Włodzimierzem i Piotrem program szkolenia Pies na 5! 
W ramach aż 10-ciu spotkań chłopaki pokażą Wam i Waszym psiakom:
 
  • jak budować motywację do współpracy z człowiekiem
  • jak nauczyć podstaw posłuszeństwa
  • czym jest trening pielęgnacji 
  • od czego zacząć prawidłową socjalizację psa
  • na czym polega nauka spokojnego odpoczynku 
 
Cały kurs obejmuje 30 godzin szkolenia. Kurs będzie prowadzony w tygodniowych odstępach czasowych. Czyli okres 10 tygodni.
Spotykać będziemy się raz w tygodniu, zaczynając od dnia 6 maja 2024.

KURS PROWADZĄ:

Włodzimierz Kaczmarek to legenda w świecie szkolenia psów. Jest uznawany za jednego z pionierów tej dziedziny w Europie.

Jego 30-letnie doświadczenie w hodowli psów użytkowych oraz ponad 20 lat pracy zawodowej w dostarczaniu wyszkolonych psów służbowych zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym rynku, czynią go niekwestionowanym autorytetem.
Przez 5 lat współpracował z elitarną Jednostką Komandosów z Lublińca, stosując techniki szkoleniowe na najwyższym poziomie. Włodek jest także cenionym trenerem i konsultantem dla Straży Granicznej, Wojska Polskiego oraz GOPR.

Piotr Kaczmarek jest profesjonalnym trenerem od 2012 roku. Szkolenie psów towarzyszy mu od urodzenia. Pod okiem swojego taty, Włodzimierza Kaczmarka, który od ponad 30 lat zajmuje się hodowlą owczarków niemieckich, Piotr stał się czołowym fachowcem w branży. Przyświeca mu jasny cel –  zmieniać świadomość ludzi na temat szkolenia psów przy użyciu różnych dostępnych narzędzi. Każdy pies jak i człowiek jest inny i do każdego trzeba podejść indywidualnie, ale jeśli zrozumiemy jakie mamy narzędzia oraz jak one działają, będziemy w stanie odnieść sukces w komunikacji z naszym czworonożnym przyjacielem.
Jego marzeniem jest połączenie systemu szkoleniowego psów z treningiem ludzi i wydobycie potencjału z każdego człowieka.

Ośrodek znajdujący się w Tyczynie (Tyczyn 12, 98-260 Burzenin) o powierzchni 5,5ha jest przystosowany do pracy z ludźmi i ich psami.

Malowniczy krajobraz wokół ośrodka, sprzyja nie tylko treningom, ale również wypoczynkowi od zgiełku miasta i ciągłej gonitwy. 

Zapisy na kurs - PIES NA 5! kierujemy na maila: biuro@kennelclub.pl

Pierwsza grupa startuje już 6 maj 2024. 

W zgłoszeniu pamiętaj podać:

  • Imię i nazwisko uczestnika kursu
  • Numer telefonu 
  • Dane psa (rasa, data urodzenia, numer chipu bądź numer rodowodu psa)

Koszt kursu - 2000 PLN
(zaliczka 500 PLN - przed dokonaniem płatności, prosimy o kontakt z biurem)

Po otrzymaniu zgłoszenia, biuro OSPR Kennel Club będzie kontaktowało się w celu potwierdzenia Państwa danych i ustalenia dalszych szczegółów kursu oraz sposobu płatności. 

Zapisy przyjmujemy do dnia 30 kwietnia 2024. Szkolenie zostanie zorganizowane, jeżeli uzyskamy odpowiednią ilość kursantów.

KURS TYLKO DLA HODOWCÓW I CZŁONKÓW OSPR KENNEL CLUB/ANAREX